Justyna Gradek piękna fotomodelka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 10 cze 2016, 20:01

Nie widzialam jej na zywo,oceniam to co widze na zdjeciach,mozliwe,ze wyglada o wiele lepiej.
Mnie nie zachwyca,jak napisalam wczesniej-normalna,atrakcyjna dziewczyna ale bez efektu "wow".
Np.na tym powyzszym zdjeciu z napisem i mocnym makijazem brwi wyglada jak Michael Jackson. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: viriel » 10 cze 2016, 20:05

Liczba followersow na insta o niczym nie swiadczy. Wystarczy troche hajsu i kazda bedzie instafamous
I nie mam tu na mysli kupowania followersow tylko platna promocje i inne sztuczki.

Gradkowa jest urodziwa na zdjeciach, na zywo nie wiem. Czasami mozna sie bardzo rozczarowac. Co do ust to mysle ze ma swoje duze ale troche je podrasowala kwasem. Tak mi to wyglada.
Ale jestem pewna ze sama zalozyla ten watek, co jest troche zenujace i zalosne zarazem, bo zadna z niej gwiazda a pietrasinskiej to moze buty czyscic. Monika to jedna z niewielu kobiet pieknych i na zdjeciach i na zywo. A ze zrobiona to juz inna kwestia. Wazne ze dobrze zrobiona (bronze
A Dybowska? Masakra... Z wygladu i z zachowania...

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: alicjachrupek » 10 cze 2016, 20:20

Ja jak widzę takie zęby jak ma ta Justyna to juz nic nie widzę tylko te zęby. Nie wiem skąd ta awersja. Może dlatego że mam znajomą z podobnymi, tez wybielila i ciągle je szczerzy, ale taki defekt to raczej chować a nie podkreślać.

Shineeee20
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 87
Rejestracja: 09 cze 2015, 09:47

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Shineeee20 » 08 lis 2016, 19:34

hahaha (giggle http://www.rmf.fm/magazyn/news,6823,pol ... werze.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
er1
Moderator Beauty
Moderator Beauty
Posty: 1808
Rejestracja: 21 kwie 2015, 20:30
Lokalizacja: Kielce

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: er1 » 08 lis 2016, 20:25

Na Pudelku też o niej ostatnio pisali (clin
Zasady dostępu do Galerii Zamkniętej:
viewtopic.php?f=26&t=2799
Samouczek dla Użytkowników- uaktualniona wersja:
viewtopic.php?f=26&t=11210
galeria@beautywpolsce.com

Shineeee20
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 87
Rejestracja: 09 cze 2015, 09:47

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Shineeee20 » 09 lis 2016, 12:16

wcześniej odwiedzałam, ją na insta,ale nigdy nie pomyślałabym żeby porównać ją do Kim,z resztą te artykuły są o 'dupie maryni' niby jak Kim,ale do Kim jej dużo brakuję to po co piszą? Zeby wiara ją wyśmiała?
Ale faktycznie te zęby nie wyglądają zbyt fajnie (no)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”