Transformacja Sandry Dziwiszek

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Transformacja Sandry Dziwiszek

Post autor: Nicole » 29 lis 2020, 19:01

Pewnie większość z Was się już natknęła na post na pudlu o transformacji Sandry Dziwiszek, byłej dziewczyny Wojtka Szczęsnego. Jak to ludzie piszą - z, za przeproszeniem, "wiejskiej dziewczyny z remizy" przerobiła się na naprawdę ładną dziewczynę, dorównującą urodą Marinie. Oczywiście nie wiadomo, jak efekt przeróbek wygląda w rzeczywistości, na żywo (często insta laski na żywo wyglądają po prostu źle) - mam np. wrażenie, że nos może być dość średni, ale - całokształt - bomba. Wiele z nas siedzi na forum latami i może, patrząc na zdjęcia, powiedzieć, co ta dziewczyna mogła mieć zrobione? Na bank zrobiła usta i nos, co więcej, ma teraz inną żuchwę, a na niektórych zdjęciach wręcz wklęsłe policzki (czego nie było wcześniej). Trafiła na pewno na dobrego chirurga. Usta są teraz naprawdę ładne, nieprzesadzone (choć na żywo może być różnie). Szczególnie interesuje mnie, jak sobie tak poprawiła owal twarzy. Ktoś coś? Jakieś info? Nie wrzucam zdjęć bo mi to nie wychodzi - może komuś się uda. Transformacja przednia. (clapping

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Transformacja Sandry Dziwiszek

Post autor: alicjachrupek » 30 lis 2020, 00:24

Oczy też jakieś większe się wydają.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Transformacja Sandry Dziwiszek

Post autor: bellisanka » 30 lis 2020, 10:32

Na pewno miała operowany nos/usta/permanentny brwi i może podniesiony łuk brwiowy hmm.. Ma bardzo ładnie wyszczuplone nos.Na ostatnim zdjęciu podobna jest do Lilly marchel
Screenshot_20201130-104103.png
Screenshot_20201130-103108.png
Screenshot_20201130-104342.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

KittyKat
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 218
Rejestracja: 14 sie 2018, 11:44

Re: Transformacja Sandry Dziwiszek

Post autor: KittyKat » 30 lis 2020, 15:00

Ja sądzę, że nie była wcale "dziewczyną z remizy", tylko była ładna, po prostu nikt nie wygląda jak swoje najgorsze foto. Tutaj proszę - ładna dziewczyna, stare foto. A z tymi fotami z insta to nigdy nic nie wiadomo, są fotki z wybiegów, na których te zabiegi nie wyglądają za specjalnie. Zachwycanie się czyjąś urodą na podstawie fotek, które ludzie sami wrzucają jest bez sensu w dzisiejszych czasach.
l12.jpeg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

zdrowyzywy
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 1
Rejestracja: 13 gru 2021, 01:33

Re: Transformacja Sandry Dziwiszek

Post autor: zdrowyzywy » 13 gru 2021, 02:44

Wygląda naprawdę fajnie. Wręcz niesamowici.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”