Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 19 lip 2013, 11:16

Żałosne to jest to, co piszesz Mara. Napisałam, że opuchlizny ja nie zauważyłam, ale jeśli ktoś zauważył to przecież się nie zastanawia skąd ta opuchlizna, czy miała całą noc biegunkę, czy ją facet pobił czy taka jej uroda. Ktoś ocenia jej wygląd i tyle. Ja tam się nie muszę podbudowywać, a już tym bardziej irracjonalnie tak zaciekle kogoś bronić tylko dlatego, bo ktoś ma inne zdanie. Owszem, dla mnie ona ma zwykłe nogi, żadnych rewelacji. Czy to grzech, że nie uważam, że ma nogi do niebios? Wnioskuję po FILMIKACH i po zdjęciach, osobiście jej nie poznałam i wcale nad tym nie ubolewam. Może być świetną dziewczyną, piękną niczym anioł, ale twoje tupanie nóżkami skutecznie do niej zniechęca. Czemu Doduchny tak nie bronisz czy Edzi Górniak. Masakra, weź na wstrzymanie i zrozum, że nie każdemu się ona musi podobać. Tym bardziej, że JA O NIEJ ŹLE NIE PISAŁAM mimo, że mi się ona zbytnio nie podoba, a jej fotki mnie nie powalają - zwłaszcza te z maxmodels, dobrze wygląda tylko na rozbieranych, gdzie zbytnio czlowiek nie skupia swojej uwagi na twarzy (MOIM zdaniem), tak to już jest z modelkami erotycznymi.
Jednakże skoro czytanie ze zrozumieniem przyćmiewa żółć to nie ma o czym rozmawiać, lepiej zanim się tekst zrozumie powypisywać jakieś bzdury, tak? To jeszcze raz przeczytaj co ja napisałam, może wtedy dotrze. A jak nie to spoko, z mojej strony i tak EOT. (nerd
P.s. Dziękuję za zaproszenie na sesję, może kiedyś się skuszę, mam nadzieję, że będzie aktualne (thinking
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 20 lip 2013, 23:34

Monika jest sliczna dla mnie ideal kobiety patarzac na fotki. Na zywo jej nie widzialam ale moje znajome tak i mowily ze jest rowniez sliczna na zywo jak i na fotach a ja im wierzę :) wiec napewno tak jest :)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 22 lip 2013, 12:41

czytac ze zrozumieniem umiem, w odroznieniu od niektorych tutaj... zaproszenie bedzie aktualne jesli wygladasz bez mejkapu lepiej od niej. i masz dluzsze nogi. zalosnie nie pozdrawiam.
beata malgorzata- dobrze napisalas. dlatego zagladam tu juz tak rzadko- straszna hipokryzja wsrod kobiet, ktore sie operuja, ostrzykuja i siedza na forum o operacjach. nie ma to jak skomentowac sztucznosc albo wytknac cokolwiek. ale to raczej w smietniku na pudelku powinno miec miejsce a nie na forum poswieconym operacjom, gdzie co druga chce sie upodobnic do celebrytek... gdybysmy byly takie idealne aby miec prawo wydawac takie osady, to na pewno nie powinno nas tutaj byc...
mm2.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
andzia00735a
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 225
Rejestracja: 14 kwie 2013, 11:15
Lokalizacja: Małopolska

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: andzia00735a » 30 lip 2013, 19:43

To zdjęcie udowadnia ze Monika nie ma nóg jak Anja Rubik, ale mimo to chciałabym wyglądać tak jak ona.
17.05.2013 plastyka uszu Dr Oleander
19.06.2013 podniesienie piersi Dr Furmanek, już po, cięcie miało być wkoło otoczki, wolałam lizak:
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 4&start=70" onclick="window.open(this.href);return false;
pięciodniowe http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=370" onclick="window.open(this.href);return false;
trzy tygodnie po http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=410" onclick="window.open(this.href);return false;

nessa112
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 499
Rejestracja: 12 lip 2013, 21:49
Lokalizacja: Swarzędz
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: nessa112 » 30 lip 2013, 23:19

To prawda, Monika jest piękną kobietą na zdjęciach i również na żywo ale jest bardzo wulgarna co niestety zabiera jej dużo uroku (triste

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 02 sie 2013, 23:37

Czy wulgarna czy nie dla mnie jest idealna ...:)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 03 sie 2013, 10:07

Ufff dobrze, że choć jedna osoba się wypowiedziała pozytywnie, bo przecież Mara by nas tu zjadła (giggle mnie ona się nie podoba, przejrzałam jej foty na maxmodels i są kiepskie, a ona nie wygląda na nich za ciekawie. Ot, przeciętnie. I najlepsze to foto topless haha, które miało udowadniać jakie to ona ma nogi do nieba, a tylko potwierdza, że ma przeciętnej długości nogi jedynie do ziemi (giggle
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: GoniaL » 03 sie 2013, 13:14

dessert (yes)
Jak dla mnie ta kobieta jest typowym przykładem jak na własne życzenie mozna zepsuć naturalną urodę .

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 03 sie 2013, 21:12

dessert, masz racje. o niczym innym nie marze. ja poprostu nie moge wyjsc z podziwu jak duzo hipokryzji pojawilo sie tu podczas mej dlugiej nieobecnosci...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 04 sie 2013, 02:03

Czemu hipokryzji? (thinking
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”