Justyna Gradek piękna fotomodelka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
hairoutine
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 306
Rejestracja: 06 kwie 2014, 12:03

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: hairoutine » 22 lis 2014, 17:44

monimo, wypiąć chudziutki tyłek to żadna sztuka (rofl
10.10.2014 - konsultacja dr.Skupin
02.09.2015 - CKN dr.Skupin - termin przesunięty
02.06.2015 - CKN dr. Skupin
♡ w dniu zdjęcia gipsu klik

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: beata-malgorzata » 22 lis 2014, 20:25

A co to za zdjecie w publicznej toalecie ? (wondering
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 22 lis 2014, 21:27

Nie znam tej dziewczyny,dlaczego ona jest w dziale Celebrities?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: jsia » 22 lis 2014, 21:53

Oj, sorry, zapomnieliśmy dodać w regulaminie, że w tym dziale mogą się znaleźć jedynie osoby znane marryme.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 22 lis 2014, 22:06

Nie chodzi o zakaz,po prostu kompletnie nie kojarze tej osoby.Nie sadze,aby byla choc troche znana,caly ten watek wyglada mi na kryptoreklame,moze nawet sama modelka go zalozyla,ale ok,nie wnikam.
Life is a journey,not a destination.

ewel88
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2010, 00:42

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: ewel88 » 22 lis 2014, 22:07

5 miesieczne jedno okej...drugie jakiestam...a co z kilkuletnim?? co, IP nie pokazalo ze sie przeprowadzilam? ;)

Gradkowa wg mnie jest celebrytka, raczkującą, ale modelka petarda. Kazdy oczy ma ;)
ja np pojecia nie mam kim jest niejaka Katie Price, a widze non stop wpis na Pudlu o niej...
także...punkt widzenia zalezy od..itd.

Dla przykładu napiszę wam jak było z Siwiec przed szałem euro.
Maxmodels jest dobrze znane każdej nawet amatorskiej modelce i każdemu słabszemu czy genialnemu fotografowi. Każdy kto miał tam konto wiedział, że najbardziej rozchwytywane modelki do zdjec w PL to Siwiec i Gut.
Każdy szanujący sie zawodowy fotograf glamour miał je w swoim portfolio. W komentarzach ochy i achy. A jak tylko Siwiec stała sie znana poza światem fotomodelingu zaczął sie ciężki hejt. Ona luksusowa prostytutka z Dubaju a jej maż handlarz narkotykowy ;) Justyny nie znam osobiscie, tyle co sledze jej profile...sympatyczne dziewuszatko z duza doza empatii, a i tak ludzie pier* tak ciezkie glupoty ze dramat.

ja sie od tego odsuwam...jestem w stanie przyznac ze komus zazdroszcze...bo Gradek jest suką z urody, wymalowaną...ale u niej efekt jest inny, jest estetyka.Tyle kobiet co robia ze soba cuda i dalej wygladaja jak kupa..taka Sablewska np..dramat. tak jak Pietrasinska powiedziala, zeby miec efekt trzeba miec dobra baze wyjsciową. Ale ze ludzie zazdrosne kutwy, szlag ich trafia, ze ktos dzieki pieniadzom ktorych oni nie maja moze wygladac lepiej od nich..to wymyslaja jaki to czlowiek brzydki byl ze musial sie poddac ingerencji...zreszta znacie zamysł hejtu. W wypadku Justyny trzeba macic, że usta nie sa jej ;) ludzie jak widzicie sa w stanie nawet powiedziec ze wierza w 12 latke z botoxem w ustach BYLE zaprzeczyc temu, ze dziewczyna moze byc tak zajebista naturalnie.

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Michitka » 22 lis 2014, 22:39

He, a jak sie robi seksowno-wulgarny look? (makeup
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
Livulka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2378
Rejestracja: 08 sie 2010, 17:12
Lokalizacja: UK

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Livulka » 22 lis 2014, 23:28

Botox w ustach? pierwsze słyszę...
Ty ewel88 nie cwaniakuj bo nerwowa się robię - co IP pokazało to my już wiemy,ale łamiesz regulamin posiadając więcej niż jedno konto i w tej sprawie miałaś się skontaktować z Cyryl a nie pyskować mi.
http://www.facebook.com/portalbeautywpolsce" onclick="window.open(this.href);return false;

JAK WEJŚĆ DO GALERII ZAMKNIĘTEJ
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... =26&t=2799" onclick="window.open(this.href);return false;

SAMOUCZEK DLA UŻYTKOWNIKÓW
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Zajrzycie także na nasz portal, można tam przeczytać interesujące artykuły http://beautywpolsce.com/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: GoniaL » 23 lis 2014, 13:27

ewel88 jesli JG jest Ci towarzysko obca, to się tak szarpiesz i własną pierś nastawiasz w rzekomej obronie panny nikt? Każdy ma prawo do swojego zdania, nikt inwektywami w jej kierunku nie rzuca, ale nie wszystkim musi podobać się styl a la ,,dziewczyna mafiosa,,.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: marryme » 23 lis 2014, 13:44

Ewel88

Oj,jak ja kocham te argumenty, ,,ze jak nie macie kasy na zabiegi,to zazdroscicie''...moze powiedz to zonie Bill'a Gates'a lub innym milionerkom,ktore nie robia sie na ''petardy'',a pieniedzy i mozliwosci im nie brakuje.
(giggle


Nie porownuj Katie Price,miedzynarodwej celebrytki do Panny Nieznanej.Ta chocby jest na Pudlu,o tej Justynie naprawde nie slyszalam a jakos tam sledze polskie portale.


No i Siwiec...nie przyrownuj swojej kolezanki(nadal wierze,ze to krypto albo znajoma krolika) (giggle
Natalia przed Euro miala swoja ''kariere'',wszedzie byly jej zdjecia reklamujace bielizne,miala sesje w Playboy'u czy innym bardzo znanym magazynie dla panow,wystepowala w teledyskach,no i byla w zwiazku z popularnym pilkarzem czy nawet z dwoma(nie pamietam).
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”