plotki,ploteczki cz.4

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

malgorzata
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 171
Rejestracja: 21 lip 2005, 17:15
Lokalizacja: okolice WrocÂławia
Kontakt:

Post autor: malgorzata » 03 lip 2006, 10:03

Można odmłodzić szyję chirurgicznie nie wiem tylko czy robią to w Polsce. Każdej z nas z wiekiem robi się taki rozczep tworzący zwisający trójkąt pod brodą (wiecie o czym Piszę?). Chirudzy po prostu go zszywają. Ale szyja jest natrudniejsza do operacji, bo nie można jej całkowicie naciągnąć i zawsze zdradza wiek kobiety.

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 03 lip 2006, 10:04

Paula , o czym Ty myslisz .... jaki lifting ...jestes piekna kobieta..nie martw sie tak bo to wlasnie od tego robia sie te paskudne zmarszczki :lol: .. ale tobie to nie grozi.. :wink:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 03 lip 2006, 11:06

dzięki blondi,miła jesteś :P bise
ale nie mówię przecież,że teraz...tak sobię myślę..przyszłościowo :wink: .
poprostu się zastanawiam czemu nie wykonuje się normalnego liftingu szyji :roll:
a wogóle,to starzenie się jest okropne :( ...szczególnie dla kobiety....w pewnym momencie czujesz się uwięziona w starym ciele...
podziwiam kobiety,które umieją zaakceptować ten proces.np.tyszkiewicz.akurat ona starzeje się pięknie,ale mimo wszystko starzeje.
taka kobieta,która kiedyś była obiektem porządania,symbolem piękna i kobiecości,dziś....to smutne...
wczoraj była u wojewódzkiego i kpili sobie z botoksu :roll: :? ...chciałabym umieć tak godzić się z tym ,że czas płynie nieubłagalnie....
ale zamulam dzisiaj :x :wink:

Awatar użytkownika
blondi 222
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 17 wrz 2005, 22:43
Lokalizacja: slask

Post autor: blondi 222 » 03 lip 2006, 11:29

no tak..niestety wszystkich nas to czeka..nie ma rady..
ale tez mi sie cos przypomnialo..stary wywiad z Cherr krolowa op plastycznych ..nie wiem ile ona ma lat ..ale wyglada calkiem calkiem ..z 50 -60 nie wiem :roll: ...ale wlasnie w tym wywiadzie przyznala sie , ze dla niej op odmladzajace okazaly sie pulapka...niestety bo sama zaczela sie zle czuc we wlasnym ciele ..jej stan duchowy , psychiczny kobiety juz dojrzalej jakos nie moze sie pogodzic z mloda wciaz powierzchownoscia..poprostu zaczela sie zle czuc w swoim ciele ..a pania Beatke tez podziwiam , ze nie dala sie zwariowac modzie na mlodosc..przeciez kobiety starsze tez sa piekne :D czego ona jest najlepszym dowodem... 8)
A my ..no coz nie ma cos sie martwic na zapas..cieszmy sie mlodoscia :D

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 03 lip 2006, 14:45

no to sie temat nawinal 8) ...

ja tez zauwazam po malu moje gorne powieki... :shock: :x

A to przyklad,ze starsze tez sa fajne :wink:
(znalazlam ja z ogloszenia... ...meza szukala -zagranicznego :lol: )

47 lat !!! :) :) :)

http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... amusia.jpg http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... musia2.jpg
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... /mama2.jpg

chcialabym tak wygladac w wieku 40 lat :o

Awatar użytkownika
ruta25
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1140
Rejestracja: 14 cze 2005, 14:14
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: ruta25 » 03 lip 2006, 15:26

no ale Sam przecież na odl widać, ze ona matce naturze pomogła :lol: :lol: :lol:

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 03 lip 2006, 16:11

hehe :) - Rutka, troche zawsze mozna (a juz po 40-stce nalezaloby )matce naturze "pomoc "... :wink: :D

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Post autor: maxi » 03 lip 2006, 16:39

Cos mi sie zdaje, ze pomogla sobie i skalpelem i photoshopem.Ale mimo tego znam sporo 20-ek,ktore wygladaja jak jej starsze siostry.

karen'o
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 920
Rejestracja: 19 sty 2006, 10:47

Post autor: karen'o » 03 lip 2006, 19:09

paula pisze:a może ktoś się orientuje ,czy z szyją da się coś zrobić za pomocą skalpela :roll: http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... a/errf.gif
Paula tak w razie czego, na baaaardzo odległą przyszłość mogę ci powiedzieć, że robi się lift szyi (chyba tak sie to nazywa). widziałam jedną kobitkę po tym i miała naprawdę pięknie zrobione. przy okazji miała też skracane uszy :shock:

Awatar użytkownika
paula
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3978
Rejestracja: 17 lut 2005, 10:31
Lokalizacja: Krakow

Post autor: paula » 03 lip 2006, 19:45

ale coś musi być chyba nie tak z tym liftem szyji,skoro właśnie większość starszych kobiet po liftingu,szyją ma brzydką :? chociażby ewa minge :?
przecież napewno to widzi i skoro twarz robiła-aż do przesady, to czemu szyji nie... :roll:

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”