Joanna Kurowska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Zet
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 29 wrz 2006, 19:22
Kontakt:

Joanna Kurowska

Post autor: Zet » 02 lis 2012, 23:44

No przeraziłam się po prostu. Fajna aktorka, wydawałoby się, że z dystansem do siebie. Wraz z Ewą Kasprzyk gościły w Pytaniu na śniadanie. Promowały nowy spektakl o Violetcie Villas i Kalinie Jędrusik. No i się przeraziłam... Co też Pani Joannie strzeliło do głowy, żeby zrobić sobie te rybie usta????? Ja nie mam nic przeciwko poprawkom urody, sama mam zrobiony biust, ale nie pojmuję, jak mogła tak przegiąć? Tzn. może to wina chirurga, może była świeżo po zabiegu, ale wyglądała naprawdę słabo. Podejrzewam, że chce się upodobnić do Kaliny Jędrusik, którą gra w spektaklu... Jej górna warga przez to napuchnięcie sprawiała wrażenie nieruchomej, co odbijało się na dykcji. Przez cały czas trwania wywiadu nie mogłam się skoncentrować na treści wypowiedzi, tylko się zastanawiałam, czy ona jest się w stanie tak promiennie uśmiechnąć jak kiedyś. Piękna Ewa Kasprzyk, nawet jeśli poprawiana, to subtelnie i niewidocznie, a obok wielkie usta... Masakra. (headbang

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Joanna Kurowska

Post autor: ulla10 » 03 lis 2012, 14:07

http://www.youtube.com/watch?v=XrmWwdScrAk" onclick="window.open(this.href);return false; faktycznie masakra ! wygląda jak po użądleniu pszczoły i znieczuleniu dentystcznym jednocześnie :D wyraz twarzy lekko przygłupawy
ustus drętwotus pontonus

Natomiast Kasprzyk wygląda rewelacyjnie! jest moim zdaniem mega seksowna.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
maxi
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1496
Rejestracja: 14 lut 2006, 17:53

Re: Joanna Kurowska

Post autor: maxi » 04 lis 2012, 02:47

Widzę,że p.Joanna idzie w kierunku,który ja nazywam "meksykańsko-telenowelowym".Tak mnw. wygladaja aktorki z telenoweli latyno-amerykanskich,oczywiscie te dojzale

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Joanna Kurowska

Post autor: GoniaL » 04 lis 2012, 13:14

no niestety ale w pewnym wieku zbyt duzo wypełniacza daje efekt groteskowy. Podobnego efektu mozna spodziewać się za 30 lat u Natalii Siwiec.

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Joanna Kurowska

Post autor: ullrike » 24 gru 2012, 00:32

http://nocoty.pl/gid,15200606,img,15200 ... ria.html?T" onclick="window.open(this.href);return false;[page]=13

No wlasnie wygladala inaczej.
Zwlaszcza ksztalt oczu zmienil sie diametralnie,i tu mam dylemat co sprawilo ze te oczy jej tak zeskosnialy.
Jesli liftingu niby nie miala ,i bylbym jej skolnna w to uwierzyc to co sprawilo ze
samym botoksem i wypelniaczami tak ma nacigniete skronie?
Kurcze jak ja widze to zaczynam sie bac ,zebym sama tak kiedys nie przedobrzyla.
Robiac lift i kazac sie np nacignac na maxa.

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Joanna Kurowska

Post autor: stradapl » 26 mar 2013, 22:00

ja uwazam ze lifting miala , spojrzcie na zdjecie nr 16
ullrike te oczy to tylko po lifcie , pytanie tylko czy tak sama chciala naciagnac czy chirurg ja tak urzadzil
takie oczy po liftingach maja joan rivers i hunter tylo , przepiekna skadinad kobieta a teraz eeh az lza sie w oku kreci (pleure
poza tym obstawiam ze Pani Kurowska wszczepiony ma implant brody
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
GoniaL
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1113
Rejestracja: 02 maja 2006, 12:46

Re: Joanna Kurowska

Post autor: GoniaL » 26 mar 2013, 23:09

a mne się wydaje że to w głównej mierze efekt wypełniacza w policzkach. Hunter wygląda jakby miała zaraz eksplodować a i Kurowska w zyciu nie miała takich puców. ale być może zrobiły skroniowy albo jakieś nici zapodały.

mariola72
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 405
Rejestracja: 23 mar 2010, 10:04
Lokalizacja: Wyspy

Re: Joanna Kurowska

Post autor: mariola72 » 04 lip 2015, 21:48

Joanna Kurowska w najnowszym wydaniu :)
http://www.pudelek.pl/artykul/80931/twa ... h_zdjecia/" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Joanna Kurowska

Post autor: marryme » 09 lip 2015, 02:37

Jestem w szoku,ze ma tylko 50 lat, wiekszosc jej rowiesniczek bez zadnych poprawek wyglada mlodziej od niej. :-o

Co sie pierwsze rzuca w oczy,to brzydki makijaz,te niedoklejone sztuczne rzesy sa fatalne. (thinking
Brwi moim zdaniem sa za ciemne do tak bardzo jasnych wlosow ,no i maja niekorzystny ksztalt.
Cos dziwnego dzieje sie z jej nosem.Przejrzalam stare zdjecia i na nich ma zupelnie inny nos,potem na tych nowszych(juz z kwasem i botoxem) wyglada na zoperowany,ale na tych najnowszych jest jeszcze inaczej wygladajacy.Albo miala poprawke albo moze cos kombinowala z ostrzykiwaniem go.W kazdym razie ten zadarciuch dodal jej duzo ''przasnosci'', jest po prostu swinkowaty.Stary byl o wiele lepszy.

Owal ''wiszacy'' ,jak na twarz traktowana zabiegami medycyny estetycznej,to nawet tragicznie ''wiszacy''.
Kurowska zawsze wygladala duzo powazniej niz wskazaywala jej metryka,to jest taki typ urody,ze wyglada sie staro i babowato.Ona grajac w Graczykach miala troche ponad 30 lat a wygladala na dobre 10 wiecej, zreszta nawet grala tam matke studenta o ile dobrze pamietam.(giggle
Nie wyglada wspaniale po zabiegach,ale obawiam sie,ze bez nich wygladalaby na 70-tke. (thinking
Szkoda mi jej,bo nie ma tego czegos,zeby cieszyc sie mlodym wygladem i nie ma w tym winy/zaslugi lekarzy.
Cenie ja za to,ze od poczatku przyznala sie do zabiegow nie owijajac w bawelne jak inne celebrytki.
Life is a journey,not a destination.

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Re: Joanna Kurowska

Post autor: she » 11 lip 2015, 06:00

ja tez sie zastanawialam ostatnio ( widzac pania Joasie na jakichs fotkach), co sie z nia stalo i kto sie nia "zajmuje"? jaki lekarz zrobil z nia, to co obecnie widzimy ??? Tzn mysle, ze na pewno znaczenie ma wiek, hormony ( ktore w jej przypadku na pewno zaczely szalec na jej niekorzysc), no i dieta. Niestety. A moze i to, jak to ktos wczesniej wspomnial, ze ten typ urody brzydko sie starzeje, badz tez wyglada na wiecej, niz w rzeczywistosci mowi metryka. Prawda jest taka, ze na pewno przesadzila z medycyna estetyczna i wlasnie na nia patrzac, boje sie o sama siebie, by nie przesadzic i nie zamienic sie we wlasna karykature. Ona zwyczajnie chciala miec gladka skore i pelniejsze usta, ale nadmiar wypelniaczy, to wielki blad i zamiast odmlodzic, to tylko postarza. A swoja droga- niestety , ale bycie szczuplym tez ma znaczenie:( tak sobie mysle sama do siebie, ze niestety tluszcz na starosc tylko lat dodaje :( eh....masakra jakas
Natomiast jak to sie dzieje, ze Ewa Kasprzyk w kazdym wieku wyglada bosko? Tez nie do wiary, ale jak widac, sa takie szczesciary wsrod nas i tylko im pazazdroscic i urody i umiaru w "odmladzaniu sie", co jak widac- tylko na lepsze wychodzi :P
she

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”