Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 07 sie 2013, 13:57

dziwne bo jak ja poznalam to miala krzywe zeby... ale mogla tak wygladac jak miala 17 lat. z reszta wiele z nas jako nastolatki tlenilo kudly, malowalo sie po ciemku i smazylo sie na solarce...

to sa foty sprzed ok 5-6 lat:
http://w175.wrzuta.pl/obraz/1wJfyCKJJYv ... etrasi_ska" onclick="window.open(this.href);return false;
http://w175.wrzuta.pl/obraz/a0MRMo1k7RN ... etrasi_ska" onclick="window.open(this.href);return false;
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 15:44

Na tamtych dodanych przez Cyryl wygląda młodo, na tych przez Marę jak trzydziestolatka. Teraz - zupełnie inna osoba - o niebo ładniejsza w porównaniu do tego co było kiedyś. No i wygląda młodziej. Dobrze, że ma ciemne włosy, bo w tym blondzie... Nie wiem co miała za zabiegi, pewnie policzki wyszczuplone, broda, podniesione brwi, powieki.
Kopia Natalii???
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/hph ... 3840_n.jpg
https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hph ... 7198_n.jpg
Niestety do Natalki to jej trochę daleko, myślałam odwrotnie, obie mają dyskusyjną dla mnie urodę, ale jeśli już porównywać to jednak Natalia o niebo ładniejsza, zwłaszcza na tych nieretuszowanych fotkach.

Ej co takie wielkie te foty (wow nie zmieściły się całe hmm.

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-b.ak/hph ... 3840_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-h.ak/hph ... 7198_n.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;


https://m.ak.fbcdn.net/sphotos-e.ak/hph ... 7547_n.jpg
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 07 sie 2013, 17:27

http://aleseriale.pl/gid,12432,img,3566 ... temat.html" onclick="window.open(this.href);return false; Monia zagra w serialu :) Gratki :) A tu na fotach cudnie :)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 17:54

http://i.wp.pl/a/f/film/033/67/66/0356667.jpg
I tyłek jak ma kiepsko zrobiony...
Szkoda, że żeby jej nogi wyglądały na takie w miarę długie musi stawać na palcach...
http://i.wp.pl/a/f/film/033/75/66/0356675.jpg
http://i.wp.pl/a/f/film/033/68/66/0356668.jpg
Szkoda, że bioder dziewczyna nie ma i talii... Od razu mi się kojarzy z klockiem. Siwcowa za to ma figurę nie z tej ziemi i jej figury faktycznie można pozazdrościć.
Dziwi mnie, że na jej facebookowym profilu autor stronki odpowiada w trzeciej osobie, bez sensu, foty podpisuje jakby to ona wrzucała, a potem komentarze jakby inna osoba. Swoją drogą tak zaciekle się broni w komentarzach, że chyba nie ma nic lepszego do roboty. Podobnie jak pewna osoba na tym forum, która nie da złego słowa powiedzieć o urodzie Moniki.
A na tamtej ostatniej focie z mojego poprzedniego postu jej dłonie wyglądają okropnie, jak u Dody, krótkie i grube palce, do tego okropne paznokcie, jak szpony, brzydka cera, pełna tapety i porów, masakra. Nie powinna takich fot z bliska wrzucać, bo widać, że nic naturalnego tam nie ma. Ile ona ma lat? Wygląda jakby była starsza od Natalii, a ta skończyła 30 teraz.

I autostrada między piersiami. Co one mają za chirurgów, że taką autostradę im robią...
http://bi.gazeta.pl/im/0/10893/z10893750Q.jpg
I najgorsze foto jakie do tej pory widziałam, nie wiem jaki był jego przekaz (choć przy modelkach erotycznych przekaz jest jeden, ale calowanie z posągiem? Wtf?).
http://bi.gazeta.pl/im/3/10893/z10893723Q.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 07 sie 2013, 18:12

Monia ma chyba 26 lub 27 lat
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 18:22

To młodsza od Natalii. Od Siwcowej bije ciepło, zmieniłam o niej trochę zdanie, bo wydaje się nawet sympatyczną osobą, natomiast tu ta obrona Moniki to w ogóle jakieś nieporozumienie, totalnie zniechęca do siebie taką postawą, zero dystansu, tylko wyniosłość, wkurzanie się o opinie, które są nie po jej myśli? Hmm...
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 07 sie 2013, 18:29

dessert, wizdze, ze sie uwzielas... :
"Podobnie jak pewna osoba na tym forum, która nie da złego słowa powiedzieć o urodzie Moniki.
A na tamtej ostatniej focie z mojego poprzedniego postu jej dłonie wyglądają okropnie, jak u Dody, krótkie i grube palce, do tego okropne paznokcie, jak szpony, brzydka cera, pełna tapety i porów, masakra. Nie powinna takich fot z bliska wrzucać, bo widać, że nic naturalnego tam nie ma. Ile ona ma lat? Wygląda jakby była starsza od Natalii, a ta skończyła 30 teraz.
I autostrada między piersiami. Co one mają za chirurgów, że taką autostradę im robią... "

" ta obrona Moniki to w ogóle jakieś nieporozumienie, totalnie zniechęca do siebie taką postawą, zero dystansu, tylko wyniosłość, wkurzanie się o opinie, które są nie po jej myśli?"

monika to bliska mi osoba. i jestem w szoku jak mozesz byc tak okrutna. chirurgow one maja takich samych jak my, zapraszam do galerii a zobaczysz, ze malo kto ma cycki idealne. zaden lekarz bogiem nie jest- pamietaj o tym jesli chcesz zrobic cycki, ty tez mozesz sie obudzic z taaaaka autostrada. ja jej bronie bo ja znam, wiem jak wyglada na zywo, jak wyglada rano i jak wyglada bez makijazu. i wierz mi, daleko ci do niej wiec powinnas sobie darowac tak ostre osady. robisz z niej jakiegos potwora, istne monstrum kiedy tak naprawde to ladna dziewczyna. moze nie jest w twoim typie urody i ja to kumam, ale moze czas zaczac patrzec w lustro zanim sie komus nawrzuca... ja nie jezdze po twoich kolezankach. i znowu masz klopot ze zrozumieniem tekstu czytanego- ja to ja, bronie swojej kolezanki. monika nie zabrala glosu w dyskusji a ty piszesz jakby bylo wprost przeciwnie.
poza tym- czy ty naprawde zaczynasz dzien od sprawdzenia co u pietrasinskiej? bo tak to wygladac zaczyna...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 19:14

Oj Mara, miałyśmy tu nie dyskutować. Jak masz do mnie problem to napisz na prv.
Napisałam o obronie na forum, że Ty (w domyśle, bo nie wymieniłam nicka (tongueout ) to robisz, ale to drugie chodziło mi o profil na fb w komentarzach. Dlatego wcześniej wspomniałam, że dziwi mnie, że najpierw podpisuje foty jako ona, a potem w komentarzach pisze w trzeciej osobie.
Nie robię z niej potwora głuptasku (giggle wymieniłam to, co mnie się nie podoba, bo nie lubię gdy ktoś tak ostro krytykuje i przedstawia jako osobę niemalże idealną, a jednak oczy widzą coś zupełnie innego.
Po moich koleżankach nie jeździsz, bo nawet jakbyś miała inne zdanie to mnie nie przyszłoby do głowy by tak zaciekle je bronić, bo MASZ PRAWO do innego zdania niż ja. Ale mam oczy i wiem co widzę, czy się to tobie podoba czy nie.
I nie chodzi tu konkretnie o mnie, ale wcześniej inne dziewczyny atakowałaś jak tylko śmiały mieć inne zdanie niż ty. Zatem więcej luzu, może znasz ją osobiście i dla ciebie jest aniołem, ale dla kogoś innego może być zbyt sztuczna. Swoją drogą, zobacz, Natalia też sztuczna, robione podobnie, ale jednak coś do tej Natalii ciągnie, jest ładniejsza, wydaje się mniej sztuczna, bardziej sympatyczna. Można? Można. Można się zmienić tak, że jeszcze się człowiek podoba. Nie twierdzę, że Monika jest brzydka tylko po prostu do ideału jej daleko.
Teraz mam czas wolny, jestem chora, nie mogę wychodzić z domu, więc siedzę i czytam na forum ile wlezie, interesują mnie odpowiedzi z paru wątków, bo jak nie wchodzę na forum dość długo to potem albo nadrabiam kilka stron albo omijają mnie czasem istotne informacje. Zatem wchodzę w moje posty i widzę odpowiedzi, nie da się usunąć z listy tematu, który mnie już nie interesuje. Zrobiłabym to dawno, ale nie widzę takiej opcji by już nie subskrybować tego topiku. Odzywam się, bo mnie prowokowałaś, pierwsza na mnie najeżdżałaś, a teraz całkowicie bezosobowo rzucałam fotki, zupełnie nie w twoją stronę.
Natalii uroda mi już trochę spowszedniała, wcześniej byłam w szoku (i dalej jestem z tymi ustami), ale teraz już mniej mnie przeraża, zaczynam w niej dostrzegać całkiem ładną dziewczynę (zwłaszcza po tym występie w Studio TTV wydała mi się całkiem sympatyczna i ładna, bo na zdjęciach z sesji to tak przerabiają, że nawet nie ma o czym mówić, nie podobają mi się w większości przerabiane zdjęcia, zbyt ponosi grafików. Nie wiem, prześcigają się kto bardziej spartoli robotę, który zrobi bardziej sztuczną maskę?), więc myślałam, że z Moniką mogłoby być podobnie. Ale póki co nie jest, za dużo tapety na buzi. Gdyby się bardziej naturalna zrobiła to podejrzewam, że by wyglądała o niebo lepiej. Jednakże są różne gusta, jedni lubią plastik fantastik, inni całkowitą naturalność, a jeszcze co poniektórzy (tak jak ja) wolą złoty środek, czyli nie do przesady.
Różni są lekarze, nie są bogami, zgadzam się, ale przyznaj - wygląda to dziwnie. Jak ja takie będę mieć - spoko - nie będę ich i tak wystawiać by ludzie sobie patrzyli na moje ciało, więc w mojej opinii - ja se mogę. Ona zresztą też, ale jest narażona na to, że ludzie będą to komentować. Ja nie pokazując swojego ciałka na forum publicznym nie muszę się o to martwić. Widzisz różnicę?
Do ideału mi daleko, ale nie przeszkadza mi to, bo nigdy do niego nie dążyłam, wydaje mi się, że łatwo można się w tym zatracić. Mówiłaś EOT, a tu co? Może już obie faktycznie sobie wyjaśniłyśmy co nam leżało na sercu i damy sobie spokój, co? Mnie już to męczy, bo w kółko jedno i to samo - spójrz w lustro. Omg, to, że nie jestem cała idealna nie oznacza, że mam łykać wszystkie sztuczne lale jak pelikan ryby. Grunt - zachować zdrowy rozsądek, także naturalny wygląd oraz przede wszystkim znać umiar, nie robić sobie z twarzy maski, nie straszyć, a będzie git. Taka jest moja definicja piękna - dlatego tak daleko wg mnie Monice do niej, problem w tym, że nie boję się tego mówić, ty nie mogłaś tego przyjąć do wiadomości i chciałaś się przepychać - ok, aż musiała się Cyryl wtrącić.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: maxi » 07 sie 2013, 20:00

Dessert wez Ty sie uspokoj w koncu...Niech sobie bedzie p.Pietrasinska plastikowa a nawet drewniana jak chce...To nie o to chodzi jaka ona jest z urody ani nawet jak Ty jestes. Kurcze badz sobie jaka chcesz...Chodzi o to w jaki sposob Ty sie o niej wypowiadasz...No nie rozumiem tego. Raz jedziesz po grafikach,ze za duzo obrobki pozniej po p.Monice ze zdjecia naturalne...Nie chce byc dla Ciebie przykra wiec ujme tych pare slow,ktore chcialabym Ci powiedziec w troche inny sposob...Otoz ja 20 lat temu czyli kiedy bylam mnw. w wieku p.Pietrasinskiej nie mialam,ze tak powiem "warunkow" fizycznych zeby tak sie zmienic. Do pieknego wygladu nie wystarcza zwykle operacje plastyczne, trzeba miec jeszcze dobry material wyjsciowy czyli np. dobra budowe czaszki ( zwroc uwage,ze w programach typu Swan wybierano kobiety z dobrymi czaszkami ) ja takich warunkow nie mialam. Czy zatem powinnam "jechac" po p.Pietrasinskiej, jak po burej suce za to,ze takie warunki ma? No chyba nie. Ja mam stosunek do poprawionej urody p.Moniki obojetny, sama pewnie poszlabym w innym kierunku ale tez mi jej uroda nie przeszkadza. Natomiast Ty masz ewidentnie jakas obsesje na punkcie tej osoby. No niech mnie Cyryl zbanuje za te slowa jak musi ale chyba ktos Ci musi w koncu powiedziec prawde, to nie wina p.Pietrasinskiej,ze jest ładna a Ty ...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 20:49

Na samym wstępie swojej wypowiedzi stwierdziłaś, że nie chodzi o to jaka jest ona ani ja, a na końcu dałaś do zrozumienia, że ja ładna nie jestem, a ona tak, więc coś tu mi trąci niekonsekwencją.
Wyjaśniłam już, że to pierwsza Mara po mnie pojechała, gdy ja omieszkałam stwierdzić, że nieważne jaka ona jest skoro komuś coś tam przeszkadza (chodziło o opuchnięte oczy i krótkie nogi - ja tego nie napisałam, a od tego się zaczęło). Potem wyraziłam swoje zdanie, a Mara znowu próbowała wmówić, że jest piękna i koniec kropka. Gdyby nie chamskie wypowiedzi Mary ja nie musiałabym nic pisać, głupie odbijanie piłeczki - chciałam zakończyć temat? Chciałam. I znowu. Ale to ona mnie sprowokowała. A widzę, że teraz ty zaczynasz się wtrącać... Zupełnie nie wiem po co, bo tak jak napisałam w poprzednim poście:
Może już obie faktycznie sobie wyjaśniłyśmy co nam leżało na sercu i damy sobie spokój, co? Mnie już to męczy, bo w kółko jedno i to samo - spójrz w lustro.
Teraz możecie jeździć sobie po mnie jak po łysej kobyle, ja już wyczerpałam temat. Po prostu udawajcie, że nie widzicie moich postów i tyle, ja nie będę w was celować, bo nie mają sensu takie przepychanki.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”