Grażyna Torbicka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: cytryna88 » 12 lut 2011, 00:59

Ależ jesteś jadowita alexis777 :) Nie zamierzam się z nikim kłócić, a już na pewno Cię nie obraziłam... Wyraziłam swoją opinię. Staram się akceptować ludzi, cieszyć się, kiedy dobrze im się powodzi i życzyć, aby było tak jak najdłużej, a najlepiej zawsze. Uważam, że najczęściej w taki sposób krytykują ludzie zakompleksieni i niedowartościowani, którzy zwyczajnie zazdroszczą tym, którym- prawdopodobnie- żyje się lepiej. Dla mnie osobiście Kobiety takie, jak na przykład Pani Torbicka, są inspirujące. Patrząc na nią, wiem, że kobieta może być "młoda" niezależnie od wieku. Można coś sobie poprawić, aby czuć się lepiej, ale nie trzeba- indywidualna sprawa. Nie obrażaj się alexis777, bo nie chciałam Cię urazić. Oczywiście, że masz prawo lubić, czy nie lubić kogoś, ale moim zdaniem nie trzeba od razu tak ostro. To, że ktoś jest osobą publiczną nie oznacza, że musi się wszystkim podobać. Nie da się podobać wszystkim... I właśnie to jest piękne, że podobamy się niektórym :)

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: cytryna88 » 12 lut 2011, 21:09

Nie pokłóciły, tylko wymieniły się poglądami (rire A jak kiki samopoczucie przed? Mnie dzisiaj minął miesiąc... Matko, jak to zleciało :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”