Monika Olejnik

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

SÂłodkaxxx
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: GrudziÂądz
Kontakt:

Monika Olejnik

Post autor: SÂłodkaxxx » 05 paź 2005, 07:56

Nie wiem czy to prawda, osobiście nie widziałąm, ale jakaś kol gazetka pisze, że Olejnik robiła sobie nos i usta. Wczoraj w Kropce nad I, czy jakos inaczej teraz, widziałąm, że usta na bank większe, ale nie symetryczne, dolna warga jakaą większa, ale nos...hmm, no inny to jest, ale z czubkiem nic nie robione, nadal orli taki. Trza by do niej zadzwonić i dać jej adres forum, żeby zobaczyłą, że może być lepiej. Tak więc apeluję, wpuśćcie ja do galerii. niech babka zobaczy sobie ładne.:)

Awatar użytkownika
Magea
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 248
Rejestracja: 16 sty 2005, 23:16
Lokalizacja: £ÃłdÂź

Re: Operacje Moniki Olejnik

Post autor: Magea » 05 paź 2005, 09:43

Słodkaxxx pisze:. Trza by do niej zadzwonić i dać jej adres forum, żeby zobaczyłą, że może być lepiej. Tak więc apeluję, wpuśćcie ja do galerii. niech babka zobaczy sobie ładne.:)
Nie bardzo rozumię Twoje życzliwe rady dla Olejnik.Sama piszesz,że nie wiesz,czy to prawda ,więc po co te komentarze?

SÂłodkaxxx
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: GrudziÂądz
Kontakt:

Post autor: SÂłodkaxxx » 05 paź 2005, 10:51

To się nazywa dowcip, albo poczucie humoru. No cóz, taka jest natura ludzka (moja), że fajnie jest sobie pooglądać ludzi w telewizji, pooceniać ich, pokomentowć, mimo, że nie chcemy, by nas oceniano, no bo w rzeczy samej po to są, by na nich patrzeć i o nich mówić. Ty nigdy nie powiedziałaś : brzydkie cycki, albo fatalny nos? Jeśli miała op to moim zdaniem bardzo nieudana, jesli nie miałą- to mogłaby sobie zrobić. Tak więc, zanim pokusisz się o takie komentarze, pomyśl. Moje prawo oceniać i komentować, ale nie pouczać.Twoje również.

Awatar użytkownika
Bella
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 781
Rejestracja: 13 sty 2005, 21:57
Lokalizacja: ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Bella » 05 paź 2005, 12:56

:shock:

malgorzata
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 171
Rejestracja: 21 lip 2005, 17:15
Lokalizacja: okolice WrocÂławia
Kontakt:

Re: Operacje Moniki Olejnik

Post autor: malgorzata » 05 paź 2005, 15:04

Podziwiam Monikę Olejnik za wszystko - inteligencję, styl i urodę też. Dobrze, że poprawiła swoje zęby i powiększyła usta bo wygląda teraz młodziej ale poza tym nie musi nic robić. Nie każdy przeciez musi wyglądać jak lalka barbie i mieć np. jej nos, bo wtedy świat byłby nudny. Popatrzcie na babki z Holywood one wszystkie wyglądają jednakowo jak klony, przecież nie o to chodzi.

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 05 paź 2005, 15:20

Słodkaxxx pisze:Trza by do niej zadzwonić i dać jej adres forum, żeby zobaczyłą, że może być lepiej. Tak więc apeluję, wpuśćcie ja do galerii. niech babka zobaczy sobie ładne.:)
Magea pisze:Nie bardzo rozumię Twoje życzliwe rady dla Olejnik.Sama piszesz,że nie wiesz,czy to prawda ,więc po co te komentarze?
Słodkaxxx pisze:To się nazywa dowcip, albo poczucie humoru.
...poczucie humoru dla ubogich... :roll:
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

SÂłodkaxxx
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 39
Rejestracja: 25 sie 2005, 14:23
Lokalizacja: GrudziÂądz
Kontakt:

Post autor: SÂłodkaxxx » 05 paź 2005, 18:59

...poczucie humoru dla ubogich...

Taa...wyróżniamy kilka odmian humoru. I tak, mamy: humor angielski, wisielczy humor, niesmaczny dowcip, dowcip sytuacyjny, a dziś język polski wzbogacił sie o nowy dowcip, a mianowicie humor dla ubogich. Tylko ni diabła nie rozumiem pod jakim względem, umysłowo ubogich, duchowo, czy może też ogólnie, tak bardziej mentalnie....Hmmm, pomyślę, bo serio serio nie rozumiem. Tak bardzo Panią zabolała moja wypowiedź, wszak sama nigdy nie pokusiła się o żart na temat czyjegoś wyglądu, nie komentowała niczyjej operacji. No ale to nie było w mojej gestii oceniać czy powinna kogoś komentowac czy nie, skoro żyjemy w dobie wolności słowa, może mówić co zechce. Czego sobie i Pani życzę. Pozdrawiam ciepło:)

Awatar użytkownika
Valentina
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2059
Rejestracja: 29 sty 2005, 12:58

Post autor: Valentina » 05 paź 2005, 19:04

Słodkaxxx pisze:...poczucie humoru dla ubogich...
Taa...wyróżniamy kilka odmian humoru. I tak, mamy: humor angielski, wisielczy humor, niesmaczny dowcip, dowcip sytuacyjny, a dziś język polski wzbogacił sie o nowy dowcip, a mianowicie humor dla ubogich. :)
...od dziś :roll: hmm.... chyba trochę wcześniej...
Już po operacji nosa - 7 lipca 2005 oraz chirurgicznej korekcji ust - 12 października 2005
Dr PIOTR SKUPINhttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... doping.gif

Awatar użytkownika
kik@
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3662
Rejestracja: 12 sty 2005, 11:12

Post autor: kik@ » 05 paź 2005, 19:06

Jak zobaczyłam p. Olejnik w jej programie to od razu zauważyłam, ze usteczka miała robione i przyznam, że wylądały OK...a noskowi się nie przyglądałam :roll: bo nic o jej rzekomych operacjach nie wiedziałam...
kika -> 08.2005/07.2006 op. noska - dr Latkowski 8-)

NIE MODERUJE JUZ FORUM od 02.12.07

Awatar użytkownika
kate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1392
Rejestracja: 16 lut 2005, 00:37

Post autor: kate » 05 paź 2005, 19:08

kik@ pisze:Jak zobaczyłam p. Olejnik w jej programie to od razu zauważyłam, ze usteczka miała robione i przyznam, że wylądały OK...a noskowi się nie przyglądałam :roll: bo nic o jej rzekomych operacjach nie wiedziałam...
muszę ją sobie pooglądać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”