Małgorzata Rozenek

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
niebieska
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 1986
Rejestracja: 27 cze 2005, 14:11

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: niebieska » 26 gru 2015, 15:47

wedlug programu "rozmowy w toku" w ktorym kiedys brala udzial rozenek, ma teraz 46 lat i jest to wiek adekwatny do jej wygladu.
chyba nawet ona sama nie sadzi, ze wyglada na 35, nikt sie na to nie nabierze, dla mlodych i tak jest stara a starszym wystarczy rzut oka, by miedzy bajki wlozyc te 35.

Roxy123
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 02 wrz 2015, 14:29

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: Roxy123 » 26 gru 2015, 19:30

Dokładnie, dobrze zakonserwowana pani w piątej dekadzie życia.
35 to jeszcze dziewczyna- a ona jest juz panią.
Mi sie ona podoba, zważywszy na wiek. Natomiast uważam ze jest juz blisko granicy po przekroczeniu której moze wyglądać słabo. Ale nie wiem ile mililitrów ja jeszcze od tego dzieli (giggle

ziabka23
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 209
Rejestracja: 05 lis 2014, 21:39

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: ziabka23 » 08 lut 2016, 11:41

Czy ona wymieniła implanty na większe? Bo z czasów perfekcyjnej nie miała aż tak dużych piersi.
23.03.2015- mentor 345cc 323 CPG anatomiczne:))

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: katarzyna14 » 09 lut 2016, 10:12

Ona ma 37 lat urodzona 1 czerwca 1978 rok w tym roku skończy 38 ....
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: marryme » 09 lut 2016, 11:31

A co to za problem sfalszowac dowod na potrzeby mediow?
Niejedna gwiazda tak robi,nawet Jennifer Lopez odmladzala sie o glupi rok.
Nie sadze aby byl to pomysl Rozenkowej,przeciez przed PPD udzielala sie publicznie ze starsza metryka. (giggle
Bardzo dziwie sie TVN,ze zrobilo taki numer,przeciez im kobieta starsza tym bardziej doswiadczona w sprawach domowych i tak jakby wiekszy autorytet.To powinien byc plus dla programu.A oni wzieli Rozenek,stworzyli jej zyciorys od nowa,cos tam bylo jeszcze,ze pomineli jedno z jej malzenstw...a ona na pewno nic nie miala do gadania jak chciala wziac udzial w tym programie.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
JuliaKamis
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 275
Rejestracja: 30 lip 2012, 13:24

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: JuliaKamis » 09 lut 2016, 12:26

marryme pisze:A co to za problem sfalszowac dowod na potrzeby mediow?
Niejedna gwiazda tak robi,nawet Jennifer Lopez odmladzala sie o glupi rok.
Nie sadze aby byl to pomysl Rozenkowej,przeciez przed PPD udzielala sie publicznie ze starsza metryka. (giggle
Bardzo dziwie sie TVN,ze zrobilo taki numer,przeciez im kobieta starsza tym bardziej doswiadczona w sprawach domowych i tak jakby wiekszy autorytet.To powinien byc plus dla programu.A oni wzieli Rozenek,stworzyli jej zyciorys od nowa,cos tam bylo jeszcze,ze pomineli jedno z jej malzenstw...a ona na pewno nic nie miala do gadania jak chciala wziac udzial w tym programie.
Też uważam,że bez sensu tak zrobili. Przecież to fajne z ebabka ma tyle lat i sie tak dobrze trzyma,nawet jesli to dzięki "przeróbkom",ale jak widac dobrze zrobionym. Tkai głupi ruch stacji,nie wiadomo po co...a ona jest teraz w głupie sytuacji i ciągnie to dalej bo co ma zrobić i tylko sama na tym traci bo robi z siebie idiotke,zamiast po wygasniećiu kontraktu przyznać w jakiejś vivie czy czymś tam innym,ze tak"kazali mi ale to już koniec,zamknieta sprawa..." pracują ludzie w mediach i sami wiedzą ze nic niegdiz enie ginie w necie...
styczeń 2014 - 360cc silimed maximum
marzec 2016 - 505cc silimed maximum
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=220" onclick="window.open(this.href);return false;

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: szpilkaXXX » 09 lut 2016, 12:44

Ona sie NIE trzyma dobrze. Z twarzy wyglada jak przeciętna "miastowa" w jej wieku, jedynie figura zasługuje na uwagę. Pozornie lat odejmuje jej sposób ubierania - robi się na młodą dziewczynę, ale twarz zdradza wiek. Całość prezentuje sie groteskowo - dojrzała "pani" z gustem nieopierzonego podlotka, obejmująca sobie od metryki 15 lat, na co wszyscy patrzą nie z zazdrością a uśmieszkiem.

Z taka figura mogłaby spokojnie nosić mini i szpilki nadal wyglądając jak kobieta z klasa. Niestety jak do tej pory nie udaje sie jej to. Czekam tylko na blond pasemka jak sie kiedys nosiło w liceum.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: kobietazpasja » 09 lut 2016, 19:13

jak dla mnie ,jesli ona ma 37-38 lat,to wlasnie tak wyglada a moze nawet na wiecej ,mimo tony zabiegow,jej uroda nie do konca do mnie przemawia,moze dlatego, iz mam jej obraz sprzed lat..figura fakt rewelacyjna, co innego moja kochana Jennifer Lopez;-)ona ma bodajze obecnie ponad 40l, dla mnie boska;-)
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: ulla10 » 09 lut 2016, 20:25

A dla mnie figur Rozenek jest beznadziejna. Wysuszona kostucha bez bioder i talii z nogami jak sękate gałązki, plus wielkie cyce, nieroporcjonalne do reszty.
Ja bym tak wyglądala gdybym schudla 10 kilo, więc wiem o czym mówię :)
Kiepska, choć wyćwiczona sylwetka, a jeszcze gorszy styl.

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/29356/400_1.jpeg http://vipnews.pl/wp-content/uploads/20 ... k35410.jpg http://s3.party.pl/newsy/malgorzata-roz ... RY_BIG.jpg
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Małgorzata Rozenek

Post autor: szpilkaXXX » 09 lut 2016, 20:59

Ulla na tych zdjęciach faktycznie ... nic ciekawego :D

Podsyłam link do innej pani "w średnim wieku" ;-) https://www.facebook.com/officialdeadin ... 6968650868" onclick="window.open(this.href);return false;
Rocznikowo 46.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”