Wybory Miss Świata

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 gru 2008, 10:58

A mówią, że Polki najładniejszymi dziewczynami


choć facetom to przeważnie każda się podoba :badgrin:
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

andzi
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 170
Rejestracja: 25 wrz 2008, 13:50

Post autor: andzi » 20 gru 2008, 11:13

Michitka pisze: choć facetom to przeważnie każda się podoba :badgrin:
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... F9A3E.jpeg
(pożyczone od Marty z tematu uśmiechnij się. cz.5)


http://www.missland.pl/

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 20 gru 2008, 15:36

Dziewczyny, co Wy mówicie, u nas naprawdę pełno ładnych dziewczyn chodzi po ulicach! codziennie mijam conajmniej kilka, ktre by się nadawały na Misski ;)

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 gru 2008, 17:30

Michitka pisze:A mówią, że Polki najładniejszymi dziewczynami
taaa... :-)
moj maz tez tak mowil...
pozniej sie ze mna ohajtal , poznal moje kolezanki z polski, rodzine ,wszystkie kuzynki... i zmienil zdanie...
:badgrin: :badgrin: :badgrin: :oops:

andzi ! a z tym ,to ja sie zgadzam jak najbardziej !!! :p
takie zdjecie musze sobie zrobic.. dla mojego meza , do portfela ,hehe - 8-)
a te zdjecia miss mnie jeszcze bardziej zmartwily... :?


doneczka...my nie widzimy tych wszystkich misek ...bo nam oczy brzuchy zaslaniaja...http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... o_jest.gif
;)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 20 gru 2008, 18:43

doneczka11, a bylas kiedys w innych krajach?
Zaparaszam do Szkocji,mowi sie,ze tu takie brzydale(owszem sa przewaznie tluste znaidbane i brzydkie) ale jesli juz sa ladne to NIE TYLKO ladne ale naprawde nie raz nie idzie oczu oderwac... :roll: (zreszta jest tu tyle narodowosci... a polki w wielkiej brytanii niestety gina... :( )
a tak w ogole to tego stwierdzenia o polakach jako narodzie wybranym nikt nie slyszal ani w innych czesciach europy... :roll: wydaje mi sie,ze to polacy sami przykleili sobie ta łatke.

Moim zdaniem najladniejsza jest tajlandzka uroda. Strony rosji itp
I jest wiele tez innych krajow, gdzie sa bardzo urodziwi ludzie.

Samanthii pisze:oneczka...my nie widzimy tych wszystkich misek ...bo nam oczy brzuchy zaslaniaja...undefined

:badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: :badgrin: )


http://pl.youtube.com/watch?v=-TTe3movg ... re=channel Wejdzie tu koniecznie i zobaczcie co ta laska opowiada :badgrin:

http://pl.youtube.com/watch?v=Fw-LCHW2nhM&NR=1 nr 69 :p
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
doneczka11
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 450
Rejestracja: 08 sie 2005, 21:51
Lokalizacja: Rybnik
Kontakt:

Post autor: doneczka11 » 20 gru 2008, 19:57

hmm mi się wydaje, że w każdym kraju są piękne kobiety, niby większość za takie uważają np. Hinduski, ale prawda jest taka, że tylko te co grają w filmach są piekne, a przeciętna Hinduska..no cóż ;)
Jak byłam np. w Stanach gdzie słyszałam, że są ładni ludzie- jeszcze więcej narodwości, pełno mixów, Hollywood itp...ale przez mój pobyt tam widziałam może 2 naprawdę piękne dziewczyny..Na tyle ludzi co widziałam..tylko dwie.. Europejczyka można było poznac od razu po rysach twarzy.. Takie szlachetne i dużo ładniejsze :-) I nie mam jakiegoś spatrzonego gustu, powiedziałabym, że przeciętny..Nie jestem tez obieżyświatem i np. w Tajlandii nie byłam, ale z tych krajów co byłam to stwierdzam, że w Polsce dużo ładnych kobiet chodzi po ulicach.. 8-)
Wiadomo każdy ma swój gust, to jest moje zdanie :-)

aha to nie tylko Polacy mówią tak o Polkach, ja często słyszałam z ust obcokrajowców jak się zachwycaja naszymi rodaczkmi 8-)

Awatar użytkownika
Londyjka
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3281
Rejestracja: 24 paź 2005, 11:28
Lokalizacja: inside of dreams

Post autor: Londyjka » 20 gru 2008, 20:04

doneczka11, hindusek, pakistanek itp u mnie jest od groma i troche i one piekne nie tylko na filmach 8-) ;)

bylas na pierwszym linku,ktory podalam ;) ? hehe,no "ona ma slowianska cudna urode"- tak mowi... :badgrin:

Klaudia Ungerman jest piekna...i przynajmniej nie pusta!
"Jeśli szczęście się do nas uśmiecha, trzeba z tego korzystać i starać się mu dopomóc, tak jak ono pomaga nam."Paulo Coelho

Awatar użytkownika
Morgane
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 127
Rejestracja: 17 sty 2005, 23:03

Post autor: Morgane » 20 gru 2008, 21:09

doneczka11 byłaś w Los Angeles? Z tego co napisałaś tak wnioskuję. Nie ma tam pięknych kobiet? Mnie się zawsze wydawało, że w takim mieście to same aniołki latają...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 20 gru 2008, 21:36

Na ogól zawsze podoba się nam to czego akurat u nas w kraju nie ma

Co do Hindusek i Latynosek nawet Arabek one mają boskie włosy :o

np Wenezuela --która produkuje miski --robi je od góry do dołu już od młodych lat, rodzice robią wszystko by wypromować swoją córkę :badgrin: natomiast na ulicach --małe, grube dziewczyny --wiem bo widziałam -- nawet nie ładne

natomiast Hinduski, Arabki -- dużo ładniejsze
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Samanthii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4018
Rejestracja: 23 sty 2005, 15:03

Post autor: Samanthii » 20 gru 2008, 22:15

co do arabek ,to sie nie zgadzam...one w cale nie sa ladne... (tylko maja booooskie wlosy!!!)

znam dziesiatki ,poniewaz przyjazlilam sie 5 lat z jedna arabka z izraela
(wybacz neven !!!)...i kazda, ktora widzialam miala albo za duzy nos...albo krzywe zeby...albo byly przy kosci ... :oops: :oops:

a co do los angeles...to tez sie zdziwilam...!!! :badgrin:
za to w miami mozna podziwiac dziewczynki....!!! :-)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”