Monika Pietrasińska-Szreder

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 04 sie 2013, 10:04

pisalam to juz wczesniej ale skoro nie umiesz czytac ze zrozumieniem, to wybacz ale nie zamierzam sie powtarzac.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 04 sie 2013, 10:11

Oj głupio ci się zrobiło gdy napisałam co myślę, a ty nie zrozumiałaś, więc musiałaś się odgryźć tym samym tekstem? No cóż, powodzenia w takim razie (giggle zapytałam czemu hipokryzja, ponieważ ja wytłumaczyłam, że to hipokryzją nie jest, że nie wszystko nam się podoba.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 04 sie 2013, 11:05

dessert, wybacz ale mam dosc juz znizania sie do twojego poziomu... lubisz bic piane to bij, najwyrazniej nie potrafisz zachowywac sie normalnie. zal mi ciebie. ewidentnie postawilas sobie za cel konflikt ze mna.
a glupio to mi sie robi jak widze syf jaki sie zrobil na forum, ktore dziala ponad 10 lat. glupio mi gdy patrze jak zanizany jest poziom wypowiedzi. glupio mi, ze sie na to pozwala. a co do mojego rozumienia tekstu przez ciebie pisanego- nie mam z tym zadnego problemu, po prostu wole uciac temat niz taplac sie w blocie- co jak widac tobie sprawia przyjemnosc. chyba masz okazje wreszcie poczuc sie od kogos lepsza, wiec nie zamierzam cie z bledu wyprowadzac. moze jak sobie odbijesz na forum to w realnym zyciu nie bedziesz musiala...

a o hipokryzji wyklad zrobila ci juz adminka w watku o natalii siwiec ale po raz kolejny udowodnilas, ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem, skoro nic do ciebie nie dotarlo.

EOT.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 04 sie 2013, 11:11

Dziwne, ponieważ to ty pierwsza zaczęłaś najeżdżać i tupać, bo ktoś śmiał powiedzieć, że Monika wcale tak pięknie nie wygląda. A teraz próbujesz odwrócić kota ogonem i ukazać, że ja prezentuję niższy od twojego poziom, co jest zwykłą bzdurą. Spoko, mnie to ani ziębi ani parzy, nie znam cię, więc nie obchodzi mnie twoja opinia, co tobie ewidentnie przeszkadza. Dziwi mnie, że tak strasznie przejmujesz się opiniami obcych ludzi. W przeciwieństwie do ciebie nie muszę sobie humor poprawiać atakami na inne osoby.
A syf to się robi przez takich jak ty, którzy tak bardzo próbują narzucić swoje zdanie drugiej osobie...
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: mara » 04 sie 2013, 11:21

zal miejsca na serwerach na te twoje brednie po prostu.

nikomu nic nie narzucam. po prostu nie moge wyjsc ze zdumienia jak pietnuje sie osoby za ich wyglad na forum o operacjach plastycznych. 3/4 z was sie kroi, ostrzykuje i daloby sobie nawet wsadzic cegly w cycki dla takiego wygladu. robicie sobie usta, cycki, nosy, brzuchy- byle tylko zblizyc sie do szablonu kanonu piekna. ale jak mozna sobie pouzywac to jestescie pierwsze. tak jak powiedziala cyryl- kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem. dziwi mnie to, ze admin juz raz ci zwracal uwage a do ciebie nic nie dociera. bylam na tym forum praktycznie od poczatku i powiem szczerze, ze nigdy poziom nie byl tak niski. uzytkowniczki nie byly tak bezczelne, agresywne i zlosliwe. to chyba znak czasu albo po prostu zaczelam sie starzec.

mam nadzieje, ze moderatkorki posprzataja ten syf. i ze powstanie cos takiego jak kodeks etyki forum, bo coraz czesciej zaczyna to przypominac smietnik na pudelku...
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: cyryl-bea » 04 sie 2013, 11:26

mysle ze kazda dosc dosadnie wyrazila wlasny punkt widzienia i czlowiek odpowiednio rozumny umie wyciagnac z tego wnioski dla siebie - dalsze dochodzenie racji nie ma juz sensu!

dziewczyny przeniescie sie na pw jak chcecie dochodzic wlasnych racji i przekonywac druga do tego, ze jest w bledzie!

albo ja was tam przeniose (emo i obiecuje ze na wystarczajaco dlugo abyscie ochlonely
mam nadzieje ze dosc jasno sie wyrazilam (punch
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: katarzyna14 » 05 sie 2013, 00:35

Dziewczyny nie kłócie sie bo to nie ma sensu :) ,ale powiem wam tak ze pokazujac moim znajomym Monike na fotach wszyscy sa zachwyceni nią jest przepiekna i co tu duzo gadac she is nr 1 :) dla mnie bomba i chciałabym byc taka sliczna jak ona :) zazdroszcze jej ale pozytywnie :) jest boska :)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15233
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: cyryl-bea » 06 sie 2013, 23:52

nie mnie oceniac co zrobila, ale cokolwiek zrobiła badz nie zrobila - to wyglada super


http://w636.wrzuta.pl/obraz/1bWrheKZ0cC ... etrasinska" onclick="window.open(this.href);return false;
tak mozna ja zobaczyc na zdjeciach w necie, pewnie sprzed lat moze

mysle ze gdybysmy od tego dyskusje zaczeli nikt by sie nie wazyl napisac ze sie oszpecila w czymkolwiek
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: Dessert » 07 sie 2013, 13:18

O matko! Serio to ona? Nie no jak dzień do nocy... Fakt, wyjściówka zmienia postać rzeczy, bo zmiany faktycznie na jej korzyść jako tako. Lepiej teraz niż wtedy, tzw. mniejsze zUo (giggle
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: Monika Pietrasińska-Szreder

Post autor: celka-xx » 07 sie 2013, 13:51

No teraz to faktycznie widać, że zmiany na jej korzyśc. Wygląda całkiem inaczej. Ciekawi mnie co za zabiegi miała ona i N. Siwiec. Te zdjęcia daja nadzieję, że jednak można dośc sporo się "przerobić". Tylko właśnie u kogo one się robią.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”