Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
kotbury
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 278
Rejestracja: 08 sty 2009, 17:45

Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: kotbury » 16 gru 2009, 20:35

Kto uległ tym klimatom??? Ja się pzyznaję, że mam prawie 30 lat i jestem pod wpływem tej mody. Być wieczną nastolatką!
Zero "sztucznej" stylizacji. masz wyglądać na "naturalną" nastolatkę. Włosy w kolorze mysim (najlepiej grzywka na bok i modne cieniowanie), gładka skóra, chudośc, bladość...I maniery... wystylizowana nonszalancja, iPod-ale bez ostentacji bo to schyłek bycia trendi, komóra? walisz foty kiedy się da, no i You Tube zamiast TVN24...Jeansy...nadal modne:)
Już nawet nie EMO. Emo zdechło:(((((
Czy ktoś jeszcze złapał ten dziwny klimat o 10 lat za późno???
Czasami myślę, że mi nie wypada, ale się rozbestwiłam:)))

Awatar użytkownika
dona7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2130
Rejestracja: 17 paź 2007, 14:21
Lokalizacja: ...with love...
Kontakt:

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: dona7 » 17 gru 2009, 14:45

...oj ja tego klimatu nie rozumiem i zrozumiec nie chce ...
Wręcz mnie irytuje...
Obaj panowie zupełnie nie w moim stylu, jak dla mnie nie męscy na maksa...

"gładka skóra, chudośc, bladość...I maniery... wystylizowana nonszalancja, "-

gładka skóra, maniery oczywiście te dobre ok, reszta odpada zupełnie nie w moim stylu,ale jesli ktos czuje sie w tym dobrze ,
mimo dojrzałego wieku czemu nie...pozdrawiam
Kasprzyk T. - Silimed Natural 410 XH 360 HI op.18.02.2014r....? sama nie wiem ....

dr.Keller-Skomska - korekcja czubka nosa.... 04.07.2012.... ZREZYGNOWAŁAM....
dr.Jan Rykała Łódź - nosek...- 09.08.2012r. juz sie denerwuje bardzo...))) marzenie pomału sie spełnia ...trzymajcie kciuki...))) Już PO czekamy na efekty )))

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: marryme » 29 gru 2009, 22:29

Ci wymienieni w tytule panowie to stanowczo NIE,NIE NIE.
Straszne wymoczki jak dla mnie,okropnie niemęscy.
Co do bycia nastolatką,to nadal się nią czuję. :-D
Ale te wszystkie EMO-mody to nie dla mnie.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
katelg
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 703
Rejestracja: 14 lis 2008, 19:34
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: katelg » 29 gru 2009, 23:08

Ode mnie też NIE dla takich klimatów :)
23 MARCA 2009 Dr Skwiercz anatomy mentor cpg333 545 i 485:)

W planach wymiana na okrągłe, nosek, usta i lipo :)

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: marryme » 29 gru 2009, 23:18

To wszystko co napisałaś,te i-pody,grzyweczki,itd.chudość,itd.To mi się kojarzy z całym tym lansem na naszej-klasie,fotce.pl,faceboku czy jeszcze na nie wiem czym.
Taka postawa -jestem CRAZY-SEXY-COOL.
Dla mnie trochę żałosne i śmieszne.
Mam i-poda,ale dla mnie to po prostu normalny przedmiot użytkowy i nic więcej,żaden wyznacznik statusu.Ot...kawełek plastiku.
Bardzo się ciesze,że jestem troszeczkę po 20tce,że moje nastoletnie lata upłynęły na spotykaniu sie ze znajomymi,na imprezkach,wyjazdach,itd.
Po prostu miałam żywy kontakt z drugim człowiekiem,a nie jak teraz grono małolatów.Robią 2000 zdjęć,w wystudiowanych pozach(po co komu to,to nie rozumiem) :-? .Stukają w klawiaturę na gg,zamiast się spotkać.
No może trochę wyolbrzymiam,ale jakos nie łapie klimatu ,,współczesnej młodzieży'',chociaż sama jestem jeszcze bardzo młoda.

Acha,a jeansy noszę praktycznie non-stop,yo akurat już nie jest tylko zarezerwowane dla ,,nastu lat''. :-D
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
turek.mg
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4978
Rejestracja: 07 lip 2005, 09:36

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: turek.mg » 30 gru 2009, 10:28

Efrona kojarzę tylko z gazetek typu bravo które ogląda moja 10-cio letnia chrześnica, a Pattinson ma fajny głos i fajną muzę tworzy, trochę takie wyjce ale ciekawe, mój synek 8-mio letni ogląda w kółko zmierzch aż się płyta zacięła więc nie raz i ja miałam okazję obejrzeć kreację aktorską Pattinsona - jak dla mnie ok, przystojniak... w filmie oczywiście, bo w realu jakoś już tak inaczej
a i-poda nie mam :shock: :badgrin: włosów nie farbuję, lubię chudość i dzinsy ;) ale to chyba i tak nie wiele znaczy bo w jakieś trendy nie popadam :-)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: Aguuu » 01 sty 2010, 12:23

A ja ostatnio oglądałam film z Efronem, w święta bodajże leciał w tv. Czy ja wiem czy on taki trendy. Rzeczywiście zwykły chłopak w tym filmie był. Taki typowy nastolatek w tych wszystkich filmach o miłości.
A czy ja wiem czy przystojny? Chyba kwestia gustu. Brzydki nie jest, ale żeby być jakimś aktorem za którym laski szaleją, to chyba też raczej nie.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: headie » 03 sty 2010, 19:43

Też nie przepadam za tego typu "męskością" zdecydowanie wolę mężczyzn w stylu Hugh Jackmana 8-) .. może już nie te lata i mam inny gust niż obecne nastolatki oh(w1

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Efron, Patison, Amerykańskie ciacho i te klimaty...

Post autor: Aguuu » 05 sty 2010, 13:18

właśnie, tacy faceci/chłopaczki, to podobają się raczej 13stolatkom itp. Jakbym była w takim wieku, to może bym zwróciła uwagę na niego, bo byłby taki akuracik :p
A teraz, jakoś szczególnej uwagi mojej nie przykuwa, to bardziej właśnie idol dla takich bardzo wczesnych nastolatek, idealny kandydat na szkolną gimnazjalną miłość, itd :p
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”