Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: er1 » 05 sty 2019, 09:32

Zapraszam do kontynuowania dyskusji w kolejnej części wątku (happy
Link do poprzedniej części:
viewtopic.php?f=58&t=17984&start=990
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

mala-ogrodniczka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 110
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: mala-ogrodniczka » 05 sty 2019, 09:48

Jezeli chodzi o teamt “czego uczymy mlodziez”, to akuratbz tej calej sytuacji dzieciaki, mlodziez i inni ludzie wynisa tyle, ze mozna kogos ponizac, wyzywac, linczowac za odmienne poglady do naszych, inne wybory zyciowe i inne wartosci. Ja naucze swoje dziecko tego, ze kazdy czlowiek ma prawo do prywatnosci, trzeba szanowac cudze decyzje, jezeli one nikogo nie krzywdza. z tego co wiem to co jakis czas dzieciak popelnia samobojstwo na swiecie z powodu hejtu. z faktu, ze gradek wrocila do bylego raczej nikt nigdy nie zginie. Sama sobie odpowiedz co gorsze. Kazdy ma prawo chodzic po tej planecie i zyc jak chce. Nikt nie linczuje Cie, ze wybralas sobie takiego meza jakiego wybralas, Twoje decyzje Ty z nimi zyjesz, wiec uszanuj tez cudze. Kazdy ma wady i zalety ale pokazywac mlodziezy, ze maja prawo do opinii na kazdy temat, temat zwiazkow (osob ktorych nawet nie znaja osobiscie), temat sytuacji ktorych na oczy nie widzielismy, jest bardzo slabe i pokazuje brak manier (jak juz tak chcemy byc tacy swieci).
8 Lipca 2008 - ju¿ po nos u doktora StÃ�ªpniewskiego =)

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: alicjachrupek » 05 sty 2019, 10:38

Chodzi o szacunek do siebie. Ja wyrażam swoje zdanie ktoś zaczął rozmowę a ty nie musisz mnie tu umoralniac..... innym bardziej by się przydały rady na tamat moralności.... I tego co jest ok a tego co nie o tego co robić a co nie ...
Ile razy można powtarzać nie wiem czy screeny są prawdziwe ty tez nie wiesz dla mnie jest istotne czy to prawda że on osobiście je na swoje konto wstawil....!!!! Poczytaj sobie komentarze innych jeżeli dalej nie rozumiesz o co chodzi i dlaczego każdy się bulwersuje i komentuje. ... tam jest tego więcej.
Ja tez nauczę swoje dziecko ze każdy człowiek ma prawo do prywatności wiec zacznę od tego żeby swoje prywatne życie nie wystawiał na widok publiczny. Czyli zacznę od podstaw i oczywistych dla każdego rzeczy.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 05 sty 2019, 12:40

Zacznijmy od tego ,ze to jest dzial celebrities luzna rozmowy o celebrytkach,znanych,osobach co pokazuja czesc swojego zycia na Insta
Justyna Gradek nie uwazam za zwykla dziewczyne jest Ossoba medialna przez swoj Instagram.Dziecia trzeba wyjasniac ,ze instagram i zycie tych pseudo gwiazdeczek to zwykla iluzja doskonale mozna przytoczyc tutaj jedna dziewczyne ,ktora wystepowala w programie Uwaga.Plein kopnie ja w dupe taki facet jak On ma na peczki takich Justynek Gradek wygladem sie zbytnio nie roznia jak widze ,ale zawsze.mozna wymienic na mlodszy model😀😁😂😀😁😂 same mu sie pchaja do lozka bo polowa nastawiona na kase i zycie w przepychu ,A On facet wiec korzysta
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

jurandzik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: jurandzik » 05 sty 2019, 22:21

mala-ogrodniczka pisze:
05 sty 2019, 09:48
Jezeli chodzi o teamt “czego uczymy mlodziez”, to akuratbz tej calej sytuacji dzieciaki, mlodziez i inni ludzie wynisa tyle, ze mozna kogos ponizac, wyzywac, linczowac za odmienne poglady do naszych, inne wybory zyciowe i inne wartosci. Ja naucze swoje dziecko tego, ze kazdy czlowiek ma prawo do prywatnosci, trzeba szanowac cudze decyzje, jezeli one nikogo nie krzywdza. z tego co wiem to co jakis czas dzieciak popelnia samobojstwo na swiecie z powodu hejtu. z faktu, ze gradek wrocila do bylego raczej nikt nigdy nie zginie. Sama sobie odpowiedz co gorsze. Kazdy ma prawo chodzic po tej planecie i zyc jak chce. Nikt nie linczuje Cie, ze wybralas sobie takiego meza jakiego wybralas, Twoje decyzje Ty z nimi zyjesz, wiec uszanuj tez cudze. Kazdy ma wady i zalety ale pokazywac mlodziezy, ze maja prawo do opinii na kazdy temat, temat zwiazkow (osob ktorych nawet nie znaja osobiscie), temat sytuacji ktorych na oczy nie widzielismy, jest bardzo slabe i pokazuje brak manier (jak juz tak chcemy byc tacy swieci).
To co opisujesz nie ma nic wspólnego z szacunkiem do siebie, które jest wartością nadrzędną. Jeśli tego nie masz, trudno oczekiwać tego samego od faceta, i potem są zdrady, żenujące akcje tego typu co z Pleinem. Jestem za tym, żeby to nazywać prostytucja, czyli po imieniu. Nikogo nie oceniam, takie rzeczy też są potrzebne, ale nie mylmy tego z szacunkiem do siebie i przestanmy usprawiedliwiac.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 28 sty 2019, 00:48

Dziewczyny Justyna Gradek juz 3operacje biustu robila ma teraz mentory 600 uhp
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Aasienkaa1988
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:39

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: Aasienkaa1988 » 01 lut 2019, 17:43

Bellisanka, a czy robila znowu u dr Łonia?

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 01 lut 2019, 18:33

3 operacje w Mediolanie Dr F.Klinger
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Aasienkaa1988
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 153
Rejestracja: 16 maja 2016, 18:39

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: Aasienkaa1988 » 02 lut 2019, 18:52

Bellisanka dziękuję za odpowiedź.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 06 lut 2019, 15:58

Dziewczyny patrzcie jak to można przekroczyć granice przerabiania sie i pójść w złym kierunku
Screenshot_2019-02-06-16-10-04.jpg
Screenshot_2019-02-06-16-09-38.jpg
wp_ss_20190206_0002.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”