znane osoby po korekcie noska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
sylabula
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 328
Rejestracja: 24 kwie 2005, 13:48
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: sylabula » 28 maja 2005, 10:56

No własnie Surmia bądżmy szczęśliwe bez względu na wszystko.Nie dajmy się zyciu :D W końcu każda porazka ma głeboki sens i może być krokiem do czegoś lepszego..Nie dam sie zwariować .Mam nadzieję . :roll: A humor pielęgnujmy do końca życia . PDT_04 a szczególnie po jakiejkolwiek operacji. :D
Mineło już 5 lat :-)

Awatar użytkownika
sylabula
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 328
Rejestracja: 24 kwie 2005, 13:48
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: sylabula » 28 maja 2005, 10:58

Mam nadzieję że moderator mnie nie wyrzuci.Bo odeszłam od tematu.Ale w zamian za to mam pytanie czy ktoś wie? u kogo operowała nos Hanna Bakuła? :?: :o
Mineło już 5 lat :-)

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 28 maja 2005, 12:13

A.G.Klinik
I rzeczywisćie, ten facet,miał zajebistą reklamę w prasie.Przynajmniej ja tez dałabym sie nabrac. Koles nie mial uprawnien do wykonywania zawodu chirurga plastyka-a mimo to robił to....pewnie gdyby nie Bakuła i jej głosny przypadek, ludzie nadal dawaliby sie mu kroic.Zreszta podobno i nadal to robia :shock:
she

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Maja Ostaszewska

Post autor: mijka » 29 maja 2005, 14:21

Dziewczyny, wczoraj przez moment widziałam z nią film na Polonii "Przystań" z 1997 r. Wyglądała w nim (nos) zupełnie inaczej niż teraz.

Jeśli któraś z Was mogłaby wkleić Mai zdjęcia z jej nieoficjalnej strony byłoby super.. Mi coś nie idzie, a nie wydaje mi się by to sam makijaż tak zmienił jej nosek..

pozdr
mijka

she
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1021
Rejestracja: 26 sty 2005, 00:49

Post autor: she » 29 maja 2005, 20:10

Grazyna Wolszczak robiła juz dosyc dawno ten nosek.Ja jej niestety nie widzialam spzred operacji,takze nie wiem jak wyglądała.Ma ktos jakies zdjatka jeśli chodzi o nia?W kazdym razie przyglądajac sie jej juz teraz, a wiec po korekcie,to w sumie wg mnie- istotnie-garb jest zniwelowany,ale mimo wszystko znalazłabym coś, czego mogłabym sie przyczepic...
No a z drugiej strony,wiem,ze nie moge przesadzac,bo chwała Bogu,ze nie miała po operacji żadnych komplikacji i wygląda po prostu i ogólnie rzecz biorać- b.ładnie.
she

Awatar użytkownika
maya
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 55
Rejestracja: 12 sty 2005, 16:35
Lokalizacja: WrocÂław
Kontakt:

Post autor: maya » 29 maja 2005, 22:23

no jestem naprawdę w szoku, zwłaszcza jeśli chodzi o Halley Berry. fajne fotki i generalnie fajny temat.
trochę mnie rozśmieszyły pytania odnośnie Kayah, toż to z parę ładnych lat minęło, jak sobie nos poprawiła, i naprawde tylko na plus jej ta korekta wyszła. a Grażyna Wolszczak to moim zdaniem po swojej korekcie (która swoją drogą tez już dość dawno była) wygląda rewelacyjnie. Anka Powierza też wygląda lepiej, ale że dziewczyna wydaje mi się zmanierowana to nie powiem, że ładnie.
swoją drogą stąd wniosek, że na całokształt naszej końcowej oceny ma też wpływ to, co myślimy o danej osobie, jako o człowieku :)

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 29 maja 2005, 23:26

Niestety nie mam zdjęć Grażyny Wolszczak sprzed operacji ale pamiętam, że kiedyś oglądałam serial "007 zgłoś się" i ona tam występowała w roli komendantki czy jakoś tak. Naprawde zastanawiałam się wtedy przez chwile czy to na pewno ona bo jednak ten nos dużo zmienił. Miała po prostu taki wydatny, szeroki garb, który mozna by powiedzieć - za bardzo przesłaniał jej piękną twarz. Uważam, że teraz wygląda ślicznie - mimo tego, ze niektórzy twierdzą, że jej nos jest nadal zbyt szeroki czy jakiś tam. Ja nie lubię idealnych nosów :twisted:

Awatar użytkownika
Lara
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 64
Rejestracja: 21 mar 2005, 11:37
Lokalizacja: Dolny ÂŚlÂąsk
Kontakt:

Post autor: Lara » 30 maja 2005, 16:38

a Viloletta Villas? To chyba prekursorka operacji plastycznych nosa w Polsce. :lol:

Awatar użytkownika
sylabula
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 328
Rejestracja: 24 kwie 2005, 13:48
Lokalizacja: podkarpacie
Kontakt:

Post autor: sylabula » 30 maja 2005, 19:03

Laro nie mów że Violetta Villas też ma coś na "sumieniu" :?: :shock: wierzyć mi sie nie chce...a może to plotka ???co do włosów to jestem w stanie uwierzyć że coś z nimi robi albo robiła ale nos no nie :!:
Mineło już 5 lat :-)

Awatar użytkownika
molli_e
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 166
Rejestracja: 27 kwie 2005, 18:14
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: molli_e » 30 maja 2005, 21:58

pamiętam, że kiedyś w jakiejś gazecie była opisana jej kariera, były też jej zdjęcia z młodości kiedy była jeszcze Czesławą Cieślak i pisało tam, że miała operacje plastyczne ale nie wiem czy dobrze pamiętam - podbródek i chyba nos...ten nos to rzeczywiście chyba miała operwoany :? Wogłóle z tymi natapirowanymi włosami, ubraniami, makijażem dla mnie zawsze wyglądała kiczowato i sztucznie. Nie mój typ.
http://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... _e/vea.jpghttp://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... i_e/vv.jpg

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”