Edyta Górniak

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Edyta Górniak

Post autor: pimpek1984 » 17 lut 2014, 15:40

No widac jakby jej ktos boki zuchwy scial. I wydaje mi sie ze moze tez jakis delikatny implant brody bo jest jakas bardziej spiczasta. Co do policzkow to moze ma te nici w calej twarzy ale tez mysle ze to prawda ze z wiekiem twarz sczupleje. Postaram sie znalezc pewne zdjecie na ktorym kiedys przy mniejszej wadze wygladalam jak ksiezyc w pelni Teraz 10 lat pozniej moja twarz jest szczuplejsza. Jak je znajde to wstawie. Ona kiedys byla okragla na buzi wiec i policzki byly pelniejsze a pewnie przed ostrzykiwanie doliny lez miala taka opuchlizne i male oczka. (thinking
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: Edyta Górniak

Post autor: marryme » 25 lut 2014, 02:15

Pimpek
To prawda,twarz szczupleje,ale nie wyrzezbia sie sama.Nie wiem,mnie to wyglada na sztuczna ingerencje.
Wiesz wiecej o implantach brody,kto w Polsce je wstawia?
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Edyta Górniak

Post autor: stradapl » 26 lut 2014, 16:00

marryme pisze:Pimpek
To prawda,twarz szczupleje,ale nie wyrzezbia sie sama.Nie wiem,mnie to wyglada na sztuczna ingerencje.
Wiesz wiecej o implantach brody,kto w Polsce je wstawia?
Sory ze sie podlacze ale znam temat implant ow : na bank robi prof Kobus , dr Mazan, dr Lembas, Chomicka - janda, dr skupin,
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
pimpek1984
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1244
Rejestracja: 22 lip 2009, 12:19
Lokalizacja: Oslo

Re: Edyta Górniak

Post autor: pimpek1984 » 27 lut 2014, 12:38

marryme Oczywiscie zgadzam sie ze miala zabiegi modelujace ale wiele gwiazd mowi w obronie pzred zarzutami zabiegow ze twarz z wiekiem szczupleje, zmienia sie i ze temu zawdzieczaja ta szczuplosc - tak jak Gorniak czy Siwiec ktora mowi tez o zrzuceniu 7kg .Ja nigdy w to nie wierzylam, bo takie znane osoby zazwyczaj cos sobie poprawiaja ale troche racji moze w tym byc. Zalaczam wspomniane wczesniej zdjecie. Zriobione jakies 8 la temu przed jakimikolwiek zabiegami, i ze starym nosem. Wygladam tu jak 40.(bez urazy dla 40-letnich kobiet). I dla porownania terazniejsze. zaznaczam ze waga ciala byla mniej wiecej taka sama. A zobaczcie jaka wtedy bylam pucolowata. takze na wlasnym przykladzie zaczynam wierzyc ze z wiekiem twarz moze zeszczuplec w niektorycj miejscach.
page.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Allergan 410 MX325 i MF255 -Dr.Kasprzyk 4 luty 2010
Nos - Dr.Stepniewski 1 luty 2011http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 91#p687191
Bullhorn lip lift-Dr. Gromadziński 03.04.2015 http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 11#p887411

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Edyta Górniak

Post autor: Dessert » 27 lut 2014, 13:32

Wow jaka zmiana, ale ładna z Ciebie dziewczyna była. A Ty nie masz implantów policzków?
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Edyta Górniak

Post autor: ulla10 » 27 lut 2014, 14:01

Pimpek, nie gadaj :) Po szyi widzę, że ważyłaś więcej.
Waga może być taka sama tylko w jednym przypadku, zaczęłaś ćwiczyć i zamieniłaś tkankę tłuszczową na mięśnie.

Nie wyglądałaś na 40, całkiem fajnie wyglądałaś tylko więdzej było tłuszczyku. Natomiast teraz bardziej rasowo, ale jednocześnie widać że to nie matka natura :) bez obrazy oczywiście :)
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Edyta Górniak

Post autor: ullrike » 27 lut 2014, 14:13

No przedewszytkim to sa dwa rozne zdjęcia-ujęcia .Jedno z bliska,a drugie z perspektywy .
na jednym rozchachana i blisko wiec buzia jak telewizor ,na drugim usta w ciup i z oddali
Szyja wg mnie ta sama i waga ta sama i twarz ta sama jeno makijaż inny ,to jest tylko roznica w fotkach.

Awatar użytkownika
ulla10
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3947
Rejestracja: 18 cze 2005, 19:20

Re: Edyta Górniak

Post autor: ulla10 » 27 lut 2014, 15:04

Ullrike, no nie gadaj że nie widzisz zmiany nosa, ust, policzków :)

Pimpek, sorry że Cię tak rozbieramy na czynniki pierwsze :D
24.02.2017. Dr Mariusz Wysocki- CKN

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Edyta Górniak

Post autor: stradapl » 27 lut 2014, 15:21

ulla10 pisze:Ullrike, no nie gadaj że nie widzisz zmiany nosa, ust, policzków :)

Pimpek, sorry że Cię tak rozbieramy na czynniki pierwsze :D
Tez tak mysle , no I pare kilo wiecej tez Mialas pimpek na 1 zdjeciu, Buzia z szyjka (smirk
Ale zmiany na dobre ci wyszly , pieknie (yes)
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
ullrike
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3704
Rejestracja: 01 cze 2006, 08:41

Re: Edyta Górniak

Post autor: ullrike » 27 lut 2014, 15:28

Bo wszystkie wiemy ze były robione zmiany,ze był operowany nos ,usta wypelniane,parmanentny ,botoks itd.
heh To Beata -Malgorzata musiałaby powiedzieć czy z dziewczyny na pierwszym zdjęciu nie daloby się zrobić makijażem taka jak jest na zdjęciu drugim.
ja jestem zdania ze owszem i tak samo umalować zdjcie jej cyknąć ,Zmiana nosa jest subtelna .Z przodu nie ma szokującej roznicy przynajmniej na tych dwóch zdjęciach.

Uwazam ze w ogole my mamy skrzywienie zawodowe i dopatrujemy się zbyt wiele u celebrytow,wciskajac im zabiegi których w ogole nie mieli.
Socha tez zlym makijażem się wybronila:) z ostatniej nieudanej sesji

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”