Celia Jaunat

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Celia Jaunat

Post autor: ulla10 » 13 lip 2016, 22:01

jsia pisze:A mnie się ona z buzi w ogóle nie podoba, nie wiem, ile ma lat, ale podejrzewam, że 20+, a moim zdaniem wygląda jak zadbania 30. Figura bez zarzutu, nogi obłędne, to bez dwóch zdań, ale dużo bardziej podoba mi się Marina (happy
Dokladnie to samo pomyslalam.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Celia Jaunat

Post autor: Anastasiia » 21 lip 2016, 13:55

Naprawdę przepiękna a figura - cudo :)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Celia Jaunat

Post autor: marryme » 03 sie 2016, 01:23

Dla mnie ona jest zupelnie obojetna,w tym sensie,ze jak widze gdzies jej zdjecia to zupelnie nie mam ochoty ich ogladac,nie przyciaga mnie,nie intryguje.Obiektywnie to bardzo atrakcyjna dziewczyna z mocnym makijazem ale subiektywnie to jakas taka bezbarwna(pomimo kolorowych strojow!) i nudna.Mozna rzecz-jedna z tysiecy.
Marina bije ja na glowe chociaz ma chlopieca figure to jest dla mnie 100% bardziej seksowna. (angel
Life is a journey,not a destination.

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Celia Jaunat

Post autor: Anastasiia » 06 sie 2016, 20:20

marryme pisze:Dla mnie ona jest zupelnie obojetna,w tym sensie,ze jak widze gdzies jej zdjecia to zupelnie nie mam ochoty ich ogladac,nie przyciaga mnie,nie intryguje.Obiektywnie to bardzo atrakcyjna dziewczyna z mocnym makijazem ale subiektywnie to jakas taka bezbarwna(pomimo kolorowych strojow!) i nudna.Mozna rzecz-jedna z tysiecy.
Marina bije ja na glowe chociaz ma chlopieca figure to jest dla mnie 100% bardziej seksowna. (angel
Jest naprawdę śliczna i zgrabna ale.. jak dla mnie za dużo makijażu i mocnego konkurowania, w szczególności nosa :/
Co nie zmienia faktu ze chciałabym wyglądać jak ona (angel (giggle

Marleneczka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1190
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:40

Re: Celia Jaunat

Post autor: Marleneczka » 06 sie 2016, 20:34

marryme pisze:Dla mnie ona jest zupelnie obojetna,w tym sensie,ze jak widze gdzies jej zdjecia to zupelnie nie mam ochoty ich ogladac,nie przyciaga mnie,nie intryguje.Obiektywnie to bardzo atrakcyjna dziewczyna z mocnym makijazem ale subiektywnie to jakas taka bezbarwna(pomimo kolorowych strojow!) i nudna.Mozna rzecz-jedna z tysiecy.
Marina bije ja na glowe chociaz ma chlopieca figure to jest dla mnie 100% bardziej seksowna. (angel
Dokładnie, Marina ma w sobie to cos no i z buzi prześliczna. Ta kobieta jak jedna z milionów na insta, 3 zdjecia mi wystarcza nic tu ciekawego czy intrygujacego nie widze

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15224
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Celia Jaunat

Post autor: cyryl-bea » 06 sie 2016, 20:44

przez nia przeplacilam za sandaly zary do kolan
wczesniej mi sie nie podobaly a u niej rewelacja

o te mi chodzi
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Celia Jaunat

Post autor: Anastasiia » 07 sie 2016, 00:16

cyryl-bea pisze:przez nia przeplacilam za sandaly zary do kolan
wczesniej mi sie nie podobaly a u niej rewelacja

o te mi chodzi

(heart (heart (heart mega sa. Mogłabyś zdradzić cenę i kiedy je kupiłaś? Właśnie czegoś takeogo szukałam, znalazłam ale za 1500zl dość podobne i szkoda mi aż tyle dać...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”