MEGAN FOX

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
headie
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1302
Rejestracja: 20 lut 2009, 11:51

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: headie » 31 paź 2010, 09:42

Upodabnia się coraz bardziej do Angeliny.

Awatar użytkownika
trus_kawka
Nowicjusz Beauty
Nowicjusz Beauty
Posty: 25
Rejestracja: 19 lip 2008, 02:24

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: trus_kawka » 31 paź 2010, 15:19

headie pisze:Upodabnia się coraz bardziej do Angeliny.
I bardzo nad tym ubolewam.... Chociaz powinnam ja zrozumiec, bo ja chetnie upodobnilabym sie do Megan (makeup (giggle

Awatar użytkownika
ainik89
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 200
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: ainik89 » 10 sty 2011, 14:05

Ona ma w sobie tyle sexappelu i taki powalający typ urody, sposób bycia, ubiór, że chciałabym mieć chociaż 1/4 z tego i już bym się uważała za szcześciarę;) Trochę mi przypomina Barbarę mori, ona też ma w sobie to coś, tylko w mniej ostrej wersji;)

cytryna88
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 362
Rejestracja: 30 lis 2010, 18:20

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: cytryna88 » 10 sty 2011, 17:26

Nie mój typ... Jakaś taka sztuczna. Zdecydowanie wolę Angelinę J. mmm ;)

Awatar użytkownika
ainik89
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 200
Rejestracja: 10 gru 2009, 20:23
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: ainik89 » 13 sty 2011, 20:53

http://www.pinger.pl/szukaj/po_tagu?t=B ... ara%20Mori" onclick="window.open(this.href);return false;

Barbarę też uwielbiam mmm...Tylko ona nie ma osobnego wątku, wiec wklejam tu, jakieś podobienstwo jest;) Tylko jest sporo starsza od Megan i wyglada naturalniej;) Tutaj jest ich porownanie: http://www.google.pl/imgres?imgurl=http ... 29,r:4,s:0" onclick="window.open(this.href);return false; A Angelina cos w sobie ma i przyciąga wzrok, ale nie chciałabym jak ona wyglądać jeśli mam byc szczera, tzn.. jesli miałabym wybór jak ja albo ona, to oczywiscie jak ona, ale jakbym mogla sobie wybrac, to na pewno nie wybralabym Angeliny (giggle i tutaj jeszcze kilka fotek megan kontra barbara http://www.zimbio.com/Barbara+Mori/arti ... +Identical" onclick="window.open(this.href);return false; (inlove

Awatar użytkownika
tancereczka
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 645
Rejestracja: 12 lis 2006, 15:37
Kontakt:

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: tancereczka » 14 sty 2011, 21:05

czy Megan ma zrobione piersi? Sa dosc plastyczne jak na silikony-popatrzcie na te zdjecia: http://www.nypost.com/p/blogs/popwrap/i ... 7N7AmGQpWL" onclick="window.open(this.href);return false;
pursuit of perfection..not necessary only in beauty
Botox-czolo. Dziala :)
Korium April 2014

celka-xx
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 682
Rejestracja: 05 sty 2008, 11:02

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: celka-xx » 15 sty 2011, 19:29

Faktycznie podobne, a zastanawiałam się kogo mi Megan przypomina. Barbara lepiej wyglądała w filmie niż na zdjęciach. Sama Megan ładna, ale nic w niej szczególnego nie ma, zupełnie nic.

Awatar użytkownika
blondcukiereczek
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 122
Rejestracja: 27 kwie 2010, 11:11

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: blondcukiereczek » 08 lut 2011, 23:36

Uwielbiam Barbarę Mori (heart Jej uroda mnie powala, do tego potrafi być niesamowicie seksowna. W roli Rubi była genialna. Nie mogłam się na nią napatrzeć. Taka chciałabym być.

Megan miała swój dobry okres, była ładna, teraz wydaje mi się że za dużo schudła i jej twarz jakoś tak zmizerniała.

Awatar użytkownika
bluebeleczka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 1717
Rejestracja: 02 lip 2008, 16:34

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: bluebeleczka » 24 maja 2011, 21:18

byl czas ze mi sie buzka podobala,a nawet odstajace uszy, dodawaly jej bardzo dziewczecego uroku, ale dzis mnie jej twarz denerwuje. nie mam pojecia co ze soba zrobila, ale bardzo mi szkoda.
"Life is a stupid game, but atleast the graphics are awesome!"

asia987
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 118
Rejestracja: 06 lut 2010, 09:22

Re: BARDZO AKTUALNE czyyyli.. MEGAN FOX!

Post autor: asia987 » 14 kwie 2013, 09:44

A ja wlasnie siedze i ogladam jej zdjecia i zastanawiam sie co miala robione... Oczywiscie mowie o tych wczesniejszych zdjeciach, teraz wyglada jakby byla cala spuchnieta. Chodzi mi o ta zmiane:

upload/1365925355_35_megan_fox.jpg upload/1365925369_megan_fox_maxim_hot.jpg

Widac od razu ze cos bylo majstrowane i to wiecej niz makijaz (sprawdzalam!) ale tak naprawde jest tak zrobione ze nie wiadomo co! Bardzo mi sie podoba Megan Fox w wersji drugiej i podoba mi sie taka poprawka, widac wielka poprawe, a do niczego nie mozna sie przyczepic ze cos bylo majstrowane :D
04.2013 - lip lift dr Broma (zdjecia: chirurgiczna zmiana kształtu ust cz.2 str. 66+)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”