znane osoby po korekcie noska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: marryme » 23 sty 2016, 17:44

Mnie sie wydaje,ze Dygant ma inne dziurki niz Krasko i Pieczonka.
Ona ma je zmniejszone,bo miala naprawde spore,zreszta malo jest zdjec,troche z tej ostatniej premiery,czekam na wiecej nowych to sie wtedy przyjrze dokladnie. (giggle Jak na razie to wydaje mi sie,ze to pozytywna zmiana, nos przed byl wyjatkowo niezgrabny,ja ja kojarzylam jako ta nianie z brzydkim nosem,a tu prosze jak zaskoczyla.Faktycznie nos wydaje sie rowniutki i taki lalkowaty,bardzo mocno zblizony do twarzy,ale wyglada ladniej.

I nie zgodze sie,ze Krasko ma taki sam typ nosa,ona ma ten nos tragiczny-same dziurki tylko widze!Ma chyba jeszcze gorsze niz ja.Ciekawe jaka miala wyjsciowke,chyba nigdy nie widzialam.

Pieczonka ma prosiaka,duzo stracila moim zdaniem na urodzie przez zabieg ale kto co lubi.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: kobietazpasja » 23 sty 2016, 17:50

jak wiecie sama mialam operowany nos,a skoro mialam operwany to mam obsesje,wiec stwierdzam NOS PRZEPIEKNY i tyle,wczesniej nos,ktorych nie znosze czyli z wielkimi widocznymi dziurami, genialnie ,rewelacyjnie wyprowadzony czubek, teraz zagwozdka kto jej robil ten nos?;-)swietna robota,tymbardziej, iz wyjsciowka,moim zdaniem prosta nie byla
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Ina_Benita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3272
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:35

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: Ina_Benita » 23 sty 2016, 17:54

I się zastanawiam też nad tym kto....Szczyt taki z tvnu wiec moje podejrzenie padło na niego, ale jak może robić nosy jedne takie super a inne tak makabryczne jak mój czy podobny i w mojej ocenie brzydki charlize (punch (punch więc to chyba nie on.....
Zastanawiam się tez nad tym czy ona jednak operowała się w PL....może nie.

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: turek.mg » 23 sty 2016, 18:21

trochę szczytowy jest przyznam, ale aż za ładny jak na niego (giggle operacja niedawno bo dość widoczne cięcie na słupku, pomimo makeupu mocnego ,
nosek śliczny tylko ten plac na wąsy teraz widoczny bardzo

Ina_Benita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3272
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:35

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: Ina_Benita » 23 sty 2016, 18:29

Powiększy usta to i plac zniknie :P
Troszkę łuczek ma i jak dla mnie nos jest szeroko miedzy oczkami....moze obrzek ?

Natalia P
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 694
Rejestracja: 13 gru 2014, 18:27

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: Natalia P » 23 sty 2016, 18:53

Ależ ktoś jej piękny nosek wystrugał (heart (heart (heart . Przepięknie wygląda (makeup

Macie podejrzenia czyje to dzieło może być, pomijając Szczyta?
PROCES SĄDOWY Z PROFESOREM WÓJCICKIM (NIEUDANA OPERACJA NOSA, NOS ZAKWALIFIKOWANY DO REKONSTRUKCJI)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: marryme » 23 sty 2016, 19:09

Gdzie widzicie ciecie na slupku?
Szukalam duzych zdjec,zeby sie dobrze przyjrzec ale nic nie znalazlam.

Moje pierwsze skojarzenie to byl Szczyt,ale moze to bardziej taka autosugestia,bo "gwiazdorski chirurg",ale chyba faktycznie za ladny jak na niego.On potrafi zrobic naprawde nieladne nosy,jak dwom dziewczynom tutaj na forum chociazby(i Ty Ina nie jestes w tej dwojce) (giggle

Mozliwe,ze pojechala za granice.Ja na miejscu tych wszystkich gwiazdek tylko bym sie operowala poza Polska.
Potem jakis doktor bedzie sobie gebe wycieral,jak to robi dr Gojdz i ogolnie taka taplanina w tym warszawskim bagienku co kto komu zrobil,itd.,a tak to pelna anonimowosc. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
kobietazpasja
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 1127
Rejestracja: 30 wrz 2014, 00:17
Lokalizacja: Łódź

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: kobietazpasja » 23 sty 2016, 21:09

tylko,zeby teraz nie bylo jak z aktorka z Dirty Dancing,ale robota mistrzowska.
2002-ckn nosa prof. Zielinski-nieudana;((spartaczona
2011- poprawka calkowita korekcja nosa, Dr Krawczynski-zadowolona,ale mysle jeszcze o udoskonaleniu;-)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=310" onclick="window.open(this.href);return false;
2010-licowki porcelanowe Dr Robert Kaminski-Artsmile

Ina_Benita
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3272
Rejestracja: 30 sie 2014, 11:35

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: Ina_Benita » 23 sty 2016, 21:17

Może się jeszcze pochwali.... (giggle

Fafi
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 13 lip 2007, 16:50

Re: znane osoby po korekcie noska

Post autor: Fafi » 23 sty 2016, 21:53

kermitka pisze:Fafi dokładnie tak jak piszesz, Magda Pieczonka ma zupełnie inny nos. wrzuciłam sobie jej ostatni filmik i ma na nim nos jak...Dygant (giggle bardzo widoczne dziurki mają teraz obie, takie "wywinięte" do góry na zakończeniu skrzydełek i bardzo podobne profile. może u tego samego chirurga się cięły.
MI oba nosy przypominają nos Charlize Mystery krótko po operacji, bo teraz jej sie bardzo ten nos zmieniał (opadł, cos chyba z kośćmi tez nie gra)
I ja bym stawiała na robotę Szczyta.
Tak samo Kamila Baar - jak dla mnie ma bardzo podobny nos do powyżej wymienionych przeze mnie.

A tak na marginesie na swoim komputerze nie widzę cięcia na słupku, ale oglądałam na laptopie u Mamy i od razu rzuciło mi się w oczy na tych zdjęciach na plooootku przypudrowana blizna/rana na słupku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”