A gdzie robiła Doda? cz. III

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 07 paź 2010, 17:42

Kolejna tragedia jak dla mnie http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,847 ... ga,,7.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ogolem podziwiam ludzi,ktorzy potrafia sie tak swietnie bawic, kiedy ktos bardzo bliski strasznie cierpi.
Nie mowie,ze czlowiek ma caly czas plakac i sie uzalac, ale ciagle zycie pelna geba..jakos chyba nie wypada.
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 07 paź 2010, 18:04

shandapanda pisze:Kolejna tragedia jak dla mnie http://www.plotek.pl/plotek/1,79592,847 ... ga,,7.html" onclick="window.open(this.href);return false;
[smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif] [smilie=to funny.gif]


Nic mnie dzisiaj tak nie ubawiło,jak ta ,,kreacja'' Dody. (giggle (giggle (giggle


http://www.pudelek.pl/artykul/27695/oku ... y_zdjecia/" onclick="window.open(this.href);return false;

Marina dla mnie jest pięknością.Doda wypada strasznie przy niej. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
dotka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 181
Rejestracja: 26 mar 2009, 17:48

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: dotka » 07 paź 2010, 18:06

mysza chciałabym byc pewną siebie kobietką,ale pomimo tego,że osoby krażące wokół mnie mają zdanie ,że jestem (kiss ja jestem taki niedowiarek i raczej zakompleksiona "babka". Podziwiam osoby które poprostu wiedzą ,że są extra i tak się widzą i czują i wogóle...(yes)
20.04.2010 nowy nosek dr.Skupin
24.03.2011 poprawka - narazie jest pięknie
makijaż permanentny -usta i oczka już zrobione

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 07 paź 2010, 18:12

MarryMe- ona juz nie wie co robi, wazne aby byl LV i Prada a jak sie wyglada to juz mniej wazne (thinking
Slyszalyscie co powiedzial Wojewodzki? Ze jak sie zdejmnie z Dody szpilki za 15tys, torebke za 4tys... (giggle
Oj, racje ma Kubus (sun

Marina wyglada slicznie, ogladalam z nia mnostwo wywiadow itp - to jest bardzo sympatyczna dziewczyna!
Kiedys tez myslalam,ze to taka co nosa zadziera i jest niemila, ale to nie prawda! Jest bardzo sympatyczna osobka (wait
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 07 paź 2010, 18:24

Dotka
Może to tylko taka kurtyna z ,,pewności siebie''?
Jasne,że są osoby bezczelnie pewnie siebie i niezakompleksione (giggle ,ale wielu taką role po prostu gra.


Shanda
Nie słyszałam wypowiedzi Wojewódzkiego. (giggle
Właśnie Doda wygląda na zagubioną,już nie wie jak ma podkręcać zainteresowanie.Dobrze wie,że nie ma głosu Edyty Górniak,urody Mariny(z którymi,to jest stale porównywana,pewnie przez Szablewską).Założyć ciuszki za grubą kasę to najprostszy sposób.
Tak swoją drogą,to nie wierzę w to,że wszystkie kupuje sama.Tzn. nie,że uważam,że jej nie stać,na pewno dużo ubrań kupiła,ale część raczej wypożycza,dostaje do noszenia od projektantów.To normalna praktyka i reklama dla obu stron.

Co do Mariny,to jest dla mnie prześliczną dziewczyną,ma piękny kształt twarzy,oczy,usta i ząbki.Aaa...
no i nos (heart Boska cera,wybuchowa mieszanka.
Dziewczę ma ledwo 20 lat,a już taka ,,wyrobiona''.
Co tu dużo gadać,Doda w jej wieku była...no jaka była. (clin Wystarczy zobaczyć Bar. (giggle
http://www.pudelek.pl/artykul/5881/wiec ... ej_dody/3/" onclick="window.open(this.href);return false; (dull (dull (dull
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 07 paź 2010, 18:40

Tak, na pewno czesc swoich ciuchow ma z showrooom'ow, wypozyczonych itp..
Nie powiem ,piekne ma niektore kreacje, ale to co nam zaserwowala ostatnio w Pytaniu na Sniadanie czy tez na pokzie P&B to jakas tragedia (puke

Marina ma tak piekna cere,ze wszystko bym oddala za tak nieskazitelna buzie!

btw- ten link co podalas za czasow mlodosci...to wlasnie Doda bez torebki za 4tys, szpilek za 15tys itd.. (rofl (giggle
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

1000mysza
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 267
Rejestracja: 15 lut 2010, 17:54
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: 1000mysza » 08 paź 2010, 01:58

Diewczyny
Nie jestem zarozumiała ani zbyt pewna siebie, tylko po prostu nie jestem ślepa. Nie porównuję się do piękności z górnych półek bo Doda rysy twarzy ma dość pospolite i troszkę, bez urazy, prostackie i dla mnie raczej kanonem piękna nie jest. Bez obróbki taka tam sobie dziewucha. Co innego Marina, do niej mi brakuje- ma taką lekką, subtelną i dziewczęcą twarz. I w tym mnie wyprzedza.
marryme
Żadna tam kurtyna u mnie. Po prostu znam swoją wartość. Ładna, charakterystyczna twarz + 11 tys w biuście (rofl
A tak na poważnie byłam raczej brzydkim dzieckiem, jako podlotek też nie powalałam i dopiero od 17, 18 roku życia wraz z wiekiem i z zaprzestaniem na sobie młodzieńczych eksperymentów typu pasemka z wody utlenionej po kryjomu przed matką w ubikacji i np podkład z kiosku ( co z tego, że trupio blady/różowy/brzoskwiniowy zależy co do kiosku wrzucili (giggle ) jeśli tylko 5 zł? Twarz mi z czasem zeszczuplała i straciła wrażenie ciężkości, rysy wyostrzyły się i nabrały wyrazu. Po ogólniaku wyjechałam z mojego miasta na kilka lat i po powrocie faceci, którzy nie zwracali na mnie uwagi kiedy mi na tym zależało, masowo zaczęli się do mnie dobijać (yes) Teraz, gdybym chciała coś robić z twarzą, nie wiedziałabym, co poprawiać, bo wszystko jest dobre ( z wyjątkiem pryszczy, ale nie takie świat dramaty znał). Mam taką urodę, która daje o sobie znać z wiekiem- teraz mam 29 lat i z każdym rokiem coraz lepiej. Ale w jakieś wypełniacze trzeba będzie zainwestować (cash
25 maja 2010 dr Skupin, anatomki 375cc, proj.5,3 szer.12,5 średni profil

kxanti
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 402
Rejestracja: 10 paź 2009, 20:42
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: kxanti » 08 paź 2010, 07:47

Taka mała sugestia...trochę skromności nikomu by nie zaszkodziło!
Też nie jestem brzydka ale nie będę tu pisać laboratów na temat jaka to jestem piękna (giggle
14.01.2011- kolejny ml w usta- dr Jankowiak
30.09.2010- powiększanie ust kw. hialuronowym dr Jankowiak
25 maj 2010- 400HP dr Skupin
15 marzec 2010- depilacja laserowa bikini

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: Tequila22 » 08 paź 2010, 14:48

A ja myślałam, że mało jest pewnych siebie kobiet bez kompleksów (thinking
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 08 paź 2010, 18:10

kxanti Tequila
Spokojnie dziewczyny,skoro Mysza tak czuje,to dlaczego ma o tym nie pisać? (angel
Lubi siebie,dobrze się czuje we własnej skórze-to super.Zazdroszczę pewności siebie.
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”