Justyna Gradek piękna fotomodelka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Cola
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 20 gru 2006, 14:35

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Cola » 23 lis 2014, 16:46

A ja Gradkową kojarzę wow (giggle a to dlatego, że na imprezach widuję jej koleżaneczkę "ze świata komercyjnego fotomodelingu" i powiem Wam, że każda z nich na żywo wygląda zupełnie inaczej niż na tych profesjonalnych zdjęciach (tongueout

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: katarzyna14 » 23 lis 2014, 19:21

Cola....gorzej na żywo wygladają celebrytki.... (giggle (giggle ???
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Cola
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 363
Rejestracja: 20 gru 2006, 14:35

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Cola » 23 lis 2014, 19:51

katarzyna14, wyglądają zwyczajnie, nawet czasami przeciętnie (tongueout

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: viriel » 23 lis 2014, 21:01

W ogóle zdjęcia raczej nie zbyt często oddają rzeczywistość.
Tymi z sesji nie ma co się do końca kierować, bo wiadomo, że są mocno retuszowane, ale nawet takie zwykłe fotki da się zrobić tak, że można np. wydłużyć optycznie nogi, czy powiększyć optycznie piersi itp.

Ja np. z kolei jestem średnio fotogeniczna. Wolę siebie na żywo niż na większości zdjęć. Nie znaczy to że na zdjęciach wyglądam dużo gorzej, ale po prostu uważam, że na żywo lepiej (clin
Znam osoby które na żywo nie powalają a na każdej głupiej fotce nawet zrobionej komórką wyglądają super.
Są też dziewczyny które np. mają brzydką mimikę twarzy która wychodzi dopiero w na żywo, a zdjęcia to skrywają itp.

Dlatego ja dopóki nie zobaczę kogoś na żywo, nie zachwycam się do końca (clin

Ale muszę się trochę zgodzić z Ewel88 w tych słowach odnośnie hejtu i zazdrości. W ogóle ostatnio coraz częściej słyszy się zarzuty, że jak dziewczyna jest ładna to od razu oznacza, że jest cała przerobiona, a urodziła się z pewnością szkaradna.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 23 lis 2014, 22:11

Viriel

To tez prawda,niektorzy sa fotogeniczni,a niektorzy wcale. (rofl Jak ja na przyklad. (giggle
Czasami nawet na zdjeciach nie przypominam siebie,nawet mialam raz w zyciu smieszno-straszna sytuacje jak celnik nie rozpoznal mnie na zdjeciu wizowym. (emo
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: viriel » 23 lis 2014, 22:38

Zdjęcia paszportowe, dowodowe itp. to jest największy żal w moim przypadku... Skrywam je jak tylko mogę (clin

Jak jestem w Stanach to ciągle się mnie ludzie pytają czy jestem modelką, ciekawe czy by się o to samo pytali jak by zobaczyli moje zdjęcia z paszportu albo z wizy (giggle tam wyglądam jak kryminalistka- dziwie się, że mnie Ci celnicy przepuszczają (giggle

Ale z dwojga złęgo to ja jednak wolę lepiej wyglądać na żywo niż na zdjęciach.

Oczywiście są i takie osoby które i tu i tu wyglądają dobrze, albo przynajmniej podobnie. Absolutnie nie twierdzę, że jest inaczej, albo, że Pani Gradek na żywo wygląda źle. Tego nie wiem, bo nie widziałam.

ewel88
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2010, 00:42

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: ewel88 » 27 lis 2014, 14:43

jak ja nie moge z tych tekstow ''skontaktuj sie z tym i tym modem w celu tym i srym'' tak jakby moje istnienie zalezalo od posiadania konta na portalu urodowym. badzmy madrzejsi, blagam. wiem, ze pilnujecie porzadku, rozumiem, ale podejscie jakby miala to byc zyciowa misja...no komiczne to, niestety.

tez widzialam Justyne raz w galerii handlowej, doslownie mi ''mignela'' ...no i jasne ze nie wyglada jak na zdjeciach, modelki Victoria Secret tez wypadaja słabiej. wiec hejt z dupy, mozna lepiej pocisnąć ;)

@marryme, tak bardzo chcesz ''walczyc'' że z tego podniecenia nie czytasz dokladnie moich postów a napisałysmy dokładnie to samo, innymi słowami. tak masz racje, ze Natalia przed Euro miala juz kupe osiagniec w fotomodelingu, ale ludzie ktorzy żyja nienawiścią nie chcą i nie zdołaja się o tym dowiedziec. dla nich bedzie tylko dupodajką z mężem alfonsem ;]

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 28 lis 2014, 16:44

O nic nie walcze,bo te dwie dziewczyny powiewaja mi kolo (mooning .
Nie kibicuje zadnej z nich w ich ''karierach'',bo prostu stwierdzilam fakt,ze jedna byla jakos tam popularna przed swoimi ''15 minutami slawy'',druga natomiast poki co to nie ma nawet 1 minuty.
Life is a journey,not a destination.

Motylek26
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 34
Rejestracja: 17 sty 2015, 15:26

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Motylek26 » 01 mar 2015, 21:46

Justyna jak chodzi, wypina tyłek w tak nienaturalny sposób, że na bank za kilka lat będzie miała poważny problemy z kręgosłupem (tak naprawdę tyłka nie ma). Właśnie prześledziłam z ciekawości fotki Gradkowej, czy taka z niej celebrytka...na zdjęciach stoi tak, by nie było widać kształtu nóg, bo wygląda jakby miała zanik mięśni łydek i lekkie "iksy". Z twarzy całkiem spoko, lecz bycie chudzielcem z powiększonymi cyckami nie oznacza, że jest się "gwiazdą". Zdjęcia, które znalazłam pokazują przykrą prawdę co do pierwotnego wyglądu naszej "celebrites", która często nienaturalnie wytrzeszcza swoje oczka by wyglądały na większe...
Poza tym "Pani" Justynko... ktoś kto choć trochę prześledzi twoje wypowiedzi w internecie, wie doskonale, że sama założyłaś ten temat i piszesz posty ;) P.s. jak byłam mała też miałam pełne usta jak laleczka, jakoś niewiele z tego zostało i mam chęć kiedyś w końcu to zmienić. :)
Dawno tak nie skrytykowałam kogoś, ale nie lubię jak ktoś gwiazdorzy..
znalazłam dużo więcej ciekawych zdjęć, ale nie umiem zmniejszać :p ale jednak permanentny brwi i powiększenie ust dużo daje, potem cycki, dieta i ćwiczenia, dobry makijaż i długie rzęsy by powiększyć oko i...mamy gwiazdę na skalę światową!
52fb4aaa47007_k27.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

ankjank
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 135
Rejestracja: 29 cze 2015, 13:10

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: ankjank » 14 maja 2016, 11:55

Według mnie Justyna wygląda bardzo ładnie na zdjęciach,ale co do ust to nie wierzę żeby były naturalne .. Chciałabym zobaczyć czy w real wygląda podobnie,czy zdjęcia są tak wyretuszowane (?) I dlatego wygląda tak idealnie.Widziała któraś Justyne i może się wypowiedziec?

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”