Georgina Rodriguez

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Georgina Rodriguez

Post autor: Nicole » 15 lut 2022, 14:56

Georgina - dziewczyna Ronaldo. Mimo, że średnio górnolotny, obejrzałam dokument na Netflix i jest pod wrażeniem jej urody, powalająca. Z jednej strony chodzący sex, z drugiej ma piękną, delikatną buzię. Z twarzy przypomina mi młodą Monicę Bellucci, chociaż Bellucci plasuję oczko wyżej. Szukałam jej zdjęć "sprzed" ale wygląda na to, że dziewczyna po prostu była piękna, a bogactwo ją delikatnie podrasowało. Gdybym mogła wybrać sobie wygląd, chciałabym być właśnie taką Georginą. Nic dziwnego, że Cristiano zwrócił na nią uwagę - ideał. A wy co sądzicie?

jurandzik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Georgina Rodriguez

Post autor: jurandzik » 16 lut 2022, 00:27

Ja uważam, że jest kompletnie przeciętna, serio. Często podróżuje po świecie i takich Georgin widuję na pęczki, ciemne, niczym nie wyróżniające się. Kiedy na nią patrzę nie mogę pojąć, jak mogl ją wybrać Ronaldo, taka mi się wydaje przeciętna. Jak widać, co osoba, to gust.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Georgina Rodriguez

Post autor: Nicole » 16 lut 2022, 09:38

Mnie na początku też wydawała się przeciętna ale na zdjęciach. Takich niepozowanych, jak idzie np. ulicą z Ronaldo. Mega zadbana ale niby nie powalająca. Ale w dokumencie wygląda pięknie, "na żywo". Co ciekawe, jej rodzona siostra, Ivana, wygląda zupełnie inaczej.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”