Maja Sablewska- co poprawiała???

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Midorianka » 09 wrz 2015, 22:35

Tak między Bogiem a prawdą, to ona nigdy piękna nie była. Brzydkie kaczątko z kompleksami, które kiedy doszło do pieniędzy, zaczęło gonić za tą urodą i się pogubiło...
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Awatar użytkownika
kermitka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 564
Rejestracja: 20 maja 2010, 20:07

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: kermitka » 11 wrz 2015, 10:28

A mi się ona podoba. Ma bardzo ładny nos i usta, a na żywo wygląda znacznie lepiej niż na fotkach A tekst o brzydkim kaczątku goniacym za urodą jest przykry i to jeszcze na takim forum. Przyznam, ze jestem w szoku. Większość z nas pojawiła się tu właśnie dlatego, że ma/miała kompleksy i fajnie ogląda się metamorfozy 'średniej' urody kobiet, które po zabiegach wyglądają pięknie i sporo tu takich. Pieniądze dają możliwość i wcale mnie nie dziwi, że zainteresowała je w siebie i to z niezłym skutkiem.

Awatar użytkownika
Iskierka431
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 949
Rejestracja: 03 wrz 2014, 11:07

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Iskierka431 » 11 wrz 2015, 10:50

Kermitka,
ale ona wcale nie wygląda pięknie. Zatracila pewna granice, po której bylo tylko gorzej. Przedobrzyla. I wiem, ze o gustach sie nie dyskutuje, ale tu chyba wiele osób ma podobne zdanie.
23.11.2015 - powiekszenie piersi, dr Brzuchański, ES TMM3 445cc (13,5x13, 6,3)
przed http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 98#p896998" onclick="window.open(this.href);return false;
7 tyg http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 96#p926196" onclick="window.open(this.href);return false;
6 m-cy http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 81#p941781" onclick="window.open(this.href);return false;
i inne drobne... ;)

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: szpilkaXXX » 11 wrz 2015, 11:18

kermitka pisze:A mi się ona podoba. Ma bardzo ładny nos i usta, a na żywo wygląda znacznie lepiej niż na fotkach A tekst o brzydkim kaczątku goniacym za urodą jest przykry i to jeszcze na takim forum. Przyznam, ze jestem w szoku. Większość z nas pojawiła się tu właśnie dlatego, że ma/miała kompleksy i fajnie ogląda się metamorfozy 'średniej' urody kobiet, które po zabiegach wyglądają pięknie i sporo tu takich. Pieniądze dają możliwość i wcale mnie nie dziwi, że zainteresowała je w siebie i to z niezłym skutkiem.
(nod
Miała czas kiedy wyglądała pięknie.
Każdemu zdarza się czasem nieudany zabieg, z niektórych jest wyjść bardzo ciężko - np. z makijażu permanentnego.

Zdjęcie z dziś: https://www.facebook.com/15173327218501 ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;

Ta broda jakby mniejsza, mam nadzieję że się opamiętała i pozwoli jej się trochę zmniejszyć (emo

Btw mam spostrzeżenie: takie płaskie brwi + wysokie czoło to ZŁE połączenie.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Midorianka » 11 wrz 2015, 12:02

Kermitka, zapewniam Cię, ze na tym forum są nie tylko zakompleksione kobiety. To ze ktoś coś poprawia w swoim wyglądzie nie musi od razu świadczyć o kompleksach. Poza tym widzę zasadniczą różnicę pomiędzy dwiema kategoriami kobiet, które decydują się na takie zabiegi - są kobiety z natury ładne i atrakcyjne fizyczne, które poprawiają urodę, żeby być jeszcze ładniejsze (happy albo z uwagi na zwykły upływ czasu i takie, które w dzieciństwie i wczesnej młodości były po prostu brzydulami, albo szarymi myszkami i postanowiły na pewnym etapie życia przejść metamorfozę. Te kobiety częściej potrafią zatracić się w tych zmianach.
Moim zdaniem Maja Sablewska, zanim zaczęła w siebie inwestować była najzwyczajniej w świecie brzydka.
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Fafi
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1707
Rejestracja: 13 lip 2007, 16:50

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Fafi » 11 wrz 2015, 19:04

Faktycznie Maja ma ładny nosek. Ale to chyba jej naturalny? ktos cos wie na ten temat ;)
a z tego co pamiętam to dzięki niej Dodzia zmieniła styl.

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Nataa » 11 wrz 2015, 22:00

Midorianka pisze:Moim zdaniem Maja Sablewska, zanim zaczęła w siebie inwestować była najzwyczajniej w świecie brzydka.
Nie była brzydka!
Po prostu nie podkreślała urody.

Nataa
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1268
Rejestracja: 18 lut 2012, 16:34

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Nataa » 11 wrz 2015, 22:02

szpilkaXXX pisze:Miała czas kiedy wyglądała pięknie.
Ta broda jakby mniejsza,
Btw mam spostrzeżenie: takie płaskie brwi + wysokie czoło to ZŁE połączenie.
No pewnie, że tak.
Chyba nie mniejsza. (giggle
Też tak uważam.

szpilkaXXX
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 742
Rejestracja: 01 cze 2013, 14:57

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: szpilkaXXX » 12 wrz 2015, 08:18

Midioranka - brzydka mówisz, a jednak Twój podpis stwierdza co innego.

Według mnie brzydka nie była. Daleka bym też była od nazywania na tym forum jakiejkolwiek kobiety brzydką i klasyfikowania ich wg "wyjściowej" urody - niestety marny mamy wpływ na to, czy rodzimy się z wysokim czołem, haczykowatym nosem, cofniętą broda, czy nasze zęby w trakcie rozwoju nie okażę się krzywe. To, co potem z tym robimy, to najczęściej kwestia charakteru i wewnętrznej siły - są kobiety bardzo przeciętne, o dużej pewności siebie, które nie mają żadnych kompleksów i wolą zatrzymać niedoskonałości niż sztucznie się upiększać. Przesada w zabiegach to według mnie kwestia samooceny i jej zaburzeń (patrz: anorektyczki), a nie tego czy ktoś był brzydki, czy ładny i teraz chce być ładniejszy.
Chłop głodny to zły. Baba brzydka to wściekła

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Maja Sablewska- co poprawiała???

Post autor: Midorianka » 12 wrz 2015, 16:28

A to zdjęcie widziałyście? No sorry, ale ja nie wiem które elementy urody można wtedy było podkreślać...
635140794073720275.jpg
Przy okazji jest to odpowiedź na pytanie, cz nos ma swój naturalny obecnie.
A Ty droga Szpilko nie zrozumiałaś najwyraźniej tej sentencji w moim podpisie. Na zdjęciu powyżej to nie kto inna jak leniwa kobieta (clin Ja z taką fryzurą nie wyszłabym po bułki do sklepu...
A osoby, które nie miały pewności siebie, za to masę kompleksów z uwagi na swój powiedzmy niedoskonały wygląd, nawet kiedy już w efekcie różnych zabiegów wyglądają obiektywnie rzecz biorąc dobrze, sobie w dalszym ciągu z reguły się nie podobają. Dlatego dalej brną.
I żeby nie było, też uważam, że był moment kiedy wyglądała dobrze, choć nawet wtedy nie byłabym skłonna nazwać jej pięknością.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”