Edyta Górniak

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

slicznotka22
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 114
Rejestracja: 21 lis 2009, 14:06

Re: Edyta Górniak

Post autor: slicznotka22 » 25 cze 2013, 15:28

Widziałam ja na żywo i wygląda strasznie sztucznie, zero naturalności. Kiedys wyglądała naturalnie, świeżo i dziewczęco zanim zaczęła stosowac, mnóstwo wypełniaczy i botoksu. Ma strasznie napompowane kości policzkowe, wygląda to bardzo nienaturalnie. Bardzo kombinowała z twarzą zresztą strasznie to widac jak przez lata się zmieniła.Taka juz jej cygańska uroda, w końcu jest cyganką.

Awatar użytkownika
stradapl
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 624
Rejestracja: 28 lut 2007, 18:29

Re: Edyta Górniak

Post autor: stradapl » 25 cze 2013, 18:05

byla piekna kobieta choc nigdy w moim typie
teraz szkoda gadac (no)
"Różnica między niemożliwym a możliwym leży w ludzkiej determinacji."
"Niektórzy patrzą na świat i pytają: Dlaczego? Inni patrzą na swoje marzenia i pytają: Dlaczego nie? "

Awatar użytkownika
Tequila22
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 738
Rejestracja: 26 maja 2010, 17:45
Lokalizacja: Szczecin

Re: Edyta Górniak

Post autor: Tequila22 » 27 cze 2013, 09:31

A ja ją uwielbiam. Uwielbiam słuchać jej głosu i patrzeć na jej śliczną figurę. Może i przekombinowała z wypełniaczami ale i tak bardzo mi się podoba, za całokształt.
"Grzeczne dziewczynki idą do nieba, nie grzeczne mają raj na ziemi..."

14 czerwca 2010r- całkowita korekta nosa- dr. Skupin

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Edyta Górniak

Post autor: Dessert » 30 sie 2013, 18:57

Niedawno się dowiedziałam, że Edyta ma dwa tatuaże (wow myślałam, że taka eteryczna kobieta jak ona nie będzie się bawić w takie rzeczy, a tu zonk! (wow normalnie jestem w szoku, że sobie sprawiła, bo wg mnie jest zbyt delikatną i wrażliwą osobą (choć oczywiście osobiście jej nie znam) na takie ozdóbki, po prostu mi te tatuaże do niej nie pasują. Jakoś tak zapragnęłam się z Wami podzielić tym, bo naprawdę, jakoś wcześniej nie widziałam tych tatuaży. Swoją drogą ciekawe czy dawno je zrobiła (wow
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
maila
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 297
Rejestracja: 26 sie 2011, 13:45
Kontakt:

Re: Edyta Górniak

Post autor: maila » 30 sie 2013, 20:40

ten na karku: "Every moment is good to change everything" zrobiła po rozstaniu z Dariuszem Krupą, o drugim nic nie wiem.
Nie tylko ostre babki czy babochłopy lubią tatuaże, mnie to u niej jakoś nie zdziwiło (nod
14.08.12 - Allergan MX 370 cc - dr Broma
galeria: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 63&t=15295" onclick="window.open(this.href);return false;

"beauty lies in the eyes of the beholder"

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Edyta Górniak

Post autor: Dessert » 30 sie 2013, 21:03

Nie no nie twierdzę, że babochłopy i ostre kobitki lubią tatuaże, ale po prostu jakoś Edyty bym o to nie podejrzewała... Jej uroda jest dla mnie cudowna i nie wyobrażałam sobie, że ktoś może chcieć to popsuć. Nie wiem.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
maila
Aktywna Beauty
Aktywna Beauty
Posty: 297
Rejestracja: 26 sie 2011, 13:45
Kontakt:

Re: Edyta Górniak

Post autor: maila » 31 sie 2013, 07:34

A mnie bardziej dziwi to co zaczęła robić z własną twarzą. Wydaje mi się, że powoli zbliża się do granicy, za którą przestanie być sobą. Ma super figurę i miała piękną, nietuzinkowa twarz, a teraz jakiś wieczny obrzęk.
14.08.12 - Allergan MX 370 cc - dr Broma
galeria: http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 63&t=15295" onclick="window.open(this.href);return false;

"beauty lies in the eyes of the beholder"

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Edyta Górniak

Post autor: mara » 31 sie 2013, 13:43

czyli tatuaze psuja urode, maja je tylko niedelikatne i niewrazliwe baby. coraz lepiej.

drugi ma na nadgarstku: http://www.pudelek.pl/artykul/26496/gor ... wy_tatuaz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Próżność to mój ulubiony grzech...

Awatar użytkownika
Dessert
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 797
Rejestracja: 04 gru 2011, 18:04

Re: Edyta Górniak

Post autor: Dessert » 31 sie 2013, 14:12

Mara, po co szukasz zaczepki? Ja tak nie napisałam, sama sobie to dopisałaś. Wcale tak nie uważam. Napisałam, że DO EDYTY GÓRNIAK MI TATUAŻE NIE PASUJĄ.
na takie ozdóbki, po prostu mi te tatuaże do niej nie pasują
Nie dopowiadaj sobie, osoba, która nie chce się przyczepić nie ma do czego, natomiast ty zawsze znajdziesz pretekst do tego czy dopowiesz sobie podtekst, choć wcale tego nie miałam na myśli. I jeszcze będziesz śmiała mieć czelność odwracać kota ogonem i to na mnie zwalać winę o kolejne zamieszanie w wątku. Odczep się ode mnie i już, ok? Dziwne, że pi**** którą pokazała Pietrasińska nie broniłaś, ale żeby tu też mnie atakować to już jest szczyt wszystkiego.
Ludzie mogą wybaczyć talent i inteligencję. Ale nie urodę. Piękna kobieta w potocznej opinii musi być głupia i trudno zmienić ten stereotyp.

Awatar użytkownika
mara
Specjalista Beauty
Specjalista Beauty
Posty: 4384
Rejestracja: 16 lut 2005, 19:19
Lokalizacja: sin city
Kontakt:

Re: Edyta Górniak

Post autor: mara » 01 wrz 2013, 00:15

zabronisz mi wypowiadac sie w watkach, w ktorych sie udzielasz? chyba tak samo mam prawo do opinii. ja sie do ciebie nawet nie przyczepilam, to ty robisz cyrk.
Próżność to mój ulubiony grzech...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Celebrities”