Iwona Węgrowska

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: marryme » 21 wrz 2010, 20:58

Dla mnie również jest brzydka. (thinking
Niby poszczególne elementy ma ok-jak np. włosy czy oczy,ale całość z ustami,biustem,nosem i tym nalanym podbródkiem jest nie do strawienia.
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: szkarolina » 22 wrz 2010, 10:01

Boze dziewczyny, podczytuje Was troche i jestem przerazona. Rozumiem, ze to jest watek plotkarski, ale jak widze te opinie, ze sflaczala, ze czlowiek ze wsi wyjdzie, ale wies z czlowieka nigdy, ze nalana, ze obrzydliwa, ze tylek jej wisi, ze to ze tamto...kosmos. Nie wiem czy kiedykolwiek mialabym odwage isc na jakiekolwiek spotkanie forumowiczek chyba, ze w burce...
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: jsia » 22 wrz 2010, 10:12

Szkarolina, a ja bym chętnie poszła, żeby zobaczyć jak wyglądają niektóre forumowiczki (zwłaszcza te ziejące jadem niemal w każdym wątku w tym dziale (giggle )
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

1000mysza
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 267
Rejestracja: 15 lut 2010, 17:54
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: 1000mysza » 22 wrz 2010, 11:32

szkarolino
Moja opinia o wyglądzie p. Węgrowskiej musiała być negatywna, bo nie potrafię doszukać się w niej urody choć po przeczytaniu Twojego postu chciałam coś znaleźć. A co do spotkania forumowiczek w burce też można wyglądać ładnie (w myśl zasady: ładnemu we wszystkim dobrze) (giggle
jsia
nie masz pojęcia jak bardzo żałuję, że nie mogę się pokazać na forum choćby w "NASZYCH FOTACH". Bardzo nie lubię być anonimowa ale mieszkam w takiej zacofanej miejscowości, że nawet moim dzieciom gdy w przyszłości pójdą do szkoły dokuczanoby, że matka ma sztuczne cycki. Kilka lat temu byłam modelką i do tej pory gdy idę ulicą niektórzy gapią się na mnie jak na kosmitę lub dyskretnie wymieniają poglądy na temat tego, że jak to możliwe, że ktoś z takiej dziury wyrwał się do agencji (reklamowałam m.in.bieliznę więc więc na pewno się puszczałam) Mnie to zawsze waliło, ale chciałabym dzieciom oszczędzić nieprzyjemnych komentarzy. A co do p. Węgrowskiej " jaki jest koń- każdy widzi".
25 maja 2010 dr Skupin, anatomki 375cc, proj.5,3 szer.12,5 średni profil

Awatar użytkownika
viriel
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 3618
Rejestracja: 08 lip 2005, 13:30
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: viriel » 22 wrz 2010, 12:52

2 lata temu na Igrach w Katowicach byłam na jej koncercie- śpiewała przed Feelem.
Muszę powiedzieć, że fajnie brzmiała na żywo. Ładny mocny głos, czysto spiewała. A co do wyglądu no to coż- rzecz gustu. Moim zdaniem piersi i usta faktycznie za duże, ale to jej się mają podobać. Widoczne takie lubi.
Ja osobiście uważam, że dużo zyskała by jej buzia gdyby poprawiła sobie nos a nie usta.

Też jestem zdania, że niektóre komentarze są tutaj przesadnie krytyczne. A to że samemu wygląda się dobrze nie oznacza, że po innych trzeba jechać jak po łysej kobyle (clin

Awatar użytkownika
jsia
Moderator Globalny
Moderator Globalny
Posty: 6432
Rejestracja: 23 lut 2008, 15:13
Kontakt:

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: jsia » 22 wrz 2010, 14:10

1000mysza, pisząc o tym, że ciekawa jestem wyglądu użytkowniczek, które zaciekle atakują nasze "sławy", nie miałam na myśli akurat Ciebie, zresztą po tym co widziałam na forum, Ty z pewnością nie masz wielu powodów do kompleksów (giggle , ale ton niektórych wypowiedzi i częstotliwość uszczypliwych komentarzy nie tylko w tym wątku (bo Węgrowska to akurat łatwy cel ataku i czasem aż się prosi o komentarz)sprawia, że mam wrażenie, iż niektórzy nic lepszego nie mają do roboty tylko wyszukują na plotkarskich forach niedoskonałości celebrytów, żeby dać upust swojej złośliwości i leczyć w ten sposób własne kompleksy.
Zapraszamy do odwiedzenia naszego portalu oraz profilu na Facebooku:

http://beautywpolsce.com

https://m.facebook.com/portalbeautywpol ... ale2=pl_PL

Awatar użytkownika
szkarolina
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 951
Rejestracja: 04 maja 2007, 20:12

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: szkarolina » 22 wrz 2010, 14:15

100mysza i ja Cie doskonale rozumiem bo p. Iwona Węgrowska, Lady Gaga czy ktorykolwiek inny celebryta wcale nie musi Ci sie podobac. Chyba raczej chodzilo mi o sposob w jaki te opinie sa wyrazane...

Czytam sobie rozne dzialy forum i pomimo tego, ze zdarzaja sie utarczki to moje ogolne wrazenie jest takie, ze kobiety, ktore tu pisza sa do siebie raczej przyjaznie nastawione. Wystarczy wejsc chociazby w dzial Feel Free i poczytac watek z komentarzami zdjec wstawianych przez forumowiczki - same pochwaly, ochy i achy. A pozniej wchodze do tego dzialu i wiekszosc postow zionie nienawiscia i jadem. Strasznie ciezko jest mi to zrozumiec, to tak jakby niektore uzytkowniczki mialy jakas schizofrenie, zupelnie dwie rozne osobowosci. W jednym watku sa kochane i slodkie, a w innym zmieniaja sie w bardzo surowe i oceniajace kobiety. Jak to mozliwe, ze umiemy sie tak zachwycac innymi forumowiczkami, natomiast w stosunku do osob publicznych (ktorych tu nie ma i nie moga sie obronic) potrafimy byc tak okrutne? Brak konfrontacji pewnie dziala zachecajaco...


W kazdym razie, zbieram sie stad bo plotkowanie nigdy nie bylo moja mocna strona (clin ale przegladajac ten watek po prostu nie moglam sie powstrzymac od komentarza. A co sie tyczy pani Węgrowskiej - nie jest typem kobiety, ktory mi sie podoba, ale de gustibus non disputandum...
You can go a long way with a smile. You can go a lot farther with a smile and a gun.

06/10/08 - dr Stanczyk

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Iwona Węgrowska

Post autor: marryme » 22 wrz 2010, 19:23

Szkarolina
Rozumiem o co Ci chodzi,że niby tutaj jedziemy po wszystkich,a w -naszych fotkach- wszystkie są cudne i piękne. (thinking
Otóż ja osobiście mam tylko ,,zastrzeżenia'' do Węgrowskiej,Paulli,Krupy,Skrzyneckiej i niejakiej ,,polskiej Angeliny Jolie''.
Uważam,że te kobiety robią z siebie karykatury,mają fatalny gust i wyczucie stylu-przyznaję bez bicia,że mi się nie podobają.Są nieatrakcyjne w/g mnie.Cóż taki mam akurat gust,że mi nie pasują. (giggle
Jeśli one lubią się takimi jakimi są,to ok.Niech tak będzie.Ale ja mam prawo wyrazić swoje zdanie.wiem,że nie jest pochlebne... (angel
Do reszty sław mam stosunek letni,a inne gwiazdki podziwiam za wygląd i bardzo często chwalę.

Jeszcze Twój cytat:
Jak to mozliwe, ze umiemy sie tak zachwycac innymi forumowiczkami, natomiast w stosunku do osob publicznych (ktorych tu nie ma i nie moga sie obronic) potrafimy byc tak okrutne?

Co do naszych forumowiczek z działu-Nasze fotki-,to uważam,że absolutnie każda jest atrakcyjniejsza niż wyżej wymienione panie.A celebrytki same ,,wystawiły'' się na widok publiczny,na tym zarabiają pieniądze,moim zdaniem to ich świadomy wybór.Muszą liczyć się zarówno z pochwałami jak i czasami bardzo okrutnymi uwagami.
Ja zarabiam kasę w biurze,jestem anonimowa,one zarabiają na scenie i niestety ,każdy może im (mooning obrobić.Taki zawód. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Joan77
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2513
Rejestracja: 04 sie 2009, 23:59

Re: Paulla (Ignasiak)-nos,żelki

Post autor: Joan77 » 10 gru 2010, 05:53

05.03.2010 McGhan 365TSF dr Kubasik :)
09.01.2014 CKN dr Skupin :)
08.2015 Tatoo :)

1000mysza
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 267
Rejestracja: 15 lut 2010, 17:54
Kontakt:

Re: Paulla (Ignasiak)-nos,żelki

Post autor: 1000mysza » 14 gru 2010, 20:55

bez urazy... dzika locha
25 maja 2010 dr Skupin, anatomki 375cc, proj.5,3 szer.12,5 średni profil

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”