Teresa Werner

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Teresa Werner

Post autor: Midorianka » 03 paź 2015, 07:16

Szkoda, ze nie wiadomo ile ta pani w rzeczywistości ma lat, bo trudno odnieść się do tego jak wygląda. Ma szyję 60-łatki, więc to raczej nie rocznik 71. Może Michitka napisze w jakich źródłach znalazła te informacje o roczniku 56.
Twarz ma ładną, ale styl tandetny. Przy takim potencjale mogłaby wyglądać świetnie, a ja zachwycać się nie umiem.
Ale spójrzcie jak ten mąż pięknie na nią patrzy na tych zdjęciach, myślę, że to nie jest udawane i ze nie jest z nią tylko dla błysku fleszy.
Powiem jeszcze, ze ja też mam młodszego męża, który bynajmniej nie wygląda na mlodszego i prawidłowość jest inna niż sugerujecie.
Tzn. mam młodszego męża dlatego, że wyglądam tak jak wyglądam, a nie wyglądam tak jak wyglądam, bo mam młodszego męża.
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Teresa Werner

Post autor: Nataa » 03 paź 2015, 12:31

Midorianka pisze:Szkoda, ze nie wiadomo ile ta pani w rzeczywistości ma lat, bo trudno odnieść się do tego jak wygląda. Ma szyję 60-łatki, więc to raczej nie rocznik 71. Może Michitka napisze w jakich źródłach znalazła te informacje o roczniku 56.

Ale spójrzcie jak ten mąż pięknie na nią patrzy na tych zdjęciach, myślę, że to nie jest udawane i ze nie jest z nią tylko dla błysku fleszy.
Jeśli rocznik 56, to miałaby 59 lat. Jeśli 58, to 57 lat.
Na pewno nie inna data, bo obliczałam i jest to prawdopodobne, że między 57 a 59 lat.
Jak na ten wiek, to wygląda baaaaardzo ładnie.
Mąż ma 51 lat. I faktycznie nie jest z nią dla fleszy, po prostu ona mu się podoba.
A przy okazji są podróże, piękne hotele, dobre obiadki i kolacyjki, miłe gesty ze strony fanów ...
On nie pracuje już, to może z nią jeździć wszędzie.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”