Marcelina Leszczak

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

jurandzik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcelina Leszczak

Post autor: jurandzik » 13 lut 2017, 17:05

Czy ktoś wie może, gdzie Marcela powiekszala usta? Nie mogę załadować załącznikow, ale wg mnie efekt jest wspaniały. Dokładnie o coś takiego by mi chodziło, powiększenie ust w osi pionowej, nie poziomej i nie wybrzuszenie dzioba. Gdybym nie widziała jej wyjściowki obstawialabym, że ma takie od urodzenia. Gdzie robią takie usta?

lol00
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 4
Rejestracja: 17 lut 2016, 12:59

Re: Marcelina Leszczak

Post autor: lol00 » 16 cze 2017, 20:15

Jurandzik, powiekszała raczej gdzieś w Warszawie. Nie myślałaś zapytać w prywatnej wiadomości na jej proflu facebooka?

jurandzik
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 388
Rejestracja: 28 mar 2010, 20:33
Lokalizacja: Warszawa

Re: Marcelina Leszczak

Post autor: jurandzik » 18 cze 2017, 22:46

Dziękuję za radę, tak zrobię.

Nicole
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1101
Rejestracja: 08 lut 2005, 21:18

Re: Marcelina Leszczak

Post autor: Nicole » 28 lut 2021, 10:50

Miałam założyć wątek o Marcelinie, ale widzę, że już jest. Rownież mi się jej wygląd bardzo podoba, jest zrobiona, ale ma w sobie coś z klasą, podobnie jak Edyta Zając (ta od Rzeźniczaka). Taką delikatność. Na jej korzyść jeszcze przed przeróbkami przemawiały duże oczy i drobna buzia w kształcie trójkąta. Usta - widać, że zrobione, górna warga zdecydowanie czymś wypełniona, ale nie ma się tu do czego przyczepić. Ogromną robotę robią włosy - kiedyś przyznała się, że doczepia.

Jestem ciekawa, gdzie robiła i ewentualnie czym, efekt zdecydowanie odbiega od większości gumowych kaczek.
leszczak-R1.jpg
marcela-leszczak-na-okladce-zagranicznej-ksiazki-78288-MT.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”