OLIVIA PALERMO

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

OLIVIA PALERMO

Post autor: bluebeleczka » 02 sty 2012, 18:13

http://www.zimbio.com/photos/Olivia+Pal ... cYGdRl4xSD" onclick="window.open(this.href);return false;

niby nic w niej spacjalnego, ladna ale nie piekna, troche za chuda...,
dla mnie dziewczyna, ktora poprostu dobrze sie ubiera, cokolwiek na siebie nie wrzuci wyglada stylowo.
jak nie mam pomyslu w co sie ubrac, zawsze wyszukuje olivie i bingo, zawsze mnie czyms zainspiruje.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: OLIVIA PALERMO

Post autor: Dessert » 10 sty 2012, 15:27

Matko jaka ona chuda! Ja to nie rozumiem, ładna dziewczyna, ma ładną buzię, ale co z tego jak straszy swoją wagą. Nie rozumiem tej mody na chudość, dla mnie to paranoja. Ładne dziewczyny a tak się szpecą. Taka Anja też fajna, ale niestety chuda. Nawet Angelina co by się wydawało, że ona akurat tej modzie się nie podda, teraz wysuszona i z wielką głową jak u konia. Jak kobieta jest szczupła to spoko, jak jest chuda z natury - ok, ale jak się głodzi wygląda przeokropnie! Nie wiem czemu sobie taką krzywdę robią :( przecież to i szybciej się wtedy starzeje człowiek, zmęczony, wygląda jakby miał 10 lat więcej. :(
http://bi.gazeta.pl/im/1/9277/z9277591Q ... ashion.jpg
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
RedOne
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 411
Rejestracja: 26 lip 2009, 08:36
Lokalizacja: z domu

Re: OLIVIA PALERMO

Post autor: RedOne » 12 sty 2012, 20:26

nogi chude jak patyki to zachacza o anoreksje no i nie za fajnie wyglada.ja tez nie rozumie tego ,zeby byc trendy trzeba miec sama skore i kosci i tez mi sie nie podoba to .a tak ogolnie calkiem fajna z niej babka
15.03.2011 nowy nosek by Stępniewski :D niedlugo minie roczek ;)
postanowienie:chce troche schudnac !

Marleneczka
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1190
Rejestracja: 10 mar 2015, 19:40

Re: OLIVIA PALERMO

Post autor: Marleneczka » 31 mar 2015, 00:04

Olivia teraz podobnp jest w ciazy takze juz taka chudzinka nie bedzie :)
Ale kariere zrobila ogromna dzieki jej swietnemu poczuciu stylu (yes)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”