Znani i przystojni...

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Znani i przystojni...

Post autor: ola banderola » 12 lip 2010, 21:47

Nie, Torres taki chłopczyk, ładny,ale chłopczyk (emo Zdecydowanie Gerard (heart (heart (heart (heart
Boziu jaki on młodziutki - 23 lata (whew ja to już raczej jak starsza siostra, no nic Lil musisz go mieć (happy

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Znani i przystojni...

Post autor: lil sexy » 12 lip 2010, 22:15

ola banderola pisze:Boziu jaki on młodziutki - 23 lata (whew ja to już raczej jak starsza siostra, no nic Lil musisz go mieć (happy
Nawet nie biorę innej możliwości pod uwagę. Będzie mój jak nic. Tata coś ostatnio mówił, że mu się marzy żeby pojechać na mecz Real-Barcelona i ja doszłam do wniosku że po tych mistrzostwach to jest też moje marzenie.
W ogóle jakbym mogła to bym cały czas na jakieś mecze jeździła. Dobrze że w Łodzi nam wypasioną halę postawili to cały czas coś się dzieje. Za 2 tygodnie Marcin Gortat i koszykarze.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Znani i przystojni...

Post autor: marryme » 12 lip 2010, 22:58

Ola,no nie taki chłopczyk (clin
Fernando ma 26 lat,jak dla mnie akurat (giggle Ale skubany rzeczywiście młodziutko wygląda,ale to zaleta,bedzie dłużej młody (giggle
Słodki jest,uwielbiam jego piegi,on ma zupełnie niehiszpańską urodę.dobrze,że zmienił fryzurę,bo w poprzedniej wyglądał gejowato.
No i życiowo wydaje się ok,jedna stała kobieta i dziecko, nie taki podfruwajek jak Krystyna (sun
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Znani i przystojni...

Post autor: turek.mg » 13 lip 2010, 09:57

widzę tu funclub Hiszpanii dołączam się i ja, Gerarda Wam zostawię, dla mnie numer 1 to David Villa (inlove
(giggle heh też się chyba uwsteczniam

Awatar użytkownika
k_asiaczek
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3794
Rejestracja: 04 sty 2008, 15:25
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: Znani i przystojni...

Post autor: k_asiaczek » 13 lip 2010, 10:17

turek ojoj, jak to rozwiążemy która go bierze (smoke (giggle
05.03.2010-dr Kubasik HP okrągłe es prawa:400cc lewa:500cc applaus

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: Znani i przystojni...

Post autor: ola banderola » 13 lip 2010, 11:37

Marryme, ależ Twój Fernando jak najbardziej ma hiszpańską urodę, właśnie tak wyglądają faceci w Hiszpanii, ciemną karnację i czarne oczy to w Espani ma Andaluzyjski Cygan,ale nie przeciętny obywatel tego kraju (giggle
Ja mogę powiedzieć, iż faceci są tam piękni, jak z obrazka,no myślę, że zdecydowana większość z Was padłaby trupem , tak przystojnych facetów, to dawno me oczęta nie oglądały, jak właśnie w pięknej i urodziwej Hiszpanii (heart (heart (heart

Co do Davida - to kurczę kompletnie nie ten typ (clin taki trochę Don Pedro (angel (giggle (rofl (clin ale o gustach się nie dyskutuje (wait

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: Znani i przystojni...

Post autor: lil sexy » 13 lip 2010, 14:23

Ola nie kuś bo zaraz wsiądę w pierwszy lepszy samolot i fruuuu do Hiszpanii.

Dla takich chwil warto być królową: http://www.youtube.com/watch?v=RYVmvWRlqnI" onclick="window.open(this.href);return false; (heart

Jeszcze tylko dodam że wczoraj w TVN24 jakiś spec powiedział że nasz Gerard to rapowiec w drużynie (giggle Normalnie coraz bardziej go lubię. (heart
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Znani i przystojni...

Post autor: turek.mg » 13 lip 2010, 17:54

k_asiaczek pisze:turek ojoj, jak to rozwiążemy która go bierze (smoke (giggle
K_asiaczku heh ja to za stara już na niego (giggle
lil za to może poszaleć z afiszami (clin
a Gerard dla mnie znowu nie taki do końca, za grzeczny z wyglądu, a ja lubię takich z pazurkiem, tylko David za niski (thinking

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Znani i przystojni...

Post autor: marryme » 18 sie 2010, 17:30

To jest dla mnie przykład absolutnie aseksulanego i niepociągającego faceta,nienawidzę takiego typu urody.
(puke
upload/1282145423_z8267424X_Tomasz_Ciachorowski.jpg
Life is a journey,not a destination.

AMG
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 12
Rejestracja: 15 sie 2010, 19:44

Re: Znani i przystojni...

Post autor: AMG » 19 sie 2010, 21:25

Może i ładny ,ale jak dla mnie ma coś odpychającego w twarzy . Nawet nie wiem co (mdr

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”