Julia Dybowska i inne z instagrama II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 02 sty 2019, 21:51

Ja jestem zdania (jeżeli to prawda ze wziela) no sorry ale nie można tak sobie wziąç czyjejś kasy. Nie ważne ile to było i czy on ma miliony czy tysiące. Co byście czuli jakby wam znajomi czy dzieci z portfela podbieraly po 5, 2 złote. Byłoby ok bo to tylko 2 złote a macie przecież więcej? On chyba napisał ze to chodzi o zaufanie i sam fakt. Oczywiście jeżeli to prawda, ale ona chyba nie odniosła się do tych oskarżeń. A te screeny rozmów wybaczylam ci zdradę początek związku i takie problemy ja to bym już tam po Disneylandzie się nie pojawiła raczej.

Awatar użytkownika
SensUsmiechu
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 464
Rejestracja: 01 maja 2015, 19:29
Lokalizacja: POZNAŃ

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: SensUsmiechu » 03 sty 2019, 22:32

Dziewczyny widziałyście? Ona znowu do niego pojechała? (giggle Plein wstawił ich zdjęcia na story.. O co chodzi?
07.09.2017- korekcja powiek górnych- dr. Gromadziński
09.02.2016- CKN, dr. Jan Stępniewski
09.10.2015- korekcja prawej powieki górnej- dr. Jan Stępniewski
Makijaż permanentny: brwi, usta i kreski górne- Izabela Cytrowska
Wolumetria, powiększenie ust, bruzdy nosowo-wargowe ;)
INSTAGRAM: patrycjapigla

Awatar użytkownika
annaline
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 177
Rejestracja: 19 paź 2017, 14:14

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: annaline » 03 sty 2019, 23:05

O zamieszanie 😅😂
19.02.2018 - CKN Dr Zachara
08.08.2019 - 265 cc Motiva

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 03 sty 2019, 23:42

Aż spojrzałam ale cyrk...i ten jej komentarz wtedy cos w stylu że nie byłam sobą czułam się jak w złotej klatce ( uwaga uwaga teraz najlepsze ): mało relacji dodawałam na insta... (giggle (giggle
Ps ostatnie zdjęcie to na z nim? Bo całkiem inaczej wygląda niż na swoim insta. To ona czy to ta poprzednia?

mala-ogrodniczka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 110
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: mala-ogrodniczka » 04 sty 2019, 23:23

A ja uwazam, ze nie ma co porownywac sytuacji brania pieniedzy znajomych itp. Gosciu chce miec kobiete przy sobie, piekna itp. dziewczyna wyjezdza ze swojego kraju, zostawia przyjaciol, rodzine, prace zeby przy nim byc, on nie pozowli jej pracowac, wiec skad miala brac pieniadze. dawal jej karte wiec, trzeba byc idiota zeby brac dziewczyne ktora zostawia wszystko dla niego i nie dac jej ani grosza. Zreszta te screeny tych rozmow, nie byly screenami z instastory od philippa i podobno tlo takie jak whatsprank gdzie kazdy mozna sobie zrobic taka rozmowe. Ogolnie jakby nie bylo kazdy w swoim zyciu mial kiedys jazdy ze swoim facetem itp, nie ma co oceniac. ja nie jestem jakas feministka, ale wyzywanie kogos od dzi*** i prostytutek, bo zerwala i wrocila do swojego faceta, to slabe mega i tylko pokazuje niski poziom tej osoby a nie Justyny. Ja nie wiem, ze dalej zyjemy w swiecie, ze kobieta w zwiazku, to kur**... Zauwazcie, ze on zawsze ja obserwowal, a jak juz byl z jakas inna to instastory robil tak zeby ich widac nie bylo, nigdy tych lasek nie obserwowal itp. Patrzac na moje kolezanki, ktora co druga jest zdaradzana i wybacza, to znaczy, ze mam kolezanki kur**? Rozumiem facetow, bo oni to zawsze jak ktos im kosza da, to juz jest ku** itp. ale my kobiety. Ona nikomu krzywydy nie robi swoimi wyborami, nie sypia z zonatym itp. a ludzi sa bardziej mili dla mordercow, pedofili niz dla zwyklej dziewczyny, ktora zerwala ze swoim facetem, a pozniej do niego wrocila,
Nie mowie, ze mamy stac za soba murem, nie musimy akceptowac cudzych wyborow (zreszta co nas to obchodzi, to nie nasze zycie i jej wybory nie maja nic do naszego zycia), ale kobieta kobiecie czasem tak wilkiem, ze juz mi rece opadaja. Jak patrze jak ja ludzie (ktorym nic nie zrobila) wyzywaja za cos takiego, to trace wiare w ludzi, a tak bardzo my sami nie lubimy byc oceniani...
8 Lipca 2008 - ju¿ po nos u doktora StÃ�ªpniewskiego =)

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 05 sty 2019, 03:26

Sprawa screenów podobno były one na jego story i to on je udostępnił czyli co on mówi o niej to można poczytać na tych screenach. Jeżeli są one prawda i prawda jest że on takie coś dał no to wg mnie kobieta która wraca do faceta po takiej akcji (jej wpisy te screeny o te 30 tys itd) nie ma szacunku do siebie. I chyba inni też tak sądzą co można wyczytać z komentarzy. A jaki to przykład dla młodzieży? Taki mają brać przykład i to jest ok? Czy każdy miał jazdy z facetami hmm nie wiem czy był ostatno taki przypadek jak te 30 tysięcy....
"Rozumiem facetów? "Hmmm ja nie rozumiem takiego zachowania. Uważam że jednak spora część mężczyzn jest ok, a jeżeli kobieta przymyka ok " bo reszta jest taka ," to jest jak jest.... A może są inne powody przymykania.
Ja jak widzę te insta, zachowanie pewnych osób (mam na myśli te całe insta) wartości jakimi się kierują to wtedy tracę wiarę w ludzi. Sprawy by nie było jakby ona swojego życia na insta nie pokazywała, a jak daje wpisy że się dusiła w złotej klatce i że taka nie jest on daje że kłamała i to on kazał jej wracać a później ona wraca pomimo że przecież jej tam było źle. To chyba nie dziwne że teraz każdy to komentuje i ocenia. Te insta fotki relacje itd to po coś dawała wcześniej, żeby być rozpoznawalną?
Uważam że te afery to w sumie i tak coś dobrego bo przynajmniej raz na jakiś czas młodziez sobie uświadamia że to tylko na fotkach jest bajka. Co zresztą chyba w tym poprzednim wpisie sama przyznała.
A to już kolejna przecież insta afera no na całą Polskę prawie.

mala-ogrodniczka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 110
Rejestracja: 18 mar 2008, 18:05
Lokalizacja: Katowice

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: mala-ogrodniczka » 05 sty 2019, 08:13

te screeny nie pokazywaly danych philippa. Ja jak robie screen to nie ucinam gory, a ktos ucieal nazwe konta philippa, po co? przeciez to logiczne, ze wiadpmosc zostala wygenerowana w whatsprank. Rozumiem tez, ze majac instagrama staje sie osoba publiczna? wszyscy tu mamy insta, kazdy rozumiem dajac jedna zdj, robi to dla slawy i kasy? Poza tym jej wpis bylo widac byl pisany podczas emocji, nikt mi nie powie, ze nie byl w takiej sytuacji, ze podczas emocji powiedzial cos czego nie powinien? Moje kolezanki tez w piatek narzekaja na swoich parnerow, mezow itp. a w sobote szczesliwa para. Kazdy ma prawo sie pokolcic, zacznijmy umoralniac ludzi od siebie. Na instagramie jest duzo wiecej gorszych tresci, niz rozstanie jednej part. A jeei juz ktos uwaza, to za powod do linczu, to chyba powienien sie sam nad soba zastanowic.
8 Lipca 2008 - ju¿ po nos u doktora StÃ�ªpniewskiego =)

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: er1 » 05 sty 2019, 09:35

Wątek osiągnął już 100 stron i zostaje zamknięty. Zapraszam do kontynuowania dyskusji w kolejnej jego części:
viewtopic.php?f=58&t=18596
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”