Kim Kardashian

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Kim Kardashian

Post autor: bellaluna » 03 kwie 2017, 14:09

Natalia a co ja takiego napisałam złego, ze tu moje nieistniejące frustracje wywlekasz?

Odnioslam sie tylko i wyłącznie do tego jak nam anettaka narzuca ten obligatoryjny makijaz, bo podobno tak bardzo facetom sie podoba. Przytoczylam Twoj wpis, bo pisała o Tobie.

Awatar użytkownika
Natalia411
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2566
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:48

Re: Kim Kardashian

Post autor: Natalia411 » 03 kwie 2017, 14:10

No pisala o mnie bo mam swoje zdjęcie a avatarze i mam taki styl ze sie mocno maluje a ty ciagle w kazdej mojej wypowiedzi sie mnie czepiasz.. szczególnie to widac w innym watku tu
Piersi: Anatomki - silimed natural 475 xh

Awatar użytkownika
bellaluna
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 5585
Rejestracja: 27 maja 2013, 18:25
Lokalizacja: Rzym

Re: Kim Kardashian

Post autor: bellaluna » 03 kwie 2017, 14:43

Czytaj ze zrozumieniemNatalia, bo to nawet nie do ciebie było. Ale jak to mówią- uderz w stół ..., czyli cos na rzeczy jest.

A twoje wpisy, w wyzej wymienionym watku, neguję tylko wtedy kiedy zaczynasz mijac sie z prawdą i kolejnym uzytkowniczkom wmawiasz cos, co nie do konca tak wyglądało. Tylko wtedy. Bo czesto dajesz niepelny obraz zaistniałej sytuacji, przez co wprowadzisz w błąd.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Kim Kardashian

Post autor: marryme » 03 kwie 2017, 14:47

bellisanka pisze:Anettaka to co jest w twoim avatarze to sie nazywa DAMA (giggle (giggle ubawilas mnie

Bawimy sie jak damy a jak nie damy to sie nie bawimy. (giggle (giggle (giggle


Sorry wiem,ze to jest prostacki zarcik ale nie moglam sie powstrzymac. (mdr
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Rainbow_Dash
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3263
Rejestracja: 27 sie 2013, 21:32
Lokalizacja: Pruszków

Re: Kim Kardashian

Post autor: Rainbow_Dash » 03 kwie 2017, 14:49

I tak najlepszy tekst strzelił mąż bellaluny! Aneta sory ale chyba największy desperat po skrzynce piwa by Cię nie ruszył , damo z klasa !!
2011- piersi dr. Lembas Allergan 295cc anatomiczne- małe! brzydkie!
2013- piersi dr. Witwicki Mentor 480uhp okrągłe- pęknięcie implantu
2016- piersi dr. Broma 825cc Motiva okrągłe extra wysoki profil- PIĘKNE, CUDNE, DUŻE!!!! <3

Awatar użytkownika
Natalia411
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2566
Rejestracja: 20 wrz 2016, 19:48

Re: Kim Kardashian

Post autor: Natalia411 » 03 kwie 2017, 14:54

bellaluna pisze:Czytaj ze zrozumieniemNatalia, bo to nawet nie do ciebie było. Ale jak to mówią- uderz w stół ..., czyli cos na rzeczy jest.

A twoje wpisy, w wyzej wymienionym watku, neguję tylko wtedy kiedy zaczynasz mijac sie z prawdą i kolejnym uzytkowniczkom wmawiasz cos, co nie do konca tak wyglądało. Tylko wtedy. Bo czesto dajesz niepelny obraz zaistniałej sytuacji, przez co wprowadzisz w błąd.
Oczywiście ze czytam ze zrozumieniem i nie zawsze negujesz tylko to a ja nikogo w blad nie wprowadzam z tego co wiem ani ty ani ja lekarzami nie jestesmy a i na wizytach Ciebie obok mnie nie ma no ale to nie tu i nie bede znow o tym pisac bo to nie ma zadnego sensu. A tu odezwalas sie do mnie bo mnie sama wymienilas (rire (giggle
Piersi: Anatomki - silimed natural 475 xh

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Kim Kardashian

Post autor: marryme » 03 kwie 2017, 14:57

Bellaluna
Przepraszam bardzo a spilas swojego chlopa czy on tak na trzezwo opinie wyrazal?
Bo pamietaj,ze bez spicia sie nie liczy!Chlop tylko spity prawde Ci powie!!! (giggle (rofl (giggle
Life is a journey,not a destination.

ada34
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 780
Rejestracja: 07 wrz 2016, 11:17

Re: Kim Kardashian

Post autor: ada34 » 03 kwie 2017, 14:59

marryme sikam (yes) (mdr
18.11.2016 - dr Broma Silimed Maximum 445HI
02.02.2017 - dr Broma poprawka Polytech Meme 610cc
Wyjsciowka http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=480" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Kim Kardashian

Post autor: marryme » 03 kwie 2017, 15:03

No ja tez sikam z takich stereotypow. (giggle
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
babina7
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4545
Rejestracja: 03 cze 2008, 00:31

Re: Kim Kardashian

Post autor: babina7 » 03 kwie 2017, 15:05

nie dyskutuje się z głupcem i prostakiem. Najpierw sprowadzi Was do swojego poziomu , a potem wygra, bo ma większa wprawę... i tyle w tym temacie.
A tam na marginesie to mój zawsze sie krzywi na widok JO i chociaż przekonuję go jaką ma ładną twarz, to mówi, że jest aseksualna...O Kim to juz nawet nie ma co mówić. Steczkowska mu sie podoba i Kamila Baar (odkąd jest blondynką.Maja Ostaszewska też ale westchnął, "piękne ma ciało ale ...brunetka... (giggle "
zadowolona

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”