A gdzie robiła Doda? cz. III

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: lil sexy » 10 paź 2010, 12:31

Ola piąteczka. Też nie rozumiem tego ciągłego czepiania się Dody. Każda z nas ma różne okresy w życiu i nie znam żadnej osoby ani gwiazdy która nie miałaby żadnego gorszego czasu pod względem wyglądu.

Ja na własnej skórze ostatnio miałam okazję się przekonać jak stres i problemy odbijają się na wyglądzie i wtedy nawet dbanie o siebie nie pomaga.

katelg wydaje mi się że to wszystko o czym piszesz to w PL tylko kwestia czasu. Takie zachowania można u nas zaobserwować na poziomie gimnazjum/liceum, a jak te dziewczynki dorosną to się upowszechni.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: ola banderola » 10 paź 2010, 12:50

No to Lil (sun piąteczka (sun

Katelg,ale ja wyrażnie napisałam, że chodzi mi o opinie Polek na Zachodzie, a nie o to, co się dzieję u nas na własnym podwórku, czyli w Polsce. Polki na Zachodzie nie mają dobrej opinii. Moja siostra mieszkała 3 lata w UK i teraz mieszka 3 rok w Irlandii i płn. i często mówi, że się wstydzi, że jest z PL...bo jak słyszy, co się mówi o rodaczkach, to aż skóra cierpnie... Np. w Anglii słyszała wielokrotnie, jak faceci mówili Polki, to najtańsze kur..ki rzucisz 5 funciaków i zrobią dobrze (wow
I katelg jeszcze jedno skąd masz pewność, że te dziewczyny lężące pod klubem, to nie Polki czsami ???
Tak jak powiedziałam, wszędzie jest tak samo, tylko waluta jest inna... Wszędzie są dobrzy ludzie, źli, bardziej i mniej inteligętni, tak samo z kobitkami wszędzie są takie, które się szanują i mają swoje zasady i takie, które żyją byle jak i z byle kim i to tyle w tym temacie...
To wątek o Dodzie.... i jest jaka jest, ale popatrzcie, to już 3 część o niej..więc budzi emocje, nie ważne, czy pozytywne, czy negatywne, ale i tak, co jakiś czas jest na tapecie (clin

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 10 paź 2010, 14:08

ola banderola pisze: bo jak tak patrzę i obserwuję życie tych pięknych idealnych kobietek, które mają w życiu wszystko, począwszy od nieziemskiej urody, a na pokaźnym koncie bankowym skończywszy, to w duchu się smieję, bo ja mimo, że nie mam tego, co one posiadają, to jestem o niebo szcześliwsza (tongueout
Olu,jak możesz oceniać poziom szczęśliwości innych ludzi?Przecież o tym decydują oni sami. (thinking

ola banderola pisze:Uważam, że dłużym nadużyciem jest napisanie, że Doda się brzydko starzeję...
Tutaj przyznam szczerze,dla mnie tak jest.Doda od zawsze wyglądała na starszą niż wskazywała metryka.Nie znając jej wieku dałabym jej dobrze po 30-tce.Mam prawo tak uważać,bo obracam się głównie w środowisku dziewczyn w wieku 25-26 lat i wiem jak wyglądają kobietki w tym przedziale wiekowym.
Żadnej nie dałabym ,,powyżej 30-tki''.

ola banderola pisze:Co do Mariny, to sądzę, że porównywanie jej z Dodą jest trochę nie na miejscu, bo one reprezentują zupełnie inne typy urody i dzielą je lata, więc uważam, że nie ma to większego sensu...
Może i nie ma sensu.
Ale ja oceniałam je ,,po twarzy'' nie po figurze.
I akurat zgadzam się z Tequillą,że jedna to naturalna piękność,a druga nie. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: Tequila22 » 10 paź 2010, 16:48

Marryme podpisuję się pod Tobą. Nie napisałam, że Doda nie jest ładna ale nie widzę sensu porównywania jej do Mariny, bo to dwie zupełnie różne od siebie osoby. Wtrąciłam swoje zdanie, bo był poruszony temat tych dwóch dziewczyn. Lepiej porównać ją do kogoś innego np Edyty Górniak (tongueout Zgadzam się, że każdy ma inny gust. Nie ma ludzi idealnych. Ale jakby nie było to Dodzie przydało by się trochę samokrytyki
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: ola banderola » 10 paź 2010, 17:38

marryme pisze:
ola banderola pisze: bo jak tak patrzę i obserwuję życie tych pięknych idealnych kobietek, które mają w życiu wszystko, począwszy od nieziemskiej urody, a na pokaźnym koncie bankowym skończywszy, to w duchu się smieję, bo ja mimo, że nie mam tego, co one posiadają, to jestem o niebo szcześliwsza (tongueout
Olu,jak możesz oceniać poziom szczęśliwości innych ludzi?Przecież o tym decydują oni sami. (thinking
No jak widać Marryme mogę (happy skoro Ty możesz ocenić innych na podstawie różnych argumentów, to ja również mogę ocenić, czy dana osoba jest szczesliwa, czy też nie, co istotne nie biorę swoich opinii z księżyca,ale opieram je na podstawie historii z życia wziętych. Sama mam znajomą, która jest piękną kobietą,ma własny interes, niczego jej nie brak i pod względem atrakcyjności fizycznej i sfery finansowej, a nieustannie ubolewa, że nie może sobie życia ułożyć, tak jakby chciała, owszem ma partnera, ale to jednak nie to i po latach takiego życia wpadła w alkoholizm...Kolejna też miała wszystko, a i tak mąż miał 2 panienki na boku, dowiedziała się o wszystkim, doszło do awantury,a ona została tak zmasakrowana, że sprawa ma finał w sądzie... I takie historie można jeszcze mnożyć i mnożyć. Prawda jest taka, że atrakcyjność fizyczna, nie jest gwarancja cudownego życia.
Tak, że sama widzisz Marryme mogłam sobie wyrobić opinię, iż ludzie, którzy na pierwszy rzut oka mają wszystko, tak naprawdę nie mają nic, albo to co mają jest nic nie warte... Istotne są inne również inne rzeczy, a nie tylko uroda i uroda...

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 10 paź 2010, 17:39

Tequila
Ja również nie napisałam,że Doda jest brzydka,wstrętna i odrażająca.
Jest zadbana i dla wielu osób atrakcyjna.Lecz ma urodę typowo ,,polską'',niczym się nie wyróżnia z tłumu.

Wracając jeszcze, po raz ostatni do tematu Marina vs. Doda,to aż tak wielu różnic nie ma,wielce innego typu urody również. (thinking
Obie mają brązowe oczy,ciemną oprawę oczu,z natury obie są ciemnowłose.Podobny wzrost,obie mają(miały)niewielkie biusty. (giggle

A 5 lat różnicy,to nie jest aż tak dużo.Z tym,że w ich przypadku,to wygląda jakby ta różnica była co najmniej 10 letnia. (dull
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
shandapanda
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2491
Rejestracja: 10 maja 2008, 18:39

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: shandapanda » 10 paź 2010, 19:24

Ola - jak juz 6 rok bedzie mi lecial w Dublinie, tak jeszcze ani razu nie uslyszalam zlej opinii na temat Polek..tym bardziej,ze to tanie kurewki i daja dupy za pare euro.
Nie wiem z jakimi ludzmi miala kontakt Twoja siostra- widocznie jakies Irlandzkie wiesniaki-ktorych tu nie brakuje (sun

Opinie mamy bardzo dobra, jako kobiety zyciowe jak i w biznesie. A,ze znajdzie sie jakas niedorajda co tak powie (jak uslyszala Twoja siostra)..no coz..tacy ludzie tez sa (happy...no i te owe kurewki tez sie znajda, przeciez Polki to nie chodzace anioly (wait

Pozwole sobie odpowiedziec na pytanie (skad ta pewnosc,ze to nie Polki leza pod clubem)- zapraszam na pare lat do Irlandii/Anglii to sama bedziesz widziala roznice (happy Te dwa kraje to istna rozpusta (happy (rofl
21.01.2009' -350cc Eurosilicone HP
15.10.2010'- nie ma juz Gucia =(

Maj 2010- 'Powrot do natury'-grupa wsparcia :D czyli zapuszczamy wloski ;)

karolka69
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3965
Rejestracja: 19 paź 2008, 19:48
Lokalizacja: Anglia

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: karolka69 » 10 paź 2010, 21:28

shandapanda pisze:
Pozwole sobie odpowiedziec na pytanie (skad ta pewnosc,ze to nie Polki leza pod clubem)- zapraszam na pare lat do Irlandii/Anglii to sama bedziesz widziala roznice (happy Te dwa kraje to istna rozpusta (happy (rofl

potwierdzam. Wiekszoscz nich idzie do klubu w jednym celu...czesto o tym mowiac glosno wszem i wobec
http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png
13.07. 2009- JUŻ PO
350cc HP, anatomiczne, pod mięsień, Eurosilicone - implant pekl po 9 latach

19.06.2019 - wymiana na okragle 450cc ES

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: ola banderola » 10 paź 2010, 21:46

Shanda zapewniam Cię, iż moja siostra miała kontakt w UK z ludzmi na poziomie, a ten tekst o polkach usłyszała, od Anglików, ot takie właśnie mieli zdanie na temat naszych rodaczek i tego jakie są...
Ja swojego zdania nie zmienię,wszędzie ludzie są tacy sami...

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz. III

Post autor: marryme » 10 paź 2010, 22:07

ola banderola pisze: No jak widać Marryme mogę (happy skoro Ty możesz ocenić innych na podstawie różnych argumentów, to ja również mogę ocenić, czy dana osoba jest szczesliwa, czy też nie, co istotne nie biorę swoich opinii z księżyca,ale opieram je na podstawie historii z życia wziętych.
Tak, że sama widzisz Marryme mogłam sobie wyrobić opinię, iż ludzie, którzy na pierwszy rzut oka mają w

Tak,tylko,że ja oceniam zazwyczaj wygląd i zachowanie,i to tez tylko to publiczne,różnych gwiazd i gwiazdek.
Nie oceniam czy ktoś jest szczęśliwy czy nie,jaki jest w życiu prywatnym,bo i skąd mam to wiedzieć???
Oceniam wizerunek,czyli dokładnie to co gwiazdy same wystawiają na światło zewnętrzne.Reszta jest tylko dla nich.
W życiu nie powiedziałabym,że jestem bardziej szczęśliwa od np.Lady Gagi,no bo jak mogę to ocenić i porównać?Znam tylko swoje życie,jej nie.

Poza tym niedobrze jest oceniać z własnego punkt widzenia.Bo dla jednego rodzina i związek to synonim szczęścia i spełnienia,dla innego nie.Tak jak dla Dody ważna jest kariera i pewnie jest mega szczęśliwa i spełniona,tym wszystkim co osiągnęła.I ma w nosie to,że nie ma dzieci czy wyższego wykształcenia.Ma to na czym akurat jej zależy.


Co do koleżanki,to najwidoczniej jest to typ rodzinny,facet jest jej potrzebny jak powietrze.Są takie kobiety i mężczyźni,którzy nie potrafią żyć bez związku.
Ale byłabym daleko od twierdzenia,że komuś się w życiu nie udało,bo nie ma męża,żony,dziecka,wnuka itd.

Sama mam koleżankę,która pochodzi z bardzo zamożnej,inteligenckiej rodziny.Wszyscy-od dziadka i babci,po brata,rodziców,wujków,ciotki,kuzynki,itd.-piastują bardzo poważne,wysokie stanowiska,dziadek nawet bardzo,bardzo,bardzo wysokie. (giggle Ma znane w mieście nazwisko i szanowane do tego.
Sama jest świetnie wykształcona,ma super dochody i jest bardzo ładna(no i piekielnie zgrabna,czego jej zazdroszczę) (emo .I wszyscy biadolą(m.in. nasi wspólni znajomi)jak to ona nie biedna,bo nie ma chłopa,bo nie ma dzieci.A ja znam ją doskonale,zwierzamy się sobie od wielu lat i ona po prostu kocha być sama.Jest typem samotnika,uwielbia mieć ciszę w domu i święty spokój.Kręci się przy niej cała masa przydupasów,często zachęconych jej wysoka pozycją społeczną,a ona ma ich gdzieś.Nie zamierza wychodzić za mąż,nie szuka miłości.Można i tak,ale nikt nie ma prawo mówić,że jej w życiu się nie powiodło,bo tak naprawdę rozstawić nogi i urodzić,może każda.Mieć taki zawód jak ona -bardzo nieliczne osoby to osiągają. (flower)


Co do istotności urody w życiu się zgodzę.Wiem o tym doskonale,dobrze ją mieć,ale nie jest to tak naprawdę ważne,porównując np.do kwestii zdrowia.
Sama,nie przejmuję się tym tak naprawdę za wiele. (clin Ale wiem,że warto inwestować w swoje życie wewnętrzne,to nasza jedyna wartość.Nie chciałabym nigdy, być tylko pustą i atrakcyjna laską.



Shanda
Odnośnie kwestii -Polki to dziwki-
przytoczę słowa mojej koleżanki,która ma ''zagranicznego'' faceta (giggle -Gdyby Polacy nie byli takimi brzydkimi,niezadbanymi,nieokrzesanymi typami,to żadna Polka nie szukałaby miłości za granicą. (giggle
Coś w tym jest,panowie często w chamski sposób określają dziewczyny związane(nie mówię o jednorazowych przygodach) z obcokrajowcami,a sami nie widzą swojej ''ułomności''.

Co do nachlanych Polek pod klubami,to słabo to widzę,przynajmniej w takim przedziale,powyżej 25 lat.
Wśród moich rówieśników nie ma takich ,,ostrych zawodniczek''.Natomiast często widuję wyzwolone gimnazjalistki,za nie nic nie gwarantuję.To już trochę inaczej wychowani ludzi,pomimo zasadniczo niewielkiej różnicy wieku.U mnie w szkole,w 8 klasie nie można było mieć pomalowanych paznokci bezbarwnym lakierem,a teraz w gimnazjach full make up i kolczyki wszędzie. (giggle
Life is a journey,not a destination.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”