Julia Dybowska i inne z instagrama

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 15 kwie 2016, 14:30

OMG co to jest?!!!! Wygląda jak jakaś ruska.
Przejrzałam ten wątek i czytałam ze ćwiczyła balet to faktycznie może ma tego marfana bo przecież ludzie z ta choroba mają bardzo gibkie i sprężyste stawy. Mogą palcami wycinać w każdą stronę.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Julia Dybowska

Post autor: marryme » 28 kwie 2016, 00:46

Pamietam,ze kiedys jej nos na niektorych ujeciach wygladal w miare normalnie.
Mam wrazenie,ze on kiedys nie byl tak bardzo zwezony,co prawda widac mocne konturowanie,ale moze miala ponowny zabieg? (thinking

Grzbiet wylupany w luk tez z gruba przesada.

http://ink361.com/app/users/ig-28606426 ... _286064267" onclick="window.open(this.href);return false;

http://ink361.com/app/users/ig-28606426 ... _286064267" onclick="window.open(this.href);return false;

http://ink361.com/app/users/ig-28606426 ... _286064267" onclick="window.open(this.href);return false;
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 28 kwie 2016, 00:54

Boję się, że mój tak może wyglądać (pleure biję się z myślami czy iść na poprawkę. Taki nos mały wąski fajnie wygląda w pełnym makijażu, ale z rana lub gdy jest zimno kiedy czubek puchnie to już inna historia....
Jak chciałam w Google looknac jej fotki to mi wyskskiwalo, że to właśnie ona tam do Dubaju smigala?! (cash
Bo tak się zastanawiam skąd oni maja kasę na tyle zabiegów i takie ciuchy.

Awatar użytkownika
adrenalina
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 556
Rejestracja: 27 lut 2008, 16:11
Lokalizacja: łódzkie
Kontakt:

Re: Julia Dybowska

Post autor: adrenalina » 28 kwie 2016, 15:18

Ona ma dzianą strasznie rodzinę... a tego co się zorientowałam to chyba rodzice mieszkają osobno
"To tylko pies, tak mówisz
Tylko pies
A ja Ci powiem
Że pies to czasem więcej jest
niż człowiek..."

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: alicjachrupek » 28 kwie 2016, 15:22

Oczywiście ja nie wiem czy to prawda, czy to tylko zazdrosne plotki, wiadomo jacy są ludzie, a zwłaszcza jak ktoś dobrze, lepiej wygląda.
Jak tyle kasy ma to powinna pousuwac to z Google. A nie wpisujesz Julia Dybowska a Google dodaje Dubaj.

mariaa00
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 174
Rejestracja: 20 gru 2015, 20:39

Re: Julia Dybowska

Post autor: mariaa00 » 20 maja 2016, 18:08

Przestroga jak dla mnie przed majstrowaniem przy sobie w tak młodym wieku... Julia wygląda po prostu jak bogata, doskonale zrobiona 40, no może 35 latka. I pytanie- jak ona będzie wyglądała za 10-15 lat?

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Julia Dybowska

Post autor: viriel » 10 cze 2016, 20:38

Widze ze gwiazda Dybowska doczekala sie swojego watku...
Znam ja posrednio i powiem Wam, ze to jedne wielkie chodzace klamstwom i sztucznosc.
Na zywo na mnie nie robi zadnego wrazenia- wychudzony chlopiec z podpuchnietymi oczami, skora na ciele cienka jak pergamin, napompowane usta i cycki o nieproporcjonalnej wielkosci. Udo chudsze niz lydka. To jest ideal urody? 175 cm wzrostu na pewno nie ma, bo ja tyle mam a jest sporo nizsza ode mnie.
I jeszcze te jej teksty, ze ona nic nie poprawiala... Tylko piersi. Ale usta, nos, tylek- wszytko jej. Dobre (giggle Ona twierdzi nawet, ze wlosow nigdy nie farbowała (giggle a jej chamskie tanie doczepy widac na kilometr... Ust tez nie maluje- tylko wazelinę używa... Jasne...
Troche mi jej szkoda bo podbno ma straszna bulimie (tajemnica sylwetki rozwiklana ). Matearcem jej tez nie jestem ale slyszalam ze sie prostytuowala- np. na Seszelach z jakims Dubajskim Arabem byla, tak samo w LA. Juz jako nastolatka miala sponsora- jakiegos trojmiejskiego bonzo kolo 50-tki. Teraz ma faceta, ale w pewnych kregach ludzie do tej pory smieja sie z jej przechwalek, ze niby robi najlepsza laskę bo ja Szreder nauczyl... No i to ze ma tyle pieniedzy to rowniez nie do konca prawda... No i prawa nie skonczyla, no bo po co (clin Lans na insta jest zbyt czasochlonny. (giggle
jedno trzeba jej przyznac- jest fotogeniczna i umie sie dobrze wypiac do zdjec.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Julia Dybowska

Post autor: ulla10 » 10 cze 2016, 22:15

Omg Viriel (emo (whew (giggle
Dla mnie ona wyglada na chorą! Skóra bez blasku- wysuszony pergamin.
Zero mięśnia, witalności, wigoru.
Pokraczna, sucha postać z zapuchniętym obliczem.
Bardzo możliwe ze ma anoreksję lub bulimię.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Julia Dybowska

Post autor: katarzyna14 » 10 cze 2016, 22:19

No też słyszałam , jaka to ona naturalna ...tylko ze będąc takim chudym nie ma się takiej dupy ...włosy nie farbowane itp (giggle ....śmiech ...jest żenująca ....nie widziałam jej na żywo , wiec trudno mi ją ocenić ...na fotach wygląda ok nie widać jej podpuchnietych oczu ale to pewnie retusz ....no jest dziewczyna mega lansiara
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Julia Dybowska

Post autor: viriel » 10 cze 2016, 22:37

Ulla- tak dokładnie jest. Ona wygląda na żywo na chorą, zniszczoną życiem kobietę lekkich obyczajów. No niestety, ale taka jest prawda... Kto ją zna, tak ją postrzega. Ja daleka jestem od hejtu kogokolwiek. Nie mam problemów z przyznaniem, że jakaś kobieta jest atrakcyjna. Ale Dybowska to jest karykatura. Na prawdę...
I wcale nie ma jakiś długich nóg. Krótkich też nie ma, ale przez to, że są takie chude może się wydawać, że są dłuższe niż w rzeczywistości.
A jak jest na plaży to cały czas chodzi na palcach i wypina zad- pół Sopotu się z niej śmieje... Tak samo na imprezie potrafi siedzieć bez ruchu w jednej pozie bardzo długo (bo uważa, że tak dobrze wygląda dlatego nie chce zmieniać pozycji (mdr ).
Ona ma poważne problemy z akceptacją swojej osoby- przejawia się to w zarówno w jej wyglądzie jak i w zachowaniu. No i miała wielki problem z Pietrasińską, nie wiem czy już jej przeszło, ale jeszcze do niedawna tak było.
A co do bulimii to ja nie wiem czy to prawda na 100% ale tak mówiły mi osoby które ją znają lepiej. Świadczyć może o tym fakt iż kiedyś miała normalną sylwetkę- była szczupła, ale nie wychudzona. Także nie jest taka od urodzenia. No i podobno ma bardzo brzydki zapach z ust jak większość osób z zaawansowaną bulimią... Ale tego też nie wiem, bo ja z nią nigdy nie rozmawiałam. Tylko widziałam ją nie raz w różnych klubach itp. Te wszystkie rewelacje pochodzą od osób które ją znają.
Ona raczej nie budzi pozytywnych emocji u osób które miały z nią do czynienia w realnym życiu. Nie sądzę, żeby to wszystko była zazdrość, bo akurat w tych kręgach jest masę pięknych dziewczyn.

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”