Edyta Górniak

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Edyta Górniak

Post autor: Dessert » 01 wrz 2013, 09:30

mara pisze:czyli tatuaze psuja urode, maja je tylko niedelikatne i niewrazliwe baby. coraz lepiej.
Nie zabraniam ci się wypowiadać, ale nie atakuj i nie dopisuj sobie do moich wypowiedzi, bo to robi się niesmaczne, byle dopiec i wywołać niepotrzebną przepychankę.
Skończmy, ok?
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
dwakilocukru
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 24 maja 2012, 14:27

Re: Edyta Górniak

Post autor: dwakilocukru » 01 wrz 2013, 10:34

nie chcę się wcinać do tych tatuaży, ale delikatną i eteryczną to bym gorniak nie nazwała (clin przez ten botoks wygląda jak wiecznie pogryziona przez pszczoły, coś okropnego
TKN dr szczyt: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=860" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Edyta Górniak

Post autor: mara » 01 wrz 2013, 12:28

dessert, to ty skoncz. "natomiast ty zawsze znajdziesz pretekst do tego czy dopowiesz sobie podtekst", "będziesz śmiała mieć czelność odwracać kota ogonem", "Dziwne, że pi**** którą pokazała Pietrasińska nie broniłaś, ale żeby tu też mnie atakować to już jest szczyt wszystkiego" - masz racje, szczegolnie to szczyt smaku i klasy.
co do gorniak, bo to o niej chcialam napisac- nie dziwia mnie tatuaze i zgodze sie z dwakilocukru, mnie ona rowniez nie wyglada na delikatna i eteryczna. skoro rubikowa ma tatuaz, anna maria jopek (wg mnie ona podpada pod eteryczna i delikatna) czy z zagranicznych celebrytek amanda seyfried to czemu gorniak mialaby nie miec... tatuaze przestaja byc kojarzone z czyms niedelikatnym, niekobiecym. czasy sie zmieniaja. sama mieszkam drzwi w drzwi ze studiem tatuazu i czesto obserwuje kobiety tatuujace sie tam, coraz czesciej sa to babki, ktorych bym o dziare nie podejrzewala (lekarki, sedzie, adwokatki). sama mam grubo ponad 20 tatuazy i nie uwazam, ze odbieraja mi kobiecosc.
gorniak swoje zrobila chyba pod wplywem sablewskiej, ktora jest zagorzala fanka tatuowania. i mnie tatuaze gorniak nie raza. za to u niektorych celebrytek zwyczajnie mi nie pasuja- np. napis na przedramieniu czy skrzydla dody, dziwactwa miley cyrus (poza pieknym lapaczem snow na zebrach) albo podkowa narysowana przez dziecko u scarlett johansson.
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
dwakilocukru
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 226
Rejestracja: 24 maja 2012, 14:27

Re: Edyta Górniak

Post autor: dwakilocukru » 01 wrz 2013, 12:49

dodałabym jeszcze nataschę mcelhone, jeśli ktoś ogląda californication (clin ona jest dla mnie ucieleśnieniem delikatnosci i klasy.. a górniak.. coż. tego żadne tatuaże bądź ich brak nie zmienią (blush
Edyta_Gorniak__205980g.jpg
2.jpg
k.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
TKN dr szczyt: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=860" onclick="window.open(this.href);return false;

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta Górniak

Post autor: Tequila22 » 01 wrz 2013, 14:55

Jeszcze wszystko zależy od tego jaki to tatuaż. Ja nie uważam, że Edycie nie pasują jej tatuaże, bo to są delikatne napisy. Co innego jakby sobie wytatuowała jakieś śmieszne skrzydła czy coś innego tej wielkości. Dla mnie to piękna kobieta z pięknym głosem, ciałem i dobrym sercem (yes) Ale rozumiem kwestię gustu.
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Edyta Górniak

Post autor: pimpek1984 » 26 sty 2014, 16:53

Jak myslicie co robila Edzia ze jej tak buzie wyszczuplilo? Dla mnie efekt super (heart (heart (heart
edyta przed.JPG
edyta przed1.jpg
Edyta Gorniak wallpapers.jpg
edytapo1.jpg
edyta po.jpg
edyta szczuplutka buzia.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
wiosna w duszy
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 555
Rejestracja: 20 maja 2011, 20:35

Re: Edyta Górniak

Post autor: wiosna w duszy » 28 sty 2014, 22:01

Tez chciałabym wiedzieć, co robiła. Efekty są fantastyczne!

Awatar użytkownika
enye
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 147
Rejestracja: 10 lip 2010, 12:45

Re: Edyta Górniak

Post autor: enye » 29 sty 2014, 00:28

pimpek1984 pisze:Jak myslicie co robila Edzia ze jej tak buzie wyszczuplilo? Dla mnie efekt super
Wydaje mi się, że robiła coś z brodą - może ma implant, który wydłużył jej troszkę brodę przez co uzyskała efekt szczuplejszej twarzy. Ale nie znam się na tym dobrze więc możliwe, że się mylę :)
Nos i broda - dr Stępniewski - luty 2011

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Edyta Górniak

Post autor: ulla10 » 29 sty 2014, 20:09

Byłam dzisiaj u dr Symonowicz z wydrukowanymi zdjęciami Górniak :)
Mam identyczny kształ buzi jak ona na tym zdjęciu
download/file.php?id=17481
a kiedyś moja twarz należała do owalnych bardziej.

Dr powiedziała, że w moim przypadku botox na mięśnie żwacza. Z wiekiem często te mięśnie się rozbudowują i powodują taki kwadrat na dole.
Efekt ma być dopiero po drugim podaniu toksyny w te mięśnie czyli za 3-4 mies.
Po tym wszystkim zrobię jeszcze delikatnie kwas w brodę celem jej wydłużenia i nitki które podciągną policzki co da efekt wyszczuplenia jak u Edzi.
Ale najwazniejszy dla osiągnięcia tego efektu będzie ten botox wlasnie.
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Edyta Górniak

Post autor: pimpek1984 » 30 sty 2014, 10:21

Ulla10 Dzieki za to ze sie podzielilas tymi wiadomosciami, ktore uzyskalas od Pani doktor. (yes) (flower)

Ja tez uwazam, ze mam ksztalt jak Edyta i wyslalam zapytania do dwoch lekarek, ale o samej Gorniaczce sie nie wypowiedzialy tylko raczej do mnie pisaly, wiec nic sie nie dowiedzialam. Ja wlasnie ostzryknelam miesnie zwaczy i bede niedlugo dzialac dalej z twarza w kierunku aby wygladala jak u Edzi teraz.
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”