Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: kobietazpasja » 01 mar 2016, 15:40

http://www.pomponik.pl/plotki/news-moni ... 79,nPack,1" onclick="window.open(this.href);return false;

znowu blond,ja wole ja w ciemnej wersji,ale i tak ubostwiam;-)nosek i te usta przesliczna
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

lady_strawberry
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 663
Rejestracja: 05 gru 2012, 16:37

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: lady_strawberry » 01 mar 2016, 16:47

Pięknie (heart
w obu kolorach ładnie ale faktycznie w ciemnych ma więcej uroku...
sama bym chciała zaszaleć z kolorkiem ale mi to pewnie wyjdzie jak zwykle czyli do (mooning
luty 2015 CKN dr Lembas - prawie zadowolona

linda86
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 476
Rejestracja: 08 mar 2013, 20:32

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: linda86 » 02 mar 2016, 12:43

W ciemnych znacznie lepiej. Usta ma koszmarne, twarz tez jej zaraz eksploduje od wypelniaczy, nie wiem jak Wam sie to moze podobac... (speechless

Awatar użytkownika
alicjachrupek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1897
Rejestracja: 07 sty 2010, 23:20

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: alicjachrupek » 02 mar 2016, 14:17

Wygląda jeszcze fajnie, ale jest juz blisko tej cienkiej linii, gdzie zaraz można przesadzić.

Sama jestem zwolenniczką poprawiania, ale żeby to wyszło naturalnie, a nie, żebym szła ulica i od razu każdy widział, że coś grzebie przy twarzy, czułabym się wtedy głupio zwracając tak uwagę.
Szkoda ze nie ma wiele zdjęć ich bez makijażu, bo jestem ciekawa jak ona wygląda bez, Siwiec ma takie fotki, ale w różnych odstępach są one różne, do tego solarium, co też poprawia wygląd. Moniki nos tez mi się podoba, ale ona ma puder, jak ja mam puder to kostniny nie widać, nos pięknie wygląda, ale bez pudru, już to wszystko widać, ciekawe jak jej nos wygląda.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: ulla10 » 02 mar 2016, 14:18

Śliczna, ale w ciemnych bardziej rasowo wyglada.
Natomiast ciało ma POSĄGOWE!!!
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Ina_Benita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3272
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:35

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Ina_Benita » 02 mar 2016, 16:21

Blond ?to jakiś okropny siwy gołębi kolor
Tak, taka moda....ale dla mnie to NIE jest blond (giggle

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Roxy123 » 02 mar 2016, 17:14

dziewczyna wyprasowana na maksa. Przy uśmiechu ma mniej załamań na twarzy niz 10 letnie dziecko chyba. Wszędzie gładź przy uśmiechu-na brodzie, przy ustach, pod oczami, na polikach.
Zastanawiam sie ile trzeba wstrzyknąć żeby taka tafle osiągnąć, jak myślicie, jakie to sa ilości? Ile jeszcze muszę forsy wydać hehe (cash (cash (cash (headbang

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: kobietazpasja » 02 mar 2016, 17:28

buahha Roxy padlam rozwalilas system;-))na pewno jeszcze sporo;-)))serio,ale nawet ta jej tafla mi sie podoba,gdybym miala taka kase tez bym mogla miec taka tafle,takie usta haha i wszystko;)to niesamowite jak z takiej przecietnej dziewczyny,mozna uzyskac kogos tak pieknego,nadal sie zastanwiam co ona z oczami robila,podobno miala dwie operacje nosa,jakos nie rusza mnie to gadanie jaka jest sztuczna, chcialbym byc tak pieknie sztuczna haha
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: ulla10 » 02 mar 2016, 19:17

nie sztuka wpompować w siebie wiadro kwasu. (giggle
sztuka zrobić to i się nie oszpecić (whew
Monika jest piękna i nie razi jakoś bardzo sztucznością. Jednak miala super wyjściówkę, to jest bezdyskusyjne.
Tutaj na forum pisala kiedys dziewczyna o nicku Mara, która fotografowała i zapewne nadal robi sesje zdjęciowe.
Niektóre sesje nawet tu wklejała, tzn linki do nich.
Pisala o Pietrasińskiej (jeszcze przed jej transformacją) jako o niesamowitej, ponadprzeciętnej urody kobiecie.
Może inna moda byla, inny makijaż miala, fryzurę, dlatego nam się teraz nie podoba, ale była niesamowicie ujmująca już wtedy.
Pamiętam że wielokrotnie mara się nią zachwycala i pisała że pośrod wielu bardzo ladnych kobiet, jakoś zawsze ona najbardziej przyciągała męskie i nie tylko męskie spojrzenia.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Roxy123 » 02 mar 2016, 20:28

Nie mam watpliwości ze była ładna kiedyś. Nie mam natomiast pewności czy to jak wyglada teraz aż tak powinno mi sie podobać.

Kiedyś podobała mi sie np. modelka Giselle Bundchen- piękne ciało, oryginalna uroda. Dziś obejrzałam jej zdjęcia- nos nie taki, jakies bruzdy itd. Mój gust ewoluuje i niestety nie mam pewności czy w dobrym kierunku. Te dziewczyny ktore teraz mi sie podobają wszystkie wyglądają tak samo. Jak z jednej fabryki lalek. Cos mi sie przewróciło w głowie na starość chyba.

Kiedyś pokazałam koledze zdjęcie takiej bardzo mocno zrobionej dziewczyny- padło od niego pytanie zupełnie serio: "ona żyje?" Nie dla wszystkich takie zrobienie jest taka oczywistością jak dla nas:)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”