Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: bellisanka » 08 sie 2016, 14:57

http://instaliga.com/veronicabielik/106 ... 1334205473" onclick="window.open(this.href);return false;


a to jej siostra:0

https://www.instagram.com/p/BFqkLftgZta/" onclick="window.open(this.href);return false;
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: she » 08 sie 2016, 17:14

Dziewczyna bardzo ladna, zreszta siostra tez. Piekne cialo. CHoc tak zapatrzona w siebie i w swoja urode, ze az przykro patrzec. Az nie do wiary, ze mozna byc takim glupiutkim, ale mam nadzieje, ze z wiekiem jej to przejdzie. Tego zycze, bo az boli.....
Natomiast wg mnie piersi rozmiar jak dla mnie idelany. Pupa idealna . No piekna dziewczyna.
she

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Roxy123 » 08 sie 2016, 17:32

Bardzo ładna ta veronica- czy jak ona sie tam zwie. Ale zeruje- ktos juz o tym pisał i tez to widzę wyraźnie. Nobody's perfect:)

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Anastasiia » 08 sie 2016, 19:12

Roxy123 pisze:Bardzo ładna ta veronica- czy jak ona sie tam zwie. Ale zeruje- ktos juz o tym pisał i tez to widzę wyraźnie. Nobody's perfect:)
Już kilka osób mówi o tym zecie a wiecie co? Akurat wczoraj przejrzałam wszystkie moje selfiemz telefonu i przypomniało mi sie o naszym forum, akurat tym wątku i zwróciłam uwagę a oczka - na wielu zdjęciach tez mam coś ma kształt zeza a zeza nie mam (angel wszystko dokładnie przejrzałam i zwróćcie proszę uwagę ze często jak chcemy zrobić dobre zdjęcie i patrzymy w obiektyw pod pewnym kontem to wychodzi coś na kształt zeza... Zwrocie uwagę ze wychodzi ten 'zez' bardzo często jak robimy zdjęcie sąmej sobie, kiedy robi nam zdjęcie ktoś inny to tego nie ma... (makeup

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Julia Dybowska i inne z in

Post autor: Anastasiia » 08 sie 2016, 19:17

she pisze:Dziewczyna bardzo ladna, zreszta siostra tez. Piekne cialo. CHoc tak zapatrzona w siebie i w swoja urode, ze az przykro patrzec. Az nie do wiary, ze mozna byc takim glupiutkim, ale mam nadzieje, ze z wiekiem jej to przejdzie. Tego zycze, bo az boli.....
Natomiast wg mnie piersi rozmiar jak dla mnie idelany. Pupa idealna . No piekna dziewczyna.
Nie wiem skąd sie biorą wypowiedzi takiego pokroju...
Nie widzę tam żadnego zapatrzenia w siebie. Dziewczyna jest z pewnością pewna siebie, ale czy to coś złego? Nie wiem dlaczego jak ktoś 'odstaje' od pewnego kanonu 'przeciętnego czlowieka' to zaraz jest uznany za wyniosłego, wyzywającego sie i zapatrzonego w samego siebie... w dodatku zarzucasz jej ze jest głupiutka - straszne masz podejście. Tak oceniać ludzi po pozorach, zdjęciach w internecie...
Smuci mnie ze kobieta kobiecie może być taka nieprzyjemna! Dziewczyny, bądźcie dla siebie bardziej życzliwe, mniej zazdrości i jadu i świat będzie piękniejszy - naprawdę (nod (sun (heart (heart

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: alicjachrupek » 08 sie 2016, 19:21

Nie wiem dla mnie po tych fotkach to się rzuciło, wez pod uwag, ze osoby z zezem tez potrafią ukryć zeza na zdjęciach. Na niektórych jej oczy maja dziwny kat. Trzeba by dłuższy film zobaczyć z nią i z bliska, żeby to ocenić, ale ewidentnie na niektórych zdjęciach się ten zezik wkrada. A czy jest faktycznie to niewiadomo, dla mnie na niektórych zdjęciach jest.
Oczywiście nie ma co sie szarpać czy jest czy nie, bo nic nie zmieni tego, że ja czy ktoś inny widzę coś dziwnego na jej zdjęciu, skoro widzę.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: babina7 » 08 sie 2016, 20:23

zez jak byk...........dla mnie to nienormalne pykanie sobie fotek i wrzucanie w sieć.Wiadomo -patrzcie jaka jestem piekna.To jest jakieś zaburzenie osobowości.Rozumiem blog mododwy czy zdjęcie w ciekawym miejscu, czy tu na forum aby cos pokazać ale minka z dziubkiem....Musowo głupiutka.
zadowolona

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Anastasiia » 08 sie 2016, 20:42

babina7 pisze:zez jak byk...........dla mnie to nienormalne pykanie sobie fotek i wrzucanie w sieć.Wiadomo -patrzcie jaka jestem piekna.To jest jakieś zaburzenie osobowości.Rozumiem blog mododwy czy zdjęcie w ciekawym miejscu, czy tu na forum aby cos pokazać ale minka z dziubkiem....Musowo głupiutka.
Na tym zakończę owa akademicka dyskusje.
Podejście niektórych ludzi jest naprawdę bardzo smutne... Zaburzenia psychiczne bo wstawia swoje zdjęcia do internetu, sprawia jej to frajdę i przyjemność, w dodatku dziewczyna jest ładna i zgrabna = litry jadu musza zostać wylane. Napisze jeszcze tylko tyle, ze miałam okazje porozmawiać z Weronika i jest to wspaniała dziewczyna. Bardzo sympatyczna, pomocna i inteligentna.

Naprawdę smutne.. Mi osobiście byłoby wstyd za takie zachowanie.
Pozdrawiam

bellisanka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6510
Rejestracja: 07 kwie 2013, 18:06
Lokalizacja: Warszawa

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: bellisanka » 08 sie 2016, 20:54

jest studentka prawa wiec troche pochopne ocenianie ze pusta jest

nie pracuje siedzi w domu i sie uczy i fotki robi sama kiedys napisala ze ma taki luksus ze moze sobie na to pozwolic czyli nie pracowac ze sie jeszce napracuje w zyciu (giggle (giggle
Wrocław biust 10lat po operacji biustu
2016 CKN Dr Wysocki w planach poprawka nosa
Planowana wymiana implantow Styczeń 2024' szukam lekarza

Anastasiia
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 23
Rejestracja: 23 cze 2016, 02:21

Re: Julia Dybowska i inne z instagrama

Post autor: Anastasiia » 08 sie 2016, 21:07

bellisanka pisze:jest studentka prawa wiec troche pochopne ocenianie ze pusta jest

nie pracuje siedzi w domu i sie uczy i fotki robi sama kiedys napisala ze ma taki luksus ze moze sobie na to pozwolic czyli nie pracowac ze sie jeszce napracuje w zyciu (giggle (giggle

Sama studiuje prawo, zamierzam rozpocząć jeszcze psychologie, mowię bardzo dobrze w trzech językach obcych, czwartego sie uczę, mam dość duża wiedzę na wiele tematów, czytam sporo książek a często jestem oceniana jako osoba pusta przez osoby zupełnie mnie nie znające, osoby które znają mnie dla przykładu z widzenia a nie zamieniły ze mną żadnego słowa! Takie podejście do świata i otaczających nas ludzi jest bardzo krzywdzące. :-( ocenianie osób o których nic nie wiemy tylko na podstawie wyglądu.
Nie powinnam w ogóle sie wdawać w takie głupie wymiany zdań bo to i tak prowadzi donikąd ale zawsze chociaż lekko mnie smuci takie podejście pewnych osób. :( typowe zakompleksienie i zawiść. :/
Dziewczyny, naprawdę bądźmy dla siebie milsze, bardziej pomocne, więcej pozytywnej energii i mniej bezpodstawnej krytyki a świata naprawdę będzie piękniejszy!! (heart (sun

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”