Agnieszka Szulim

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: katarzyna14 » 10 sie 2013, 22:07

Słyszalam jak mowiła w jednym wywiadzie ze nos to jej kompleks wiec ciekawe czy juz go ogarnela :)? Jest mega fajna ladna na luzie kobieta mega ja lubie ;)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: katarzyna14 » 30 sie 2013, 23:22

https://www.facebook.com/photo.php?v=62 ... =2&theater" onclick="window.open(this.href);return false; Agnieszka Szulim w nowej kolekcji Chaos by Marta Boliglova tu jest mala zapowiedz ....:)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: mara » 31 sie 2013, 13:46

slabe to. jakby nie bylo juz fajnych modelek. szulim powinna trzymac sie telewizji a nie bawic sie w modelkowanie, to chyba juz nie ten wiek. poza tym nie kumam tego jak dobieraja modelki w chaosie- albo sa to glamourowe fotomodelki, albo celebrytki. a mode powinny prezentowac modelki fashion imho.
Próżność to mój ulubiony grzech...

katarzyna14
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3772
Rejestracja: 01 sty 2008, 21:23

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: katarzyna14 » 31 sie 2013, 15:59

A mnie sie podoba :)
Dr Kubasik- Jest 450vhp...i reszta... :)

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: ulla10 » 31 sie 2013, 16:14

Szulim wygląda tutaj HOT!
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
GosiaczEq
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2884
Rejestracja: 16 sie 2006, 21:08

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: GosiaczEq » 31 sie 2013, 20:24

Właśnie widziałam jej zdjęcia jak skakała ze spadochronem... że się nie bała o piersi. Mi by było ciężko się odważyć, tylko ze względu na to.
Nie muszę być idealna, ważne że jestem wyjątkowa =)

Angelinian
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 670
Rejestracja: 19 maja 2012, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: Angelinian » 04 wrz 2014, 20:21

ciekawe ile ml ma w jednym policzku kwas hialunoronowego?bo mnie sie podobaja jej policzki.

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: Midorianka » 04 wrz 2014, 22:20

Myślę, że koło 4 ml w każdym (clin Ale zrobione ładnie, to fakt.
A Ciebie widzę kuszą te policzki Angelinian (happy
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

Angelinian
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 670
Rejestracja: 19 maja 2012, 19:07
Lokalizacja: Warszawa

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: Angelinian » 05 wrz 2014, 08:38

Midorianka ja mam stylage po 1 ml w policzku robione 2 tygodnie temu i w tej chwili juz nie mam efektu zadnego,mam tyle lat co Agnieszka Szumlin,dlatego bylam ciekawa ile ona moze miec w jednym policzku.
w 1 tygodniu Jakis efekt delitakty widzialam,ale teraz juz nie,a najgorsze to ze mnie chodzilo o bruzdy zeby je zmiejszyc i wolumerie mi polecila lekarka(Klinika Szczyta),wczesniej gdzie indziej mialam robione bruzdy i masakra,zero efektu i kreski takie.mialam ta wolumeria zniwelowac bruzdy,a efekt Taki ze kupe kasy wydalam a to wolumerii sladu nie ma,szkoda tylko ze lakarka twierdzila ze to pomoze mi te bruzdy zniwelowac.
za 2 miesiace ide do dr.Ambroziaka zoboaczymy co on powie.

Myslisz ze az 4 ml w jednym policzku????to wydaje sie bardzo duzo,ja bym jeszcze po 1 ml w policzek wstrzyknela,ale to znowu kupa kasy (punch i dalej nie wiem czy na bruzdy pomoze.
Ciekawe gdzie ona te policzki robila????

Awatar użytkownika
Midorianka
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 2024
Rejestracja: 01 sie 2014, 17:42

Re: Agnieszka Szulim

Post autor: Midorianka » 05 wrz 2014, 10:18

Co do wykonawcy to stawiam na Ambroziaka właśnie, ale co do ilości to na 1ml szkoda kasy. Nie ma siły żeby u kobitki w tym wieku (żeby nie było, wcale nie jestem młodsza (happy ) 1 ml dał efekt zaokrąglenia policzka. Przy bardzo jedrnej, 20-letniej skórze z dużą ilością naturalnej podściółki tłuszczowej, być może tak.
Ja też o tym myślę, bo mam drobna buzię od zawsze, a z wiekiem niestety co raz bardziej traci na objętości, wiec się trochę interesowałam. W lutym robię cycki, wiec teraz szkoda mi kasy, ale być może latem 2015 się skuszę. Z tym, że ja planuję się poprawić u dr Swiebodzkiej we Wrocławiu, bo do Warszawy mam ciut za daleko.
"Nie ma brzyd­kich ko­biet, są tyl­ko leniwe. "
Helena Rubinstein

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”