Śpiew Mandaryny

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
greta
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 481
Rejestracja: 12 sty 2005, 22:43

Post autor: greta » 25 lip 2007, 13:44

ja nie uwazam aby byla specjalnie zniszczona.jest na plazy bez makijazu to jak ma wygladac?czas nikogo nie omija napewno lepiej wyglada w swoim wieku niz doda w swoim.

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 25 lip 2007, 14:21

nie wiem dlaczego gdzies ktos krytykowal jej figurę wlasnie z tej sesji na plazy, przeciez ona ma cukrzycę, trudno utrzymac w takim razie figurę i pięknie wyglądac , ale wcale nie wyglądała na jakiąs zaniedbaną,
greta pisze:jest na plazy bez makijazu to jak ma wygladac?
dokładnie ;)

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Post autor: Michitka » 25 lip 2007, 14:27

Prawda jest taka, że my jesteśmy przyzwyczajeni do fotek po obróbce :-)
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 25 lip 2007, 20:06

karolinka pisze:nie wiem dlaczego gdzies ktos krytykowal jej figurę wlasnie z tej sesji na plazy, przeciez ona ma cukrzycę, trudno utrzymac w takim razie figurę i pięknie wyglądac , ale wcale nie wyglądała na jakiąs zaniedbaną,
greta pisze:jest na plazy bez makijazu to jak ma wygladac?
dokładnie ;)
Też zależy jakiego typu ma cukrzycę, bo przy typie I często chore osoby są właśnie szczupłe. Tak czy siak, to nie ma znaczenia i też nie uważam, że wygląda na zaniedbana i zniszczoną. Moim zdaniem jak na plażowe fotki matki 2 dzieci, to prezentuję się naprawdę nieźle :-)

Awatar użytkownika
nimeesha
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 253
Rejestracja: 26 lut 2006, 10:57
Lokalizacja: Anglia

Post autor: nimeesha » 30 lip 2007, 02:30

Ja tez uzywam ze nie wyglada na zaniedbana.. i figury tez nie ma zlej :)
4.09.07 Nosek u Dr.Skupina ;DD

Marzenia s± po to by je realizowaæ, a nie tylko po to by je mieæ...

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 30 lip 2007, 11:26

virriel pisze:Moim zdaniem jak na plażowe fotki matki 2 dzieci, to prezentuję się naprawdę nieźle
no właśnie przecież urodziła 2 dzieci
a co do cukrzycy to pewnie ma typu2 bo ujawniła sie chyba kilka lat temu

ile mandaryna ma lat ???

jesli chodzi o spiewanie to jest fatalne, nie powinna sie tym zajmować, nic wiecej nie mozna powiedziec w tej kwestii ;)

ale ja mam do niej jakis sentyment,..... poznala wisniewskiego stala sie sexbombą, robila kariere, potem okazalo sie ze jej wlasny mąż ma dziecko z inna, skrzywdzil ją, zdradził, wkocu odszedl do tej nowej a ona zostala sama :( żadna z nas by tak nie chciała :(

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 30 lip 2007, 17:56

Szkoda, że wcześniej to ona odbiła go poprzedniej żonie :badgrin:

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 30 lip 2007, 19:38

no wiesz, jasne, zdarza sie, ze ludzie sie rozstaja, bo pojawia sie inna osoba, wiem jak to jest, ale nie chcialabys sie dowiedziec z gazet ze twoj maz ma dziecko z inna, wtedy jest prawie pewne ze odejdzie do tej innej, mimo ze ma sie juz razem wlasne dzieci :evil:

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Post autor: viriel » 30 lip 2007, 19:58

Z tego co ja czytałam to ona wskoczyła mu do łóżka jak był jeszcze żonaty z Magdą Famme i potrafiła do ich wspólnego domu zapraszać swoje koleżanki na grilla mówiąc, że to wkrótce będzie jej dom (a Magda jeszcze tam mieszkała). A co do tej ciąży, to czytałam, że to Mandaryna go zostawiła pierwsza, a Świątczak wykorzystała okazję i zaciążyła.
Ale tak to jest z tymi kolorowymi gazetami- nie wiadomo co jest prawdą, nie wiadomo nawet czy cokolwiek jest prawdą :p

karolinka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1092
Rejestracja: 14 lip 2005, 16:21
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: karolinka » 30 lip 2007, 21:46

virriel pisze:nie wiadomo co jest prawdą, nie wiadomo nawet czy cokolwiek jest prawdą
no niestety często tak jest :p

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”