Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: avansavana1 » 12 gru 2009, 21:39

Weronika jest piękna, Alicji nie lubię, chociaż jej uroda jest taka naturalna, subtelna.
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: marryme » 13 gru 2009, 03:23

Ciekawa jestem,czy Weronika robiła operacje nosa,tak jak o tym plotkowano.Wydaje mi się,że tak.
Podoba mi się,chętnie poznałabym nazwisko dr. :-D
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: Aguuu » 13 gru 2009, 10:49

A ja Alicję uważam za bardzo piękną kobietę i świetną aktorkę 8-)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
avansavana1
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 261
Rejestracja: 20 wrz 2009, 15:06
Lokalizacja: Kraków/ w wakacje Anglia/Norwegia

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: avansavana1 » 13 gru 2009, 14:54

Weronika to chyba niejedną operację miała, ale wygląda ekstra.
Alicja podobała mi się za czasów jej udziału w Panu Tadeuszu, obecnie mam już inny gust...
Zrobione piersi, usta, liposukcja ud, brzucha, bioder, teraz pora na ponowne powiększanie ust i korekcję policzków - 19listopad.

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: eniii » 17 gru 2009, 09:01

ja znowu nie przepadam za weroniką a zaczęło się od castingu na który poszłam do jakiejś reklamy ale to juz było dobrych parę lat wstecz i każdy czekał w kolejce na swoją kolej ale nie weronisia która przyszła z mamusią i weszła bez kolejki , rozumiem że znajomości ale... k... mać niech by sama dupe ruszyła i przyszła i trochę poczekała , nic by jej się nie stało przecież
czasami to ubiera się jak stara baba i tej jej pierzaste włosy i wybór starych facetów : nie to u mnie nie przejdzie ;)
a alicja faktycznie jest piekną naturalną dziewczyną ale już nie spodobał mi się wywiad z nią który przeprowadzała kinga rusin : chyba sprzedała parę kitów co do karmienia , opieki nad dzieckiem i w ogóle żeby zostawić takiego maluszka parotygodniowego i polecieć na wczasy - no tak gwiazda hollywood
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
marta2454
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3060
Rejestracja: 29 paź 2008, 19:52
Lokalizacja: UK
Kontakt:

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: marta2454 » 17 gru 2009, 10:50

eniii dla nas to nie pojęte bo my jesteśmy normalnymi matkami ,a nie gwiazdkami .Ja osobiście nie zostawiłabym swojego nowo narodzonego dzidziusia i nie wyleciałabym na wczasy ,ja mam taką zasadę albo razem albo wcale .
03.03.2010 Plastyka brzucha - dr Brzuchański :)

http://tickers.TickerFactory.com/ezt/d/ ... -event.png

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: eniii » 17 gru 2009, 12:37

dokładnie tak Razem albo Wcale ;)
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: Aguuu » 17 gru 2009, 15:19

Dlaczego? A nie marzy wam się, żeby tak oddać dzieciaczki np. dziadkom na kilka dni, albo nawet na jeden weekend, i spędzić jakiś romantyczny weekend tylko we dwoje??

a wywiad rusionowej z Alicją widziałam, i też tak średnio mi się podobał. Nienawidzę jak z kimś gadam, a ten ktoś ma ciemne okulary na oczach! Cenie kontakt wzrokowy. I tak mnie to trochę zniesmaczyło, że Alicja miała gogle.
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

Awatar użytkownika
eniii
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2320
Rejestracja: 09 sty 2009, 10:32
Lokalizacja: PL

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: eniii » 17 gru 2009, 15:55

Aguuuś na jeden no góra dwa dni czyli weekend mogę dzieci oddać dziadkom ale nie na 2 tyg. czy jak pisali dwa miesiące i to jeszcze takie maleństwo
6.11.2008 dr.Szczyt pow.PIERSI anatomy pod mięsień McGhan 335ml i 370ml MAŁE :(
-----------------------------------------------------------
23.09.2009 dr.Szczyt NOS (całkowita korekta)

Awatar użytkownika
Aguuu
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1728
Rejestracja: 24 lis 2008, 13:02
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Alicja Bachleda-Curuś, Weronika Rosati

Post autor: Aguuu » 17 gru 2009, 16:02

No fakt. Maleństwa to pewnie i ja bym nie oddała ani nie zostawiła. Ale już starsze dziecko, na kilka dni pewnie tak. Choć w sumie, co ja tam się udzielam, nie mam dzieci, więc nie czuję tak jak wy.

A mam koleżankę, która ma dziecko w wieku 3 latek, zostawiła na tydzień maleństwo u dziadków, a razem z mężem udali się na wycieczkę, i mówi że mimo iż tęskniła, to spędziła super czas z mężem, na co codziennie nie ma aż tak dużo czasu. No i wiadomo że był to troszkę inaczej spędzony czas, niż na co dzień z dziećmi. I twierdzi, że nie żałuje. Że każdy od czasu do czasu powinien sobie zafundować wycieczkę dłuższą we dwoje ;)

Więc tak z ciekawości się zapytałam, czy wy byście nie chciały i nie macie takiej potrzeby ;)
"Melodia jest jak pierwsze spotkanie, pociąg fizyczny, jak seks. Słowa zaś są jak dłuższy związek"

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”