Grażyna Torbicka

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Grażyna Torbicka

Post autor: mijka » 11 sty 2011, 22:22

Kiedy patrzycie na nią, kobietę ktora skończy 51 lat to czy macie wrażenie, że coś robila? Jeśli tak, to co to może być?

Ja ją bardzo lubię i nie ukrywam, że chciałabym się tak ładnie starzeć jak ona czy też tak skutecznie dbać by ten proces nie następowal tak szybko (rire

Awatar użytkownika
olivka23
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 689
Rejestracja: 15 lip 2005, 23:48

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: olivka23 » 12 sty 2011, 20:41

Nie wiem czy coś robiła, jeśli tak to na tyle dobrze, że ja tego nie dostrzegam, a wygląda rewelacyjnie jak na swój wiek :) A co robić żeby spowolnić proces starzenia? Moim zdaniem przede wszystkim, nie smażyć się na słońcu czy w solarium, chyba nic tak nie niszczy skóry jak promieniowanie UV.
I do what I have to to live the way I want to....

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 570
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: agniecha27 » 26 sty 2011, 15:46

przeciez jej mezem jest chirurg plastyczny (giggle ,wiec nawet jesli ma cos zrobione ,,,a napewno ma ,
to nikt sie o tym nie dowie

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: mijka » 26 sty 2011, 23:32

moim zdaniem jednak kardiolog...

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: bluebeleczka » 27 sty 2011, 21:57

skoro kardiolog, to pewnie ma jakiegos bliskiego kumpla plastyka, ktory w imie przyjazni naprawia mu zonke. (giggle
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 570
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: agniecha27 » 11 lut 2011, 11:04

mozecie wtawic kobitki linka ,bo tak przegladam i przegladam wyszukiwarke i wszedzie ona ladnie wyglada nawet z odkrytymi ramionami
chyba nie wiem o ktorej sukience mowicie

dla mnie to ona jest taka nasza polska demi moore (wiek juz odpowiedni a nadal wyglada olsniewajaco )
a swoja droga demii to wydala kasy na odepacje ,chyba juz nie ma w niej nic naturalnego (angel

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: cytryna88 » 11 lut 2011, 14:29

Kurcze, zamiast się cieszyć, że 52letnia kobieta potrafi tak wyglądać, to wy na nią najeżdżacie. Jak twarz jest super, to trzeba się doczepić do czegoś innego. Dla mnie wygląda ekstra i jeśli tak się czuje, to ja się cieszę. Czy wszystko musi mieć idealne? Niech pracuje jak najdłużej, niech jak najdłużej wygląda młodo i niech będzie szczęśliwa. Wrzucamy tutaj na forum nasze zdjęcia- czy któraś z nas chciałaby, aby pod nimi pojawiały się komentarze: "wiesz spoko, ale te worki pod oczami są ochydne" albo "nie da się patrzeć na te Twoje uda, po co robić cycki, jak dół taki fatalny?". Rozumiem, że to osoba publiczna, ale również kobieta.

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: jsia » 11 lut 2011, 21:22

A w którym miejscu posta cytryny znalazłaś obraźliwe słowa skierowane pod swoim adresem? Skoro każdy ma prawo do swojej opinii, to chyba także ona, gdy uznała, że takie jeżdżenie po kimś tylko dlatego, że jest znany, jest niesmaczne. W pełni zgadzam się zresztą z jej postem, bo określenia typu
alexis777 pisze:mogłaby już oddać swoje miejsce komuś młodszemu i świeżemu...
są dla mnie nie do przyjęcia, niby dlaczego miałaby oddawać to, na co pracowała latami, jest elokwentna, taktowna, zna się na tym, o czym rozmawia, potrafi się wypowiedzieć w kilku językach, ale to wszystko nic nie znaczy, bo komuś nie podobają się jej ramiona???
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

agniecha27
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 570
Rejestracja: 24 cze 2007, 14:08

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: agniecha27 » 11 lut 2011, 22:21

dziekuje (sun (sun

ee nie jest tak zle ,mam nadzieje ze w jej wieku tez takie bede miec ,nie ma kobitka juz lat 20 (angel
Madonna ma umiesnione ramiona i nie wyglada to wcale ladniej niz u naszej Grazynki (angel

choc jej twarz mi sie na tych zdjeciach nie podoba ,taka woskowa ,za bardzo naciagnieta albo przesadzila z botoxem (happy (happy

Awatar użytkownika
mijka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2005, 18:20
Lokalizacja: centrum
Kontakt:

Re: Grażyna Torbicka

Post autor: mijka » 11 lut 2011, 23:53

Dlaczego uważasz, że ma mniej propozycji zawodowych? Wg mnie ma ugruntowaną pozycję (festiwal w Kazimierzu, w 2 Kocham Kino, najważniejsze imprezy w TVP), a to że nie bierze każdej chałtury chyba o niej dobrze świadczy.

I sorry, ale ja chyba też nie umiem "czytać", ale zrozumiałam Cię podobnie jak cytryna i jsia, więc chyba jednak jest coś na rzeczy...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”