Monika Jaworska SUPERGIRL!

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Monika Jaworska SUPERGIRL!

Post autor: maxi » 27 cze 2006, 13:45

Przedstawiam wam Monike Jaworska.Monika jest jedna z niewielu kobiet w Polsce,ktore scigaja sie na motocyklach.Sciga sie w klasie Supersport 600 na Suzuki i radzi sobie doskonale, z powodzeniem rywalizuje z mezczyznami.Oczywiscie w klasach amatorskich jest jeszcze kilka pan.Pisze o Monice dlatego,ze od kiedy pierwszy raz ja zobaczylam jestem pod jej duzym wrazeniem.Monika nie tylko uprawia trudny sport zdominowany przez mezczyzn,musi zmagac sie sama ze soba.Monika nie slyszy.Nie przeszkodzilo jej to jednak w spelnieniu marzen i dazeniu do celu.http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... worska.jpg

Awatar użytkownika
lena83
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 457
Rejestracja: 08 wrz 2005, 14:07

Post autor: lena83 » 27 cze 2006, 15:46

wow, no na prawde godne podziwu. ja sama chcialabym sie nauczyc jazdy na motocyklu, moj misiu ma fiola na ich punkcie i sam mnie namawia, ale ja taki tchorz jestem, ze chyba nigdy sie nie odwaze, to takie wielkie maszyny, dlatego podziwiam kazda kobiete ktora potrafi poskromic te bestie.
21/12/2005 Skupin <okrÂągÂłe, 325cc pod miĂŞsieĂą>

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 27 cze 2006, 16:16

Obserwowalam Monike podczas zawodow w ubieglym sezonie.Trudno jest przekazywac mechanikom co poprawic w motocyklu nie slyszac i nie mowiac tak wyraznie jak inni.Jednak Monice to nie przeszkadza,daje sobie rade.Jest jedna z najbardziej pogodnych osob jakie spotkalam.Kibicuje jej calym sercem!Uwiodla mnie swoim optymizmem i wiara w swoje mozliwosci.To jest dla mnie dziewczyna,na ktorej mozna sie wzorowac. strona Moniki: www.katanka.aplus.pl/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”