Julia Dybowska i inne z instagrama II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: alicjachrupek » 14 paź 2018, 00:32

Ja z kolei gdyby ktoś nie napisał ze to ona to bym nawet nie wiedziała. Nie ma szans żebym poznała. Ciekawe jak bez makijażu z nowym nosem wygląda.

W swojej relacji na insta, z Musiałem to jest ona??????!!! Te zdjęcie bez makijazu?

Awatar użytkownika
annaline
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 177
Rejestracja: 19 paź 2017, 14:14

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: annaline » 14 paź 2018, 12:54

SissiX pisze:
13 paź 2018, 20:59
ona miala operacje samej przegrody
Operacją przegrody nie zmienia wyglądu nosa. Sama Maf się przyznała do delikatnej plastyki.
19.02.2018 - CKN Dr Zachara
08.08.2019 - 265 cc Motiva

Theyshotwaldo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1723
Rejestracja: 10 cze 2016, 07:56

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Theyshotwaldo » 14 paź 2018, 13:10

Ona cały czas gada ze nie będzie taki „szeroki i płaski” wiec chyba jej tez średnio podchodzi
25.11.2016 - konsultacja
22.03.2017 - CKN dr Skupin

Fafi
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 13 lip 2007, 16:50

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Fafi » 14 paź 2018, 13:51

Wedlug mnie to zawsze byla i jest ladna dziewczyna. Ale kurcze jestem w szoku, ze ona operowala ten swoj nosek, ja bardzo lubie takie profile, jak jej stary, tylko ciekawe na ile go przed operacja upiekszala w photoshopie( i czy w ogole). Widocznie musiala miec kompleks skoro sie zdecydowala. Niestety z powodow zdrowotynych to nie byla tylko operacja i tu sie najwyrazniej mija z prawda, ale to w sumie jej sprawa, ale my tu sobie mozemy dyskutowac. Ale faktem jest, ze teraz na prawde bardzo podobna do Joanny Horodynskiej. No i faktycznie urok gdzies stracila swoj dziewczecy czyli pewnie wyglada starzej. A mi sie wydaje, ze Szczyt robil jej nos albo przynajmniej ktos, kto sie u niego szkolil, bo nos jakby typowo szczytowy.

Theyshotwaldo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1723
Rejestracja: 10 cze 2016, 07:56

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Theyshotwaldo » 14 paź 2018, 16:19

Nie, operował ja Krawczynski. Ale tez skojarzył mi się z nosem szczyta. On robi takie plastelinowe trochę
25.11.2016 - konsultacja
22.03.2017 - CKN dr Skupin

Fafi
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 13 lip 2007, 16:50

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Fafi » 14 paź 2018, 19:50

na 100 % Krawczynski?no moze faktycznie, skoro podkresla, ze ze wzgledow zdrowotnych zrobila, bo on jest chyba laryngologiem?Moze ze zdrowotnych plus plastyka i wybrala laryngologa.

Awatar użytkownika
marlenka.mar
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 47
Rejestracja: 25 gru 2008, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: marlenka.mar » 15 paź 2018, 20:21

Pisala na swo8m insta, że dziękuje swojemu doktori Michalowi. Innym razem pisala, ze nie miala stentów tylko silikonowe plytki- metoda uzywana przez Michala Krawczyńskiego. Ale generalnie ja jestem zalamana jej wyglądem, bo sama jestem zapisana na konsultację do Krawczyńskiego. Generalnie proporcje jej twarzy sie totalnie zmienily. Idealna twarz, podzielona na trzy obszary 1) czolo do linii oczu/gornej podstawy nosa 2)obszar obejmujący centralną czesc twarzy od gornej do dolnej podstawy nosa 3) od dolnej podstawy nosa do konca podbrodka - powinna miec te obszary mniej wiecej rowne. U Maff lekarz ciachnął przegrodę od dolu (collumella)- taki ma wlasnie klohe, obcial moim zdaniem za duzo chrzastki ze skrzydelek, za maly ten nos sie zrobil. Miala nierowne dziurki. Ale usta miala rowne, teraz ta ni3symetryczna czesc skory po wyrownaniu dziirek i zmniejszeniu nosa jest "puszczona wolno" i przez to mamy niesymetryczną wargę gorną. Plus warga (czesc od nosa do czerwieni wargowej) jest teraz dluzsza - a to przeciez glowna cecha, ktora komunikuje o starzeniu- wydluzanie sie wargi w miejscu rynienki nosowej. Nic z tym nie zrobi. Ten nos juz taki bedzie..... szkoda

Theyshotwaldo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1723
Rejestracja: 10 cze 2016, 07:56

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: Theyshotwaldo » 15 paź 2018, 20:42

Ale khloe chyba zawsze taki miała?
25.11.2016 - konsultacja
22.03.2017 - CKN dr Skupin

Awatar użytkownika
marlenka.mar
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 47
Rejestracja: 25 gru 2008, 19:42
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: marlenka.mar » 15 paź 2018, 21:06

Khloe tak ma naturalnie i Margaret tez. Po prostu dolna czesc przegrody jest na tej samej wysokosci, co dolna czesc dziurek. Ech gdzie w Polsce jest lekarz, ktory robi takie delikatne zmiany, ze czlowiek jest po prostu ładniejszy. Bo tu to totalnie nowa twarz. Mam nadzieję, że Maff zintegruje tę nową twarz.

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama II

Post autor: bellisanka » 15 paź 2018, 22:39

marlenka.mar pisze:
15 paź 2018, 20:21
Pisala na swo8m insta, że dziękuje swojemu doktori Michalowi. Innym razem pisala, ze nie miala stentów tylko silikonowe plytki- metoda uzywana przez Michala Krawczyńskiego. Ale generalnie ja jestem zalamana jej wyglądem, bo sama jestem zapisana na konsultację do Krawczyńskiego. Generalnie proporcje jej twarzy sie totalnie zmienily. Idealna twarz, podzielona na trzy obszary 1) czolo do linii oczu/gornej podstawy nosa 2)obszar obejmujący centralną czesc twarzy od gornej do dolnej podstawy nosa 3) od dolnej podstawy nosa do konca podbrodka - powinna miec te obszary mniej wiecej rowne. U Maff lekarz ciachnął przegrodę od dolu (collumella)- taki ma wlasnie klohe, obcial moim zdaniem za duzo chrzastki ze skrzydelek, za maly ten nos sie zrobil. Miala nierowne dziurki. Ale usta miala rowne, teraz ta ni3symetryczna czesc skory po wyrownaniu dziirek i zmniejszeniu nosa jest "puszczona wolno" i przez to mamy niesymetryczną wargę gorną. Plus warga (czesc od nosa do czerwieni wargowej) jest teraz dluzsza - a to przeciez glowna cecha, ktora komunikuje o starzeniu- wydluzanie sie wargi w miejscu rynienki nosowej. Nic z tym nie zrobi. Ten nos juz taki bedzie..... szkoda
tak wnikliwie to analizuje osoba zwiazana z branza esetyczna a nie zwykly czlowiek laik.Krawczynski robi szerokie nosy
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”