Blondynki Blondyneczki cz.2.

Piękni i Sławni Ludzie ... Tematy zwiazane z zyciem gwiazd i znanych ludzi. Plotki i ploteczki.

Moderator: Zespół I

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 20 paź 2008, 17:24

no robi wrażenie wogóle fajna laska
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
elicaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 420
Rejestracja: 30 wrz 2008, 12:24

Post autor: elicaa » 20 paź 2008, 18:29

ladykate pisze:no robi wrażenie wogóle fajna laska
Pewnie bedę w mniejszości ale mi się nie podoba, ciekawe ile w tych zdjęciach photoshopa i jak naprawdę prezentuje się ta laska ;)
21.10.2008 - 330cc anatomiczne - dr. ÂŁoĂą

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 20 paź 2008, 19:19

elicaa pisze:Pewnie bedę w mniejszości ale mi się nie podoba, ciekawe ile w tych zdjęciach photoshopa
no całe jest po photoshopie na pierwszym zdjeciu nie trzeba powiekszac i widac gołym okiem ze jest po photoshopie wystarczy spojrzec na biust od góry rozmazane i widac ze uzyto duzo blusha do wygładzenia skóry,
ale bądźmy obiektywni - wszystkie zdjecia przechodzą przez fotoshopa a jak komus sie wydaje ze jest inaczej to jest w błędzie,
nie mniej jednak inne laski nawet po fotoshopie tak nie wygladają,
ale wszystko to kwestia gustu, ja lubie blondynki,
chociaz ten biust dla mnie jest za bardzo piłkowaty ale dziewczyna wyglada moim zdaniem bardzo ładnie
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
elicaa
Rozmowna Beauty
Rozmowna Beauty
Posty: 420
Rejestracja: 30 wrz 2008, 12:24

Post autor: elicaa » 20 paź 2008, 19:29

ladykate pisze:ale bądźmy obiektywni - wszystkie zdjecia przechodzą przez fotoshopa a jak komus sie wydaje ze jest inaczej to jest w błędzie,
no tego świadomośc to mamy chyba wszyscy, ale czasem zdjęcia są obrabiane bardziej, czasem mniej..
ladykate pisze:ale wszystko to kwestia gustu, ja lubie blondynki,
ja też lubię :-D i kolor włosów nie miał wpływu na moją opinię
ladykate pisze: ale dziewczyna wyglada moim zdaniem bardzo ładnie
a moim zdaniem sztucznie, za sztucznie, ale wszystko to kwestia gustu :-D
21.10.2008 - 330cc anatomiczne - dr. ÂŁoĂą

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 20 paź 2008, 19:30

brzydka jest, cycki za sztuczne (2.fotka) wogule cala za sztuczna :roll:
mi sie podobaja naturalnie ladne dziewczyny 8-)

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 20 paź 2008, 21:00

daria_1 pisze:mi sie podobaja naturalnie ladne dziewczyny
a gdzie takie mozna zobaczyc? tzn to naturalne piękno? bo ja juz nie pamietam kiedy widzialam jakies zdjecie naturalne bez obróbki (oprocz wiadomo zdjec robionych samemu i znajomych no i kilka ładnych dziewczyn tu na forum, aczkolwiek niektore fotki tez byly po photoshopie)
daria_1 pisze:brzydka jest, cycki za sztuczne (2.fotka) wogule cala za sztuczna
cycki owszem piłkowate ale nic sztucznego wiecej w niej nie widze chyba ze sie nie znam :roll:
co widze to ładne włosy, ładne rysy twarzy, ładny makijaż i tyle a to chyba nie znaczy ze bez mocnego makijazu czy wygładzenia sóry w photo shopie jest brzydka,

daria nie pisze tego tu do Ciebie nie bierz sobie do siebie tylko ogólnie,
załoze sie ze jakby to była jedna z forumowiczek i wrzuciła te zdjecia do "naszych fotek" to wszystkie po kolei piałyby z zachwytu
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
daria_1
Miłośniczka Beauty
Miłośniczka Beauty
Posty: 782
Rejestracja: 08 paź 2006, 21:19
Lokalizacja: DE
Kontakt:

Post autor: daria_1 » 20 paź 2008, 21:37

ladykate pisze:
daria_1 pisze:mi sie podobaja naturalnie ladne dziewczyny
a gdzie takie mozna zobaczyc? tzn to naturalne piękno? bo ja juz nie pamietam kiedy widzialam jakies zdjecie naturalne bez obróbki (oprocz wiadomo zdjec robionych samemu i znajomych no i kilka ładnych dziewczyn tu na forum, aczkolwiek niektore fotki tez byly po photoshopie)
daria_1 pisze:brzydka jest, cycki za sztuczne (2.fotka) wogule cala za sztuczna
cycki owszem piłkowate ale nic sztucznego wiecej w niej nie widze chyba ze sie nie znam :roll:
co widze to ładne włosy, ładne rysy twarzy, ładny makijaż i tyle a to chyba nie znaczy ze bez mocnego makijazu czy wygładzenia sóry w photo shopie jest brzydka,

daria nie pisze tego tu do Ciebie nie bierz sobie do siebie tylko ogólnie,
załoze sie ze jakby to była jedna z forumowiczek i wrzuciła te zdjecia do "naszych fotek" to wszystkie po kolei piałyby z zachwytu
owszem, w gazetach sa wszystkie obrobione :x ale jedno mniej, drugie wiecej... i sa tez panie ktore nie potrzebuja duzo makijazu zeby wygladac ladnie, wrzucalam juz kiedy fotki Charlotty, corki Karoliny Grimaldi naprzyklad...ona to wlasnie jest naturalnie ladna dziewczyna wedlug mnie :-)
wlasnie wlosy sa sztuczne wedlug mnie, na bank przedluzane albo cos no i przez sam kolor sa sztuczne... no ale to tylko moja opinia. rysy twarzy mi sie nie podobaja ale musze przyznac ze nos ma ladny. nie wiem jak by wygladala bez makijazu ale moze i nawet lepiej niz na tych fotkach :roll:
a co do komentowania zdjec naszych forumowiczek to cie bardzo ale to bardzoooo rozumiem 8-) i nie biore tego do siebie bo ja wlasnie do "tych" nie naleze :-)

Awatar użytkownika
ladykate
Uzależniona Beauty
Uzależniona Beauty
Posty: 1436
Rejestracja: 20 paź 2007, 19:10
Lokalizacja: część świata
Kontakt:

Post autor: ladykate » 20 paź 2008, 21:52

daria_1 pisze:wlasnie wlosy sa sztuczne wedlug mnie, na bank przedluzane albo cos no i przez sam kolor sa sztuczne...
a mi sie szalenie podoba uwielbiam taki odcien blondu! ale nie krytykuje Ciebie bo kazdemu podoba sie co innego i dobrze bo swiat byłby nudny!
daria_1 pisze:a co do komentowania zdjec naszych forumowiczek to cie bardzo ale to bardzoooo rozumiem i nie biore tego do siebie bo ja wlasnie do "tych" nie naleze
ok moze akurat nie Ty ale zauwazyłam ze osobom publicznym na forum obrabia sie dupe i komentuje co jest nie takie i doslownie wyszukuje dziury w całym a nawet bardzo niezaspecjalne fotki wg mnie bardzo przecietnych forumowiczek (nie wszystkich bo niektoire naprawde sa super laski!) sa tak komentowane jakby naprawde były mega przepiekne cud miód a szczerze to na pewno nie sa ładniejsze od tych publicznych którym sie dupe obrabia

anyway......wszystko to rzecz gustu
Nie odk³adaj zycia na póŸniej!!!!
dr BrzuchaĂąski - juÂż po! applaus
http://ticker.7910.org/an1cCAcNw360010M ... anV6IA.gif

Awatar użytkownika
Koronkova
Bywalec Beauty
Bywalec Beauty
Posty: 89
Rejestracja: 30 sty 2005, 16:03
Kontakt:

Post autor: Koronkova » 20 paź 2008, 22:24

A ja uważam że jest piękna. Wiadomo photoshop..bla bla ale wiele bym dała aby tak wyglądać..;) Piękne włosy, piękny biust, piękne ciało.. rysy cudne.. taka rasowa "sucz" ;) Podoba mi sie! ;)
04.XII.2008 nowe cycuszki :) juÂż po HUURAAA :D
325 cc, okrÂągÂłe
Dr. T.Kasprzyk;)

Awatar użytkownika
foxxia
Przyjaciel Beauty
Przyjaciel Beauty
Posty: 3755
Rejestracja: 06 lut 2006, 14:36

Post autor: foxxia » 20 paź 2008, 22:52

daria_1 pisze:brzydka jest, cycki za sztuczne (2.fotka) wogule cala za sztuczna :roll:
mi sie podobaja naturalnie ladne dziewczyny 8-)
Jestem dokładnie tego samego zdania. Cycki ma tak sterczące, że mogłaby sobie kubek na nich postawić. Może jakieś piękno w niej jest, ale przed photoshopem...
Wszystkie foty do Galerii Zamkniętych
(mail) galeria@beautywpolsce.com



---->Jesteśmy też na facebooku!!<----

Zablokowany

Wróć do „Celebrities”