doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
cyryl-bea
Administrator Beauty
Administrator Beauty
Posty: 15232
Rejestracja: 28 sty 2005, 11:08

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: cyryl-bea » 22 lis 2009, 10:38

Jak czytam Was i te tematy i nie dotyczy to tylko tego tematu ale wiekszoci w tym dziale, to az sie na usta cisnie powiedziec "..........niech pierwszy podniesie kamień"
lub o źdźble i belce w oku

ile z was idzie w zaparte, ze cycki urosly po hormonach, a usta po szmince sie wydęły i Wam wolno a jej nie?
chyba mamy równouprawnienie, czy coś mnie jednak ominęło

Myslalam ze akurat na tym forum ludzie mogą liczyć na wyrozumiałość w tej kwestii nawet jak są gwiazdami

a Wy co, obdarzone przez naturę czy jak?
bo chyba musimy zmienic profil forum oh(w1
cyryl-bea

Przeczytanie regulaminu ze zrozumieniem treści, jest podstawą miłej zabawy na forum!

Youtube: tu
Portal: tu
Facebook: tu


https://www.beautywpolsce.com/forum/imag ... g-oczy.gif
https://beautywpolsce.com/forum/upload/1 ... Obraz1.jpg

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: Natalele » 03 gru 2009, 13:36

Mentalności Polaków nie zmienisz :badgrin:
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: dyduska » 08 gru 2009, 02:02

Nie wyobrażam sobie, żebym miała ściemniać i głupka z siebie i z innych robić, że usta czy cycki mi urosły!!!
Owszem, nie tłumaczyłabym się zapewne każdej znanej mi ledwie osobie, że coś się w moim wyglądzie zmieniło bo taka osoba nawet sama nie byłaby w stanie sprecyzować co jest w moim wyglądzie innego, ale wciskanie ciemnoty osobom, które widzą mnie na co dzień wg mnie jest objawem braku szacunku i przeświadczenia, że są na tyle głupi, że można im wszystko wcisnąć.
Osoby publiczne chyba mają świadomość, że są pokazywane codziennie i każdy widzi jak wyglądają i każda zmiana ich wyglądu nie umknie niezauważona. Z tym się muszą liczyć. Dla mnie wręcz żenujące jest zapieranie się w żywe oczy, że "jestem piękna naturalna" skoro widać gołym okiem, że to nieprawda. Żenujące to jest. MI osobiście byłoby wstyd tak ściemniać skoro zmiana jest ewidentna. Buuuuuuuuuuu
Doda, wiedząc, że WSZĘDZIE są archiwa z jej wcześniejszym wyglądem zaprzeczając jakimkolwiek interwencjom chirurga czy estetyki medycznej jest po prostu beznadziejna i śmieszna.
A na ten filmik natknęłam się w necie i rozwiał mi on wszystkie wątpliwości http://balet.wrzuta.pl/film/6OIIFJBTToA ... a_do_ckm-u" onclick="window.open(this.href);return false; .
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

Natalele
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 708
Rejestracja: 29 paź 2009, 21:12
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: Natalele » 08 gru 2009, 06:39

Bez obrażania, ale jak dla mnie pustak nr 1. Karierę pokazując piersi i mówiąc to, co szokuje - może zrobić każdy, a taka osoba artystą nawet prawa nie ma się nazywać. A szkoda, bo głos ma fajny.
I widać różnicę w wielkości piersi.
Dr Kubasik 20.11.09. McGhan 275 cc.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: lil sexy » 08 gru 2009, 09:18

Tylko szkoda, że prawdziwi artyści teraz nie mają szans, bo społeczeństwo woli gołe cycki i pudelka/fakt itp.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

migotka
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 370
Rejestracja: 27 wrz 2005, 23:17

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: migotka » 09 gru 2009, 13:16

ale ma waskie usta na tym filmiku co dyduska wrzucila :-o teraz ma naprawde napompowane w porownaniu do tych z big brothera. Dziewczynki tak sie zastanawiam gdzie Doda miala ciecie? bo jak ja ta bita smietana smaruja to nie widac blizny pod piersia, wiec moze na otoczce albo pod pacha ?

Awatar użytkownika
edi78
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 372
Rejestracja: 04 sie 2008, 19:08

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: edi78 » 09 gru 2009, 17:20

ale w barze ona była jeszcze przed operacją piersi
16.II .2009-dr Kasprzyk -MX290g

Awatar użytkownika
Monika Maj
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 255
Rejestracja: 08 sty 2009, 14:44

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: Monika Maj » 09 gru 2009, 18:11

Doda byla w "Barze" dwa razy: w II edycji Baru w 2002 roku czyli przed operacja i w IV edycji Baru jako All Stars w 2004 roku - ten filmik jest z 2004 roku - wtedy byla po operacji, co zreszta widac...
03.2001 dr Sankowski - uszy
01.07.2009 dr Kasprzyk - piersi (375 hp okragłe Mentor)
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 99#p582699
08.12.2010 dr Szczyt - nos chrzestny http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 85#p642484
07.09.2020 dr Bochen - uszy poprawka viewtopic.php?f=4&t=6749&start=190

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: lil sexy » 10 gru 2009, 00:16

cięcie ma pod piersią, dziewczyny kiedyś wstawiały jakieś zdjęcia z wakacji gdzie opalała się toples i było widać bliznę
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
dyduska
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 680
Rejestracja: 14 kwie 2008, 21:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: doda ma mniejsze cycki?!- cz.2

Post autor: dyduska » 12 gru 2009, 13:28

Dziewczyny a nie sądzicie, że Doda ma za wysoko sutki?? Jej piersi, na moje oko, wyglądają jakby implant opadl za bardzo do dołu. Ma to jakąś nazwę i jest możliwą komplikacją po operacji powiększania. Czytałam tu na forum w jakimś wątku o powiększaniu i są u nas dziwczyny z tym problemem. Te, które obeznane są z operacjami cycuszków wiedzą o co mi chodzi i mogą lepiej to stwierdzić. Jak dla mnie te jej cycki za bardzo patrzą do góry i widać to na filmiku, który poprzednio wkleiła. Szczególnie jeden cycek.
6.05.2010 - lip lifting - dr Broma - super!!!
25.10.2012 - powiekszam piersi :-) - dr Broma - juz po - Natrelle 410 MX - pojemność 370

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”