Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

angeldechanel
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 47
Rejestracja: 14 lis 2017, 22:52

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: angeldechanel » 16 paź 2019, 12:57

Co sądzicie na temat przemiany Moniki Ordowskiej? Jest to była partnerka Tomasza Zelta. Widać, że zainwestowała w siebie i wygląda dobrze, chociaż od zawsze była bardzo ładna. Jak myślicie, co sobie poprawiła?
kiedyś:
https://i.wpimg.pl/623x0/e5.pudelek.pl. ... 8832e5a3e9
https://s3.party.pl/newsy/monika-ordows ... 229-MT.jpg
dziś:
https://cdn.shopify.com/s/files/1/0025/ ... 1554693421
https://iv1.lisimg.com/image/19054543/7 ... dowska.jpg

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: er1 » 16 paź 2019, 13:06

Moim zdaniem bardzo ładnie wygląda (happy na pierwszy rzut oka chyba nosek i usta poprawiła
Makijaż ma piękny (blush
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 02 sty 2020, 15:33

Dziewczyny oglądałam program z jej udziałem wklejam link https://www.instagram.com/monikawojtunik/?hl=pl. Koszmarnie zrobione usta i mówi z jakimś takim grymasem jakby mówienie przez te usta zrobione sprawiało jej trudność.Zupelnie inaczej wygląda jej buzia w tv i te brwi od flamastra kiedy ta moda ,się skończy
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: er1 » 17 sty 2020, 13:39

https://www.vogue.pl/a/instagram-bedzie ... ne-zdjecia
Na ciekawy artykuł trafiłam, są informacje że instagram będzie usuwał wyretuszowane zdjęcia.
Na portalu z pieskiem w nazwie też piszą na ten temat, są nawet pokazane najgorsze wpadki celebrytek, również polskich (giggle
Uważam, że byłby to krok w dobrą stronę w mediach społecznościowych. Między innymi przez przerobione i na maxa pozowane zdjęcia, mamy nierealny obraz ludzkiego ciała. Jest to szkodliwe szczególnie dla nastolatków wkraczających w dorosłość. Mam 12 letnią córkę, która zaczyna korzystać z social mediów, widzę że porównuje się z gwiazdkami i fit celebrytkami. Rozmawiam z nią, że zdjęcia są retuszowane, a nieskazitelne i idealnie gładkie ciało to efekt działania programów graficznych
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

Marleneczka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1190
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:40

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: Marleneczka » 17 sty 2020, 14:23

Celeb before after to jest fajne konto pokazujace zdjecia przed I po przerobce :) celebface tez

Oprocz nastolatek I kobiet, mezczyzni tez nie daja sobie sprawy ze takie talie I idealne figury ich ulubionych celebrytek to tez czesto facetune :)co do Dybowskiej to wydluza sobie konczyny ale na grupowych zdjeciach ze znajomymi tego jej faceta Robbiego, ma figure bliska which kobiet z jego otoczenia. Moze szczuplejsza ale wcale nogi nie dluzsze etc

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: mikamika » 18 sty 2020, 12:17

I bardzo dobrze, bo wprowadzają kobiety tylko w coraz większe kompleksy.
Spotkałam sie nawet ze chirurdzy plastyczni wstawiaja zdjecia swoich prac z filtrami, przecież to jest jakieś kpina! Jak człowiek ma sie odnieść do efektów po operacji, przecież to wszysko w realu wyglada zupełnie inaczej. Jak zwróciłam kiedyś uwagę jednemu chirurgowi z Turcji to był bardzo oburzony😡. Od takich lekarzy należy trzymać sie z dala.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: er1 » 18 sty 2020, 13:24

Obserwuję na instagramie Pixee Fox, która przeszła bardzo dużo operacji plastycznych, upodobniając się do elfa. Jakiś czas temu nagle i na długo zniknęła z social mediów. Po czasie umieściła oświadczenie, co tak naprawdę się stało. Instagramowy tłumacz tekstu jest średni, ale wiadomo mniej więcej o co chodzi. Popularny na instagramie lekarz z Turcji naraził jej zdrowie i życie
Screenshot_20200118_130853.jpg
Nie chciałabym uogólniać, że wszyscy chirurdzy w Turcji są średni, bo jak wszędzie- zapewne mamy tam i rewelacyjnych i takich, których należy omijać. Pojawiły się również komentarze o retuszowaniu zdjęć lekarzy na insta
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: mikamika » 18 sty 2020, 14:11

No wlasnie do niego napisałam , o tym lekarzu tyle sie nasłuchałam złego, ze wiele by mi tu zajęło pisanie wszystkiego ,przestałam go obserwować. O niej i o wielu innych przypadkach słyszałam, rozmawiałam z kilkoma osobami, ktore miały u niego operacje, a te osoby znają kolejne ktore zostały skrzywdzone i mówią aby trzymac sie od niego z daleka, bo powodzenie operacji u tego lekarza to zaledwie 60%, podejmuje on sie operacji ryzykownych których dobrzy doświadczeni lekarze boja sie robic. Zablokowane ma komentarze zeby nikt nic złego nie pisal. Podobno nie bierze za swoje błędy żadnej odpowiedzialności, ma podobno nawet kilka dziewczyn ktore robią mu reklamę.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: er1 » 18 sty 2020, 17:11

A odchodząc od wygładzonych i wyszczuplonych programami graficznymi insta girls, mam dwa profile:
Sarah Nicole Landry, która pokazuje ciało po ciążach i po zrzuceniu wielu kilogramów:
https://instagram.com/thebirdspapaya?ig ... chvfcq3715
Charli Howard- modelka która po latach zaburzeń odżywiania, pokochała swoje ciało:
https://instagram.com/charlihoward?igshid=zy3jd65iphfe
Ciekawa jestem co myślicie? Moim zdaniem obie są prawdziwe i piękne
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

mikamika
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2773
Rejestracja: 09 mar 2012, 17:06
Lokalizacja: Gdynia Orłowo

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: mikamika » 18 sty 2020, 17:20

Podziwiam za odwagę, w dzisiejszych czasach nieliczne kobiety wstawiaja zdjecia bez przeróbek. Zastanawiam sie tylko czy naprawde siebie akceptują czy tu chodzi o cos innego?
Z drugiej strony znam wiele kobiet ktore maja pieniadze a sa w 100% naturalne, nie korzystają z chirurgi plastycznej ani medycyny estetycznej, baaaa znam tez takie odważne ktore pójdą do pracy bez makijażu.
There are many serious reasons NOT to have plastic surgery. Remember plastic surgery may change your life but it also can end it. Think twice or thrice before having it done!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”