Natalia Siwiec

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 569
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Natalia Siwiec

Post autor: agniecha27 » 23 cze 2012, 13:04

Gdzies kiedys dziewczyny pisaly o niej ze w 100% naturalna ,
wiec wsatwiam linka(filmik ) gdzie sama sie przyznaje ze robila piersi i usta (sun
choc wydaje mi sie ze troche wiecej majstrowala przy swojej urodzie

http://sport.onet.pl/5169231,eurokontak ... .html#play" onclick="window.open(this.href);return false;

a swoja droga ladnie ma te piersi zrobione , bardzo naturalnie wygladaja
(sun (sun

Awatar użytkownika
Lubka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4397
Rejestracja: 04 maja 2009, 00:51
Lokalizacja: UK

Re: Natalia Siwiec

Post autor: Lubka » 23 cze 2012, 13:15

ogladalam wywiad, w ktorym sama sie przyznala, ze zrobila i piersi i usta i nie ma nic przeciwko operacjom plastycznym. Patrzac na nia tez jestem jak najbardziej na TAK bo wyglada super (yes)
12.07.10Nagor460cc/520drBroma
16.12.10wymianaNatrelleMX370drBroma
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=110" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 32#p637332" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 76#p642476" onclick="window.open(this.href);return false;
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 82#p655082" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
pidzama
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 236
Rejestracja: 03 kwie 2012, 13:11
Lokalizacja: 3miasto

Re: Natalia Siwiec

Post autor: pidzama » 23 cze 2012, 13:56

Moim zdaniem piersi na zdjęciu, które "obiegło świat" wyglądają b. naturalnie. Jednak nie ma nic urzekającego w tej Pani. Bardziej podobały mi się piękne, naturalne z wiankiem na głowie młode kibicki ukraińskie :)
W ogóle to troche denerwujące jak media manipulują internautami. To była stuprocentowa ustawka związana z onetem. Codziennie serwują nam po dwa artykuły na głównej stronie o tej dziewczynie eh (dull
"Masz swe wlasne gory do zdobycia, wlasne marzenia do spelnienia, ale nigdy nie bedziesz miec dosc energii, by tego dokonac jezeli nie uwolnisz sie od oczekiwan innych ludzi, ktore teraz zdaja sie byc twoimi wlasnymi pomyslami. Mozliwe, ze istnieja one tylko w twojej glowie, ale nie znaczy to, ze nie moga cie przytloczyc. Czas przejrzec na oczy i odeslac te oczekiwania na ich miejsce"

Awatar użytkownika
tOOsia
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 745
Rejestracja: 23 mar 2008, 22:51
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: tOOsia » 23 cze 2012, 15:04

Ja nie widze w iej nic szczegolnego :/ wygladala wulgarnie
zgadzam sie z Toba pidzama w stu procentach
mlode, swieze dziewczyny maja wiele wiecej uroku niz ona, choc brzydka dziewczyna nie jest
24 styczen 2012 - korekta nosa. Dr Stepniewski. JUZ PO!!! JESTEM TAAAAKA SZCZESLIWA !!!

Awatar użytkownika
eweplu
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 962
Rejestracja: 27 kwie 2010, 19:37
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: eweplu » 23 cze 2012, 15:18

tOOsia pisze:Ja nie widze w iej nic szczegolnego :/ wygladala wulgarnie
podpisuję się pod tym, ja też tak uważam. Może jakby te usta były delikatniejsze, to by wyglądała trochę bardziej dziewczęco, tak mi się kojarzy bardzo brzydko, nie będę pisała z kim (lipssealed (giggle
CKN - 10.08.2010r. Dr. Stępniewski :)

Awatar użytkownika
czajniz
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1505
Rejestracja: 26 paź 2010, 20:34

Re: Natalia Siwiec

Post autor: czajniz » 23 cze 2012, 15:19

jest atrakcyjna ale jak sama sie wypowiedziala lubi szokowac wiec trudno sie dziwic jej wygladowi
usta, piersi i pewnie jeszcze policzki i cos poza tym (makeup
zgadzam sie z Wami, ze to byla ustawka,ze jest wiele ladniejszych kobiet i dziewczyn ale niech sie cieszy, w koncu ma swoje 5 min, tylko niech jej sensownie wykorzysta bo drugi raz ME moze u nas nie byc (giggle

i niech teraz faceci sie wypowiedza, ze silikonowe lalki sa beeee (giggle jak "sikaja" na jej widok (rofl (rofl (rofl
23.03.2011 - dr Kasprzyk, allergan inspira TRF 345g

06.09.2012 - dr Kasprzyk, Silimed Maximum XH 620g (heart
http://www.beautywpolsce.com/forum/view ... 63&t=15409" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
ainik89
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 200
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: ainik89 » 23 cze 2012, 16:14

Fakt, te napuchniete usta strasznie ja oszpecaja, bo ogólnie nie jest brzydka i figura super, bardzo zadbana, milo sie na nia patrzy;) Szkoda tylko, ze taka glupiutka (giggle

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: cukiereczekPL » 24 cze 2012, 10:16

ainik89 pisze:Fakt, te napuchniete usta strasznie ja oszpecaja, bo ogólnie nie jest brzydka i figura super, bardzo zadbana, milo sie na nia patrzy;) Szkoda tylko, ze taka glupiutka (giggle
a ja dodam ze w tym wywiadzie, jak jest wzmianka o majdanie to ona w pewnym momencie robi taki wytrzeszcz oczu - identyczny jaki doda robi!!! majdan chyba lubi takie slodkie idiotki.

mi sie ona bardziej podobala przed operacja, ladna naturalna... a teraz ma te usta takie za duze do tej swojej buzi,bo figurke ma super i ogolnie nie jest zla....ale ja bym ja na miss nie wybrala.
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: Natalia Siwiec

Post autor: shandapanda » 24 cze 2012, 13:20

Kurcze, a ja nie wiem skad ten ogolny zachwyt nad jej uroda (angel Wyglada normalnie, do tego piersi ma jakies obwisle na tych zdjeciach ze stadionu (punch i taka glupiutka twarz (happy stadionowej lub tez wioskowej dziuni (yes)

Totalnie nie moj typ, teraz sie rozplywam na fotkami Mariny w zoltym stroju (pudelek) (heart
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
cukiereczekPL
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1942
Rejestracja: 11 maja 2008, 22:53
Lokalizacja: ...................
Kontakt:

Re: Natalia Siwiec

Post autor: cukiereczekPL » 24 cze 2012, 15:08

shandapanda pisze: Totalnie nie moj typ, teraz sie rozplywam na fotkami Mariny w zoltym stroju (pudelek) (heart

przeczytawszy to zdanie wybralam sie do swiata pudelka i jedyny zolty stroj jaki znalazlam to byl na Pani Niezgodzie......... hm.... wracam tam raz jeszcze poklikac tu i uwdzie (giggle
Having an expensive camera doesn't make you any more of a photographer than sitting in a garage makes you a car...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”