Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

patkapatka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 527
Rejestracja: 02 mar 2018, 19:04

Re: Dr Piotr Skupin: polishprogrammer,

Post autor: patkapatka » 08 lip 2019, 17:52

Dla mnie te wypowiedzi sa strasznie slabe szczerze mowiac. A ta czesc czy facetom sie podobaja takie „lalki”, a jakie to ma znaczenie? Podobac sie powinnismy sobie, chociaz patrzac na ogolny trend to chyba podobaja.
Naprawde nie wiem po co ludzie takie rzeczy wypisuja (np. ten tweet).Pomijam fakt, ze najwieksze hejty na medycyne estetyczna/chirurgie plastyczna widze czesto u w mojej opinii bardzo nieatrakcyjnych dziewczyn, mam wrazenie, ze to pewnego rodzaju zazdrosc.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: bellisanka » 08 lip 2019, 18:00

Strasznie to wygląda duża przepaść między instagramowymi zdjęciami szczupłej buzi, a tej z fotki.Wyglada staro na tej fotce.Czemu te twarze od tych kwasów takie ulane sa
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

polishprogrammer
Uzytkownik zbanowany
Uzytkownik zbanowany
Posty: 537
Rejestracja: 15 mar 2019, 07:21

Re: Dr Piotr Skupin: polishprogrammer,

Post autor: polishprogrammer » 08 lip 2019, 18:07

Zazdrosna I zawistna... inaczej tego nazwac nie mozna ;)
Ckn Doktor Skupin 09.2019

patkapatka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 527
Rejestracja: 02 mar 2018, 19:04

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: patkapatka » 08 lip 2019, 19:16

Watpie, ze ona jest ulana, pewnie tak wyszlo na zdjeciu. Wielokrotnie ja widzialam jakies hmm 6-7 lat temu,byla wtedy juz po jakis zabiegach ale wygladala naturalnie,miala bardzo drobna buzie , wygladala naprawde slicznie, mega szczupla, zgrabna wysoka. Wg mnie ja bardzo postarza ta tandetna opalenizna.

anetabad
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 43
Rejestracja: 15 sie 2018, 12:39

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: anetabad » 09 lip 2019, 14:19

Trochę ją postarzało chyba, ale może to tez przez te włosy...

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: karolka69 » 09 lip 2019, 16:05

patkapatka pisze:
08 lip 2019, 19:16
Watpie, ze ona jest ulana, pewnie tak wyszlo na zdjeciu. Wielokrotnie ja widzialam jakies hmm 6-7 lat temu,byla wtedy juz po jakis zabiegach ale wygladala naturalnie,miala bardzo drobna buzie , wygladala naprawde slicznie, mega szczupla, zgrabna wysoka. Wg mnie ja bardzo postarza ta tandetna opalenizna.
6-7 lat to sporo czasu. Nie twierdze ze jest brzydka ale chyba powinna przystopowac z photoshopem
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

patkapatka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 527
Rejestracja: 02 mar 2018, 19:04

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: patkapatka » 09 lip 2019, 16:34

Ja wiem, ze sporo, ale przeciez wypelniaczami z mega waskiej i drobnej buzi nie zrobi sie nagle taki „talerz” jak na zdjeciach. Poza tym chyba kazdy wie jak sie wychodzi czasami na niepozowanych zdjeciach.... ja sama potrafie wyjsc czasami jak bardzo atrakcyjna kobieta a czasami jak brzydalek. Co do photoshopa- owszem, widac, ze te jej fotki na insta sa poobrabiane bardzo mocno, jest wygladzona do granic mozliwosci, nogi maja 2 metry.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: Nicole » 17 lip 2019, 19:35

a ja sie w sumie zgodze z du0000001, ze niektore kobiety w pogoni za "perfekcyjnym" wygladem zatracily zdrowy rozsadek. Kobiety generalnie nie chca slyszec, ze to nie one sa te najpiekniejsze na swiecie i tak ciosaja te nosy i pompuja usta, domalowywujac markerem brwi w trakcie z nadzieja, ze otrzymaja tytul miss wszystkiego. Nie jest to zazdrosc - po prostu uwazam, ze np.taka Dybowska czy Siwiec to takie sobie, poprzerabiane dziewczyny, ale ile by kwasu nie wstrzyknely, nie dorownaja np. Monice Bellucci. Ale szacun za rygor w dbaniu o sylwetke (regularne cwiczenia). Ja ostatnio podziwiam naturalna urode pewnej poczatkujacej aktorki - jest idealna, zniewalajaca. Widac, ze sama natura i niestety takiego efektu za pomoca medycyny est. nie osiagniemy (chyba?). Mozna ja podejrzec na insta - nazywa sie Jenna Lyng Adams. Niestety, urody los nie rozdaje po rowno ale nie mam zamiaru z tego powodu zafundowac sobie nosa rurki i fotoszopowac sie ku uciesze gawiedzi. A co sadzicie o urodzie Jenny - chetnie poczytam :)

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: karolka69 » 18 lip 2019, 10:19

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Julia Dybowska i inne z Instagrama cz. 3

Post autor: Nicole » 18 lip 2019, 15:30

To pani Dybowska? Byla znacznie ladniejsza niz teraz... miala sympatyczna buzie

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”