Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: celka-xx » 11 lip 2013, 13:27

Tutaj Monika w pierwszych sekundach filmiku bez makijażu:

http://www.youtube.com/watch?v=MaiLfWnaHtE" onclick="window.open(this.href);return false;

slicznotka22
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 114
Rejestracja: 21 lis 2009, 14:06

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: slicznotka22 » 11 lip 2013, 13:51

Tragedia i jeszcze raz tragedia. Bez makijażu wygląda beznadziejnie wogóle nie jest do siebie podobna. Dopiero jak ją wymalują to wygląda normalnie.

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: celka-xx » 11 lip 2013, 14:04

Bez makijażu ma ta buzię bardziej okrągłą. Podobają mi się jej brwi (na zdjęciach). Jeśli to permanentny to zastanawia mnie gdzie robiła (ona i N. Siwiec). Podobnie zrobione brwi miała też fotograf z jednej sesji, ale u niej już tak ładnie nie wyglądały.

Poza tym albo mnie sie wydaje, albo ma krótkie nogi.

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 12 lip 2013, 22:59

Na tym filmiku bez makijażu wogole bym jej nie poznała...ale jak juz pomalowana jest to efekt super ;) to jest swiezy filmik i wyglada super http://youtu.be/Vonp0TqHK0Q" onclick="window.open(this.href);return false;
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
karolina_gdy
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 151
Rejestracja: 03 sty 2012, 18:58
Lokalizacja: Reda
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: karolina_gdy » 13 lip 2013, 14:03

No oczywiście jest ładna, choc jak dla mnie zbyt sztuczna na twarzy. Powoli idzie to w złą stronę. Nie rozumiem dlaczego te wszystkie laski robią takie "dzióbki" i "minki" do zdjęcia. Pietrasińska jest w tym mistrzem (mdr

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 17 lip 2013, 10:50

nogi ma mega dlugie i jesli ktos twierdzi inaczej to wysylam do okulisty.
bez mejkapu wyglada normalnie ale jesli wy bez mejkapu zapuchniete po nocy w pociagu o 6 rano wygladacie lepiej to pozdrawiam. kariera modelek czeka.
Próżność to mój ulubiony grzech...

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: celka-xx » 17 lip 2013, 13:45

Mara, ja tylko na kilku zdjęciach tak przyuważyłam, może źle stała, czy coś i te nogi wydały mi się po prostu krótkie. Faktycznie, nie pomyślałam, że to mogło być z rana, po nocy. Poza tym taka nocna opuchlizna szybko schodzi.

Ale mimo to, wygląda całkiem inaczej, niż w makijażu- gorzej.

Monika ma piękne usta i zęby. I świetnie się też rusza, na tych sesjach.

Dziewczyna jest ładna, jak najbardziej. Ja raczej jestem osobą, która w "każdej" dziewczynie widzi coś ładnego. Jednak to zupełnie nie mój typ. Dla mnie zbyt sztuczna i pospolita - tzn. nigdy by mi się nie rzuciła w oczy, nie zapadła w pamięci, gdyby nie Wy na forum. Np. dla mnie Natalia S. ma urodę wyróżniającą się. Ale też nigdy bym nie powiedziała, że Monika jest brzydka, w dosłownym znaczeniu tego słowa.

Tak samo E. Górniak. Jak bym była facetem to by była dla mnie całkiem aseksualna, nie mój typ. Nie podoba mi się w ogóle, nic a nic. Ale nie powiem, ze jest brzydka.

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 17 lip 2013, 13:58

Z tym czy ktoś ma nogi długie czy nie to chodzi o to żeby byly proporcjonalnie dłuższe, tym samym ktoś mierząc 150cm może mieć długie nogi, bo dłuższe od tułowia. Monika ma średnie nogi, mega długich nie ma i tyle. Bynajmniej nie na filmikach i zdjęciach. Może się wydawać, że ma długie, bo może być wysoka, ale wzrost nie świadczy o tym czy te nogi są długie. Ona, jeśli chodzi o nogi, nie wyróżnia się ponadprzeciętną długością. Ktoś może mieć 180cm, ale mieć niskie zawieszenie i tym samym kacze nóżki.
Jeśli chodzi o opuchliznę to akurat ja tam tego nie przyuważyłam, ale jak ktoś ocenia WYGLĄD to nie wgłębia się w to dlaczego dana osoba tak wygląda. Równie dobrze obrzydzają nas tłuste włosy, ale ktoś może je mieć tłuste nie dlatego, że się nie myje, bo nei lubi, ale np. dlatego, ponieważ nie może, bo jest po operacji, a nei może na czas rekonwalescencji zamknąć się w domu, bo np. nie ma absolutnie nikogo do pomocy, a jeść musi... no ale nikogo to nie obchodzi, bo widząc zaniedbaną osobę z tłustymi włosami każdy myśli - fleja. To samo z modelką, jeśli ktoś zauważył, że jest jakby napuchnięta czy coś, to nie jest w naszym obowiązku zagłębiać się czemu taka opuchlizna pod oczami, po prostu oceniamy co widzimy. Tak samo osoba z podpuchniętą twarzą nie ma w obowiązku się nam tłumaczyć z tego, no a my nie musimy się doszukiwać czemu akurat idealnie nie wygląda.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 19 lip 2013, 09:50

dessert, skad ty mozesz wiedziec jakie monika ma nogi? widzialas ja? znasz ja? opiniujesz po fotkach? jesli tak to przykro mi ale jestes w bledzie. zdjecia to zdjecia, na zywo ma tak dlugie nogi, ze popsulaby tym dzien niejednej kobiecie. wkleje potem jakas niepozowana, neretuszowana fotke z dominikany z nia. a co do zapuchniec- no racja, glupia byla, ze dala sie sfotografowac bez mejkapu i w takim stanie! to karygodne! co z niej za modelka! jak dobrze, ze jest tyle pieknych naturalnie kobiet o poranku, takie madrale zapraszam do mnie na sesje. ciebie tez dessert.
ale doskonale cie rozumiem- lepiej poprawic sobie dzien wylewajac zolc bo jakas modelka bez makijazu wyglada slabo, niz skupiac sie na tym, ze bez makijazu samemu sie slabo wyglada. pozdrawiam. ta dyskusja robi sie zalosna po prostu.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
beata-malgorzata
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 4048
Rejestracja: 25 cze 2006, 12:18
Lokalizacja: belgijska pralinka

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: beata-malgorzata » 19 lip 2013, 10:46

Nie rozumiem krytyki skierowanych do pieknie naturalnych kobiet , w szczgolnosci tutaj na forum poprawiania urody skalpelem . Pomijajac gusta , czy mozna znalezc niedoskonalosc w takiej kobiecie jak Monika ?
Ja zanim kogos skrytykuje ...patrze najpierw w lustro :shock: ..i mi przechodzi , no chyba ze jest to naprawde karykaturalna sztucznosc , ale to nie w tym watku , oczywiscie (clin
Mentor, 275 cc okragle,profil sredni , 04. 2006
poprawka asymetrii jednej piersi , 375 cc ,02 2007
uszy plus korekta powiek ,14.05 2008
zmniejszenie platkow usznych , 19.01 2013- dr Lemaître - Belgia
nos, powieki i lipofilling - 6.04 2013- dr Lemaître
plasyka brzucha i podniesienie piersi z wymiana protez na 350cc , 9.09 2014

blog makijazowy - http://www.bbeabeautyimage.blogspot.com" onclick="window.open(this.href);return false;

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”