A gdzie robiła Doda? cz.II

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: marryme » 20 sie 2010, 18:16

Słyszałam,że to torebka Valentiono ale nie mam pewności. (thinking
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
lil sexy
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 2355
Rejestracja: 12 sie 2005, 20:12
Lokalizacja: Łódź

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: lil sexy » 21 sie 2010, 11:58

Chyba jednak Kazar, patrzyłam przed chwilą na stronę i tej dodowej nie ma, ale jest inna szara z kwiatami, więc pewnie cała seria taka była.
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."
MD

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: marryme » 12 wrz 2010, 17:00

Ona się starzeje w zastraszającym tempie,wygląda jak pani po 30-tce. (whew
Masakra,mam setki koleżanek w jej wieku i żadna nie wygląda tak rumplowato.
Wiem,że teraz ma dużo zmartwień,ale przed tą całą chorobą już i tak wyglądała jak Pamela II-czyli dużo poważniej niż wskazuje na to metryka.

upload/1284303492_321.jpg
upload/1284303606_321_3.jpg
upload/1284303707_321_1.jpg
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
ola banderola
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 3686
Rejestracja: 28 maja 2009, 13:38
Lokalizacja: DE

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: ola banderola » 12 wrz 2010, 17:29

Zmartwienia, zmartwieniami, ale na moje oko ona tutaj źle wygląda bo, po pierwsze ma zły odcień blondu, zbyt jasny, który bardzo kontrastuje z ciemnymi brwiami i zrobił sie mały zgrzyt, co więcej schudła i jeszcze bardziej wyostrzyły się jej rysy twarz i wygląda mało subtelnie.
Zgadzam się z opinią, że wygląda na starszą niż jest w rzeczywistości, no cóż takie życie...

Awatar użytkownika
Michitka
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 6678
Rejestracja: 24 wrz 2005, 21:26

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: Michitka » 12 wrz 2010, 18:45

I na pewno sporo kombinowała przy twarzy, masakrycznie ma ją naciągniętą
http://www.pudelek.pl/artykul/27129/tak ... y_zdjecia/" onclick="window.open(this.href);return false;
Ostatnio przez moment widziałam ją w tv i jakoś wrażenia na mnie nie wywarła.
Przeznaczenie oddaje kobietę pierwszemu. Przypadek - najlepszemu. Wybór - pierwszemu lepszemu...

Awatar użytkownika
marryme
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 4322
Rejestracja: 07 sie 2007, 06:18
Lokalizacja: ♥ ♥ ♥

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: marryme » 12 wrz 2010, 20:14

Obejrzałam fragmenty tego wielkiego show (giggle w Opolu i powiem tylko tyle-KOSZMAR.
Mam wrażenie,że ona nawet śpiewać nie potrafi.
Do tego jedna i tak sama piosenka od x lat.
http://www.youtube.com/watch?v=xWG5N_n_ ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;

Tutaj widać,że nie zachwyca,jak to ujęła Michitka.
http://www.youtube.com/watch?v=3UtDdSlfoPs" onclick="window.open(this.href);return false;
Life is a journey,not a destination.

Awatar użytkownika
kejsii
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1551
Rejestracja: 01 kwie 2010, 20:18

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: kejsii » 12 wrz 2010, 22:06

Moim zdaniem widać że jest wymęczona na maksa cały koncert to juz nie ta Doda !!! Jest strasznie chuda na twarzy ogólnie zmęczona ..

Ale współczuje jej bardzo i nikomu nie życzę takiej sytuacji jaką teraz przechodzi ... Na pewno bardzo się kochają i smutne to wszystko (pleure
Oby dobrze się skończyło (yes)
15.12.2010 Dr Kolasiński 375hp Okrągłe Piękne maleństwa

Awatar użytkownika
monimo
TOP Beauty
TOP Beauty
Posty: 1672
Rejestracja: 11 sie 2008, 09:55
Lokalizacja: wrocław

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: monimo » 12 wrz 2010, 22:14

Był okres bieli,różu...teraz czas na czerń,co facet to inne zainteresowania-i to ma byc silny charakter... (no)
15.X.2008-400cc Niemkiewicz
12.X.2009 Nos (cz.chrzęstna) Węgrzyn-brzydki!
28.XI.2012 CKN Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=890" onclick="window.open(this.href);return false;
04.03.14 poprawka cz.chrzęstna Skupin
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... 30#p934730" onclick="window.open(this.href);return false;
2 lata póżniej:
http://beautywpolsce.com/forum/viewtopi ... &start=300" onclick="window.open(this.href);return false;

semper
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 606
Rejestracja: 19 paź 2009, 19:25
Kontakt:

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: semper » 12 wrz 2010, 23:14

monimo pisze:Był okres bieli,różu...teraz czas na czerń,co facet to inne zainteresowania-i to ma byc silny charakter... (no)
dobre ;)
Taka cwana była, biblie palili debile, z ludzi sie smiała, a teraz niech sie z niej ktos moze tak posmieje ?Ja tam czubkow nie zaluje. Trzeba miec w sobie troche pokory, a nie byc takim proznym jak ona. Nie mam nic do niej, nie slucham tej smiesznej muzyki. Dla mnie doda to zadna gwiazda. Polewe mam jak slysze, kiedy taka doda zle wypowiada sie na temat Edyty Gorniak czy tez innych, ktorzy osiagneli stokroć wiecej, a ona nie ma do nich podskoku.
Koncert - smiech na sali jednym slowem, widac, ze jest zmeczona, nie ma sie zreszta co dziwic. Chociaz moze ona zawsze daje takie "koncerty" ? - nie wiem, bo nie ogladam. Raz widzialam na sylwestra jak wystapiła z rodowiczką to tez za glowe sie łapałam, gdzie ta maryla rozum ma.
pozdrawiam
CKN - 22 listopada 2010 - dr Łątkowski - jak na razie-ZADOWOLONA!

jowa20
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 618
Rejestracja: 02 kwie 2010, 17:47

Re: A gdzie robiła Doda? cz.II

Post autor: jowa20 » 13 wrz 2010, 11:27

semper
Masz racje!!Ja akurat nic do niej nie mam,ale kto wysoko mierzy,tez zwykle nisko upada.I zeby tak w jej przypadku nie bylo.Bo ona zawsze mierzyla za wysoko.
Za zdjeciach widac,ze zmeczona zyciem,a tgo nie da sie ukryc zadnym makijazem...
"Jeżeli ludzie szepczą za Twoimi plecami,to znaczy tylko,ze ich wyprzedziłeś"
................................................................................................
10.05.2010 całkowita korekta noska-długo wyczekiwana,wkońcu zrealizowana..
05.12.2011poprawka w części chrzęstnej nosa

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”