Justyna Gradek piękna fotomodelka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: magda1600 » 17 lis 2014, 23:17

Nie wiem gdzie tu hejt jest. Kazdy ma prawo wyrazic swoja opinie, a juz z pewnoscia o osobie publiczne. Sesje ma, chodzi, lansuje sie- ok. Fajnie, ladna jest, potrafi sie sprzedac- super, niech zarabia, poki mloda i powabna. Nie kazdemu musi sie podobac- ja lubie brunetki, bo sama jestem ciemnowlosa, ale moze innym podobaja sie blondynki lub rude. Piegowate, grube, chude...To chyba nie jest watek-"Grabek, tylko w superlatywach"? Nawet jak ktos napisze, ze ma krzywe nogi, to jej sie nagle nie powykrzywiaja (dull To nie fb i nie trzeba lajkowac..
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: viriel » 18 lis 2014, 01:43

Ja hejtu tutaj też nie widzę. Napisałam, że mi osobiście się dziewczyna podoba.
Co do ust zwracam honor- wygląda na to, że faktycznie naturalne.
No i botoxu w usta nie podajemy, tak dla ścisłości. Jak już to kwas hialuronowy.

Wątki w tym dziele mają to do siebie, że dziewczyny piszą co myślą na temat danej celebrity- nie zawsze są to komplementy i wyrazy zachwytu. Każdy ma prawo mieć inne zdanie jak dobrze zauważyła magda1600. Wypowiadamy się tutaj w sposób kulturalny, choć czasem padają gorzkie słowa.
I o ile internet pełen jest zakompleksionych i zazdrosnych osób które hejtują z zawiści, to akurat to forum z racji na tematykę jest dość specyficzne i wiele z nas to piękne oraz zadbane kobiety. Także argumenty o zazdrości i zawiści raczej można między bajki włożyć (clin W każdym razie piszę ze swojej perspektywy.
Nikt jej zbrzydnięcia nie życzy, wręcz przeciwnie, niech pięknieje. Każda z nas do tego dąży.

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Midorianka » 18 lis 2014, 10:46

Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała viriel.
Zamieszczając taki wątek na TAKIM forum trzeba się liczyć z tym, że tutaj poprzeczka jest zawieszona naprawdę wysoko. Pani Gradek nie jest żadną celebrytka, przy tym jest naprawdę kobietą o mało spektakularnej urodzie że tak powiem - ot kolejna, niebrzydka, zrobiona laska z silikonowym biustem, jakich wiele na tym forum (clin Na tej samej zasadzie większość z nas mogłaby tu swoje zdjęcia zamieszczać i oczekiwać pochwał urody.
Jeżeli zatem autorka tematu albo jego bohaterka spodziewała się samych zachwytów to sorry. Tutaj się nawet Angelinie Jolie obrywalo (happy
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

dynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:40

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: dynka » 18 lis 2014, 11:08

Midorianka pisze: Jeżeli zatem autorka tematu albo jego bohaterka spodziewała się samych zachwytów to sorry. Tutaj się nawet Angelinie Jolie obrywalo (happy
Hahah, to mi chyba gdzieś umknęło aczkolwiek wcale mnie tutaj nie dziwi (rofl
dr Węgrzyn 2.12.13 - Natrelle MM 280

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: magda1600 » 18 lis 2014, 11:37

Haha. Mnie sie np usta Angeliny wcale nie podobaja-widzialam ladniejsze chocby tu, na forum, lol. Do tego strasznie chudnie i tylko Brad mi sie u niej podoba. Aaa...co do tej pani z tematu-sliczna jest, ale gdybym miala sie zlosliwie czepiac to- tylek ma plaskawy.
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: Midorianka » 18 lis 2014, 12:57

I nogi krótkie (sama mam lepsze (tongueout ), a na zdjęciu we wzorzystych rajtuzach grube uda (rofl
W ogóle dzióbek ma jak kaczuszka, zwłaszcza na pierwszym zdjęciu, ale to oczywiście kwestia gustu. Mi się podobają zupełnie inne kobiety. Tzn co do zasady to mi się faceci podobają, żeby nie było (clin Brad Pitt - ciasteczko i to niezależnie od wieku, chociaż najlepiej wyglądał w "Telmie i Luise" (clin
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

dynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:40

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: dynka » 18 lis 2014, 14:18

I zbyt kwadratowe ramiona, wole okrągłe (giggle (rofl
A w ogóle to kostki ma brzydkie.
A tak serio, któraś kopia z kolei i tyle w temacie z mojej strony, nic szczególnego.
dr Węgrzyn 2.12.13 - Natrelle MM 280

ewel88
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 24
Rejestracja: 18 lip 2010, 00:42

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: ewel88 » 18 lis 2014, 15:24

hmm ;) wszystko spoko tylko jest ogromna oczywista widoczna przepasc miedzy ''ladna ale nie moj gust'' a ''eweidentnie bez szału'' :D to drugie aż kipi zazdrością bo laska jest przePRO.

osobiscie uwazam, ze zrobiła sobie krzywdę stawiając na tak seksowny acz wulgarny look. 3 lata temu było niebo lepiej.

http://s3.flog.pl/media/foto/2868990_justyna.jpg

dynka
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 99
Rejestracja: 13 paź 2013, 13:40

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: dynka » 18 lis 2014, 18:04

ewel88 pisze:hmm ;) wszystko spoko tylko jest ogromna oczywista widoczna przepasc miedzy ''ladna ale nie moj gust'' a ''eweidentnie bez szału'' :D to drugie aż kipi zazdrością bo laska jest przePRO.
Zazdrością? Kobieto, jakieś kompleksy masz? Dziewczyna jest całkowicie pospolita z wyglądu. Na ulicy takich pełno jak i tu na forum o ile nie ładniejszych. I tak, szału nie ma. Zresztą, nie wiem czy wiesz ale jest coś takiego co się "gustem" nazywa i każdy go posiada, jedni inni niż drudzy. Jedni lubią Justynę Gradek inni pomidory. Ja wolę pomidory (whew Więc tą "zazdrość" możesz sobie darować (giggle
dr Węgrzyn 2.12.13 - Natrelle MM 280

Awatar użytkownika
magda1600
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3070
Rejestracja: 01 lis 2009, 22:49

Re: Justyna Gradek piękna fotomodelka

Post autor: magda1600 » 18 lis 2014, 19:42

Bez urazy dla naszych mlodych kolazanek, ale zgrabne cialo w wieku 20-kilku lat i nie rodzace jeszcze, nie budzi we mnie za grosz zazdrosci. Jestem pelna powdziwu dla kobiet, ktore maja dzieci, karmily, lataly za pieluchami, a mimo to, wygladaja zgrabnie i pieknie. Zobaczymy jak bedzie wygladala ta pani i inne za kilka lat...
Ważne- Regulamin Forum Beauty w Polsce:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopic.php?f=26&t=739" onclick="window.open(this.href);return false;
Galeria zamknieta: galeria@beautywpolsce.com
Samouczek: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 26&t=11210" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”